Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

21

Petak, 12. Septembar 2003

Trenutno sam ponovo u Pazaru, pa rekoh da (ponovo) vidim kako izgleda forum odavde...
Sit Hungry Doesn't Believe

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

22

Trenutno se nalazim u skoli.Srecna sam sto imam vikend ispred sebe, odmoricu se malo. :]

[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

23

trenutno sam kuci i ne pijem Fantu no Caj, i to od karamele neke
malo za promenu

24

Trenutno se ko i dosta zadnjeg vremena mucim da se konektujem na msn messenger al mi nikako ne uspeva.
A trenutno kontam da se za finalne ispite moram pravo pozabavit ozbiljnim ucenjem jer citavog semestra gotovo nista ne radih, a prekjuce jedan ispit pravo i zabrljah.........
Pozdrav za sve od nenaspavanog mene ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

25

Subota, 13. Septembar 2003

Pozdrav za sve prijatelje foruma...

Naročito jedan veliki pozdrav za tebe Fingerse, stvarno se davno nismo čuli na MSN-u, nadam se da ćeš rešiti tvoj prblem sa konekcijom...

U istovreme želim ti da fino prođeš na tom ispitu, i nadam se i uzdam u Allaha dž.š., da ćeš taj ispit položiti, iako ti reče da ga nisi baš najbolje odradio...

Ja trenutno čitam neka poglavlja iz hepatologije i na lokalno Niškom radiu Čair, slušam stare hitove od Zorice Brunclik, učenje baš fino ide uz njenu muziku...

Fingerse, još jednom držimo ti palčeve, a ujedno i pozdrav za sve forumaše koji imaju predispitne muke...

Pozdrav

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

26

Trenutno lupam glavom o monitor, jer mi je veza očajna...Usput pitam se da li ja uvek donesem kišu u NP ili je nešto drugo u pitanjE??? ;) Zatim pošto nisam bio siguran da li danas radi čitaonica ostadoh kući...
Sit Hungry Doesn't Believe

27

Trenutno se razmisljam da li smem rizikovati jos jedan upis u ovu temu …lako je vama, vi ne patite od procenta postova …
Mada ti hadaljU polako pocinjes da me zabrinjavas ( 27,32 % ? ) :D
No opet , ko sto ti rece admin i ti ste ka braca ( vidi vi se eto i na slici da ste dobri) te se nadam neces bit ugrozen sa te strane, … Pravo mi milo bi sto procitah da te je nafaka krenula , te ne pijes vise fantu no nakaf caj tamo. Insallah ce potrajat tako .

@ fingersbroken : Trenutno stalno ima po nesto ;) Eto sad i za tebe brinem kako ces proc na ispitima, pa se nesto razmisljam mozda je i bolje sto ti je MSN takav kakav je, imas vise vermena da se posvetis nauci, a posle se valja pakovat za NP. Naspavaces se kad odes kuci za Ramazan. Srecno na ispitima !!! ;)

@ HaNuMa_78 : We alejkumu sellam zlatna moja :) Mi se mimoidjosmo u sec ono vece na MSN-u, bi mi zao, al’ hairli bilo. Iskoristi odmor na najbolji moguci nacin. Vidimo se uskoro. Sellam.

….tema bese trenutno…evo me kuci, ovih dana ucim neke internet tehnologije od onoga profe… (hadalje kako mi se zvase profa, ja zaboravih :O ) , gledam razglednicu sto je jutros dobih, pisem jedan “poseban” mail za nekog, jedem cokoladu i pijem Müllermilch :D Bas sad se zapitah da li je prestala kisa u NP? Ovamo kobajagi sunce pokusava da se probije izmedju oblaka , samo tesko da ce uspeti…

@ And_U_Price: Bice vala da im bas ti donosis kisu. (dok sam ja odsutna :) )

PS. Ne volim duge postove, ali kad vec zapoceh, rekoh bolje da iskoristim prostor u post-u jer ko zna kad cu drugi put sebi moci da priustim javljanje ovde.

Veliki pozdrav svima

Pink

[25,33%] ?( o|
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• »angel undercover« je žensko

Datum registracije: 30.08.2003

• Poruku poslati

28

selam alejkum

Teska glad me natjerala da prekoracim kuhinjski prag i da sta zbrckam za jelo. Ono sto sam "saletila" zove se salata, uzasno izgleda, ali je jestiva i eto... trenutno downlodenujem ovo cudo iz tanjira :)

Ako se ne javim u roku 24 h znate sta mi je ;)

love
I am a woman above everything else

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

29

Karamba i Karambita!

Vozdra svima!

Trenutno cekam na avijun za Kalgari i u neakvom sam Internet kaficu u Mexico-u, Playa del Carmen, gdje air-condition fol radi...Neko rece da je u Kaliforniji vruce...Grohotom se smijem. :))
Pozdrav svima

Zivili
Giovanni
Adios
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

30

Trenutno razmisljam dal ce giovanni letet za Australiju preko KL-a pa da idem da ga sacekam na aerodrom da ga prosetam kroz ovaj gradic malo. ;)

Pozdrav za doktora i zahvaljujem na zeljama i svemu ostalom... dobro ce mi doc za finalne ispite, jer ovaj je vec zabrljan :O

Pozdrav za sve ostale ujedno da ne bih pretvorio temu u pozdrave zelje i cestitke :D.

P.S. A zainteresovase me pravo onim pricama o bezistanu.. pogotovu zato sto rekose da ima nekih nezvanicnih, i kazu nisu za ovde, a mene te bas vise zanimaju da ih cujem nego one zvanicne..

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

31

opet ja ode i mislim ubite te nas bogomi
prvo htedo da reknem ka i finger da me te carsijske bas interesuju, haj ih turite pa cemo ih pobrisat posle, il ako necete posaljte mi ih na PM, znate kako bi hajo o cut
drugo pitam se dje je ova narod na msn, ja sam niko nece izgleda, da me to niste turili na block
fingeru jedan savet ako ti nece msn, proba da ga ponovo instaliras mozda ce pomoc stogot, eto ja neznam sta drugo da ti reknem, sigurno ti znas to bolje od mene, sam mlogo mi nedostajessssss, kome ruku ja da dammmmm
ti pinketa onoga Nejdela pita ako ti stogot nije jasno, i ucte bogomi, i ti fingeru nemo po netu po cijo dan, uci moj sinko, treba ce ti, a i nama bogomi, uspeh svakog nasek coveka, je uspeh i nas samija
Zeleo bi da pozelim Sansu, Hobesu, Jusku, Pinki i Biki ako dje naidje srecno svadbeno veselje a bratu Fingeru ugodne momacke dana
malo za promenu

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

32

trenutno dok kucam slusham ovog smrada Delchu na 3k i kontam se kako ce nam sutra bit za GM...ma sve sam konachno prebrodio i malo se bolje osecam shto znachi da sad "mogu da zhivim svoj zhivot" Aloha! :)

33

Vala sam hadalje, pokusao da instaliram ponovo msn i nece pa nece. Sad cu nesto da napisem tamo dje sam trazio pomoc. A probao sam i na repair da idem al nece ni tako. Nego pade mi napamet: kad nece ovaj sa msn-a sto sam skinuo, sutra cu ga ja nac negde da ga instaliram sa cd-a ;).

Cestitkama se pridruzuje i.... (ada hadalje jesi dobar sa adminom al ovo bi nam bio zesci prekrsaj kad bi otvorili zeljoteku :D)..

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

34

Ponedjeljak, 15. Septembar 2003

trenutno pola dva uveche ja popih ruski chaj i pitam se dje li ce mi bit Noc ???
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

35

Trenutno obaram licni rekord u nespavanju. Secam se da sam zadnji put spavao prekjuce i od tad se vise nista ne secam :D... bez sale, i uz puno slaganje sa svakim ko bi rekao da to ne valja, nisam spavao ni sinoc ni preksinoc.... samo sam jutros pola sata zaspao pre nego sam otisao na cas (i malo zakasnio uzgred). A sve zato sto ne iskljucujem ono sto ne moram da radim a nastavljam da obaveze pocinjem da zavrsavam sve u zadjem momentu. Al neka.. predavanja jos samo ove nedelje, pa ispiti pa kuciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii (ako Bog da) :)

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

36

evo pokusavam da upisem godinu, velika guzva pa net neso usporio...
veliki pozdrav za sve!
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

37

trenutno sam odusevljen pricom o posesivnosti .... hvala ti sagovornice ....... o|
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

38

Trenutno sam iznenadjena, jer sam saznala da je Bezistan izgoreo.

Pozdrav svima
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

39

Pozdrav za sve prijatelje foruma...

Fingerse, nadam se da posle svih obavljenih poslova u KL, nećeš zakasniti na avion za NP. :D :D :D

Povedi računa, previše te smara to učenje brate, mada ni ja nisam daleko od tebe, zaboravio sam kako Pazar izgleda, ali zato dobro znam kako izgleda udžbenik gastroenterologije iz svih mogućih prespektiva, stojeće, sedeće, ptičje, neznam više koje... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ljudi puno pozdrava i selama za sve, o| o| o|

Pozdrav

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

40

ja evo kuci, spremam zeni veceru
ona radi, sad ce doc te ja reko da napravim neko pire i ispecem malo ribe
sta cu bogomi moram, dok ona radi i ljep kuci donosi ja dokonisem
inace pitam se dje je ovo pinki, cio dan nije na forum svracala, ja se zabrinu da nije oterana
inace cini mi se da na forumu nesto nemanovih tema, o kojima bi se diskutovalo
hajde ljudi potrazite malo, da te nesto novo
svaki dan ista prica i pitam se kako vam i ne dosadi, pogledaj samo ono o zeni i islamu, onolika prica ni oko cega
svako doda po neki dug post koji niko ni ne cita, cemu sve to
pozdrav za sve vas
a fingeru opet zelim malo sna uz pesmu,
spavaj mi spavaj, ne budi se,
spavaj i sanjaj moj andjele
malo za promenu

Social bookmarks