Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

41

Ponedjeljak, 15. Septembar 2003

E blago tvojoj zeni hadalje ti joj i rucak spremas... rekoh ja odavno i nisi ti neki hadalj :D.

Spavo ja pa se naspavo.. lego u 22h i probudio se sad u 3:15am isto ko da sam spavao sto godina, jer ovoliko 'dugo' ne pamtim kad sam zadnji put.

E hadzi, kamo da je to nespavanje od ucenja, od mene onda boljeg studenta ne bi bilo o|.. no istina da ispadne da je od ucenja: onda kad treba da spavam ja tek tad uzmem da ucim (a do tada sam radio sve sto je bilo manje vazno od ucenja o| o| o|
mogu ja da se potpisem i bolje...

42

Utorak, 16. Septembar 2003

Citirano

Originalno od hadalj
pitam se dje je ovo pinki, cio dan nije na forum svracala, ja se zabrinu da nije oterana

@ hadalj : Hvala ti sto se pitas gde sam evo me nego nemadoh vakta danas da svratim :( Nije, nije oterana ...jos :O
Eto vidim pecu se ribe, uci se s, spava se, upisuje se godina, opet se uci...sta ste bre navalili narode? Odmorite ;)

Ja se malopre vratih iz "Cirkusa" , bi mi bas zanimljivo. Jos mi se po glavi motaju one akrobate , aman i ono ljudi od krvi i mesa k'o ja?! 8o Ali je clown bio zakon! :D

Pozdrav svima

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

43

E ja sad odoh na predavanja. Laku noc i prijatne snove zelim vam svima (bar vecini koja sad treba da spava) ;)

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

44

Sabahrajrala narode,

evo ja ustadoh prije 1h.Ma jedva sam ustala, kako mi je samo bilo mucno.Ali nakanih se konacno da ustanem, popijem caj i posle letim u skoli.Citam ove posteve, bas fino.Pinky ide na cirkus, dok Hadalj sprema zeni rucak (svaka cast), a finges se bori sa MSN i ide na spavanje u 1:25h.Wow sta da kazem, superiska ste!

Sada jos malo ce poceti nastava i ja cu opet morati da slusam onu antipaticnu profesoricu. o|

Imala bih otvorit neke nove teme, ali to malo kasnije kada bude malo vise vremena, prilicno sam zauzeta.

Sellam za sve, pa hajte bujrum na kahvu! :D :P

[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

45

Citirano

finges se bori sa MSN i ide na spavanje u 1:25h.

Eeeee, dinna, kamo srece da je to sa spavanjem tako... pise tu 1:25am al tad ti je kod mene bilo 7:25am, i ja vec bio krenuo na predavanja... po obicaju bez regularnog spavanja..

Sad je ove 3:15pm, a u Pazaru je 9:15am... Dobro jutro i prijatan dan zelim vam ja ;)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

46

Upravo izađoh sa nekog ispita (onkologija) i svratih do računskog centra na faxu posšto su se hvalili da su nabavili nove računare ;) . Posle odoh u klub na kafu a onda naravno čitaonica...

P.S. Odaću vam jednu tajnu! Prepisao sam dosta na ispitu (koji se polaže smo pismeno) tako da očekujem dobre rezultate... ;) :] 8) :D :)) :P :rolleyes:
samo pssssssssssst
Sit Hungry Doesn't Believe

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

• Poruku poslati

47

Opet sam pogersila, u onom momentu kada sam pisala onaj post zaboravila sam da se nalazis u dalekoj Malajsiji, i da razlika u satima je bas velika.

Citirano

P.S. Odaću vam jednu tajnu! Prepisao sam dosta na ispitu (koji se polaže smo pismeno) tako da očekujem dobre rezultate

Ja vam takodje moram odati svoju tajnu.Jucer na testu sam prepisala bas dosta.Sto znaci da ce biti dobri rezulatati, ali kada pomislim na usmenom cu morati sve znat kao pesmicu, onda mi je jos vise lose nego jucer. o|

And_U_Price: Bice sigurno dobri rezulati!

Vracam se temi,da nebi posle bila neka kritika od admina.Trenutno.. pisem neki mail, i uzgred pijem kafu.Kada to napisem, posle cu pokusati da rijesim neke zadatke koje mi zadaju muke.Ako mi bude trebala pomoc, onda cu se obrati vama, jel vazi?

Gde li nam je Pinky?Pitam se, kakve li ce nam donijeti novosti?

Bika?Puno je pozdravljam i nadam se da cemo se uskoro cuti.

Da nebi ostalima bilo zao (sto vas ne pozdravljam) onda cu iskoristiti priliku i puno vas pozdraviti ili posellamiti od DINA a uzged vas pozdravlja i Holcicka82 :)

48

Trenutno zahvaljujem hadalju na informacijama iz lige sampiona. Partizan igrao nereseno... skontao sam da nije pobedio, jer da jeste ugledalo bi to forum prvog trena posle zavrsetka utakmice :D.

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

49

Evo trenutno sam odsho iz grada Gledali Naku Utakmicu te 1:1 BI PA HAJ SADEK NA FORUM :)
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

50

Srijeda, 17. Septembar 2003

Spremam se na put a sinoć gledah fudbal do kasno pa sam sad blaaa...
Nebo vedro, biće topao dan...

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

51

Bogomi hasul....

Nek je sa srecom put, ene vidish se ko "ghost" :)

Ako ako
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

• Poruku poslati

52

No sta no hasul! :D

Zelim vam prijatan dan.Opet ja danas poranila, pa rekoh gredom da vas probudim (ako ne spavate) ali izglega necu uspeti,jer niko nije on-line.

53

@ hobbes : Srecan ti put, ako vec nisi stigao tamo gde je trebalo putovati :O

Jutro je. Jos jedan novi dan je poceo.Sunce se stidljivo oslikava na prozoru moje sobe... mir, tisina, nigde nikoga nema - (svi svabe otisli na posao) jedino se iz stana iznad mene cuje papagaj, valjda mu nesto fali... :)
Trebala bi polako da krenem put "ucilista" ali me ovo sunce nekako ocaralo da samo sedim i gledam negde u daleku beskrajnost oblaka i razmisljam...

Zelim vam svima da vam danasnji dan buce lepsi od jucerasnjeg :)

@ Dinna_ : Selam za tebe lepotice, evo ja sam online ( doduse malo kasnim :O )

Pozdrav
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

54

Trenutno saznadoh da je paprika u Parizu 3-4 eura po kilu, i da nema ni "somborke" ni "šilje"... pa se pitam kako li taj narod tamo sprema "barenu" ???
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

55

kacamak

haj da vam pricam
ja na forum i turio neki kacamak
jes jes pravi kacamak, ja bio u nedelju kod tetke, kad ona mi prica pravila kacamak, ene reko to nisam jeo sto godina, a ona veli eve ti malo brasna pa ti sam napravi, i to pravo kukuruzno brasno iz Jerke iz prave vodenice, kaze dala joj Kima jedno kilo
e ja sad uzmem to a ona mi da jos ljijek kajmaka

ja jutros reko haj vala da napravim malo kacamaka da me prodje zelja
ja turi ono brasno u vodu i ja na net, kad ono zagore i ne ispade nesto, sta cu ja kad nisma zno. Ja to pricam sansu, kad on mi dade pravi recept, evo ovako

pustiš prvo da provre voda
pa posle sipaš brašno
pa napraviš jednu rupu u sredinu u brašno
moraš stalno da mešaši to drvenom kutlačom
da ne izgrebeš šerpu
tako... e kroz tu rupu...
polako voda dolazi i uzima po malo
e posle dofatiš kutlaču u šake..
kad se cijelo brašno potopi...
e onda po kutlači

inače pustiš ga da se samo potopi
e a ovamo ugriješ masla i sira rastopiš u maslo
pa sa onim , kad se zgusne i kad izvadiš u tepsiju poliješ a vadiš kašikom iz šerpe u tepsiju..
i onda ostanu one onako zgrumučjane gomilice
a jok ka pire
pa polako kašikom polivaj preko

te još jogurt uzi uz kačamak..
i nema da fali nema šta bolje

malo za promenu

56

Ene, ovo hadalja hoce pravi kuhar da nam postane :) Neka neka , tako i treba da ne pocrkamo od gladi po forumu 8) Reska Juskovog imamo za cajeve i kahve, tebe za ribe i kacamak, nema da fali! 8)
Sans moze da nadgleda sve i da daje strucne savete ( sto uglavnom i cini i bogami mi dobro ide) :D

Ja na UNI. Zva me drugarica: "Gde si to?Hajde dodji u biblioteku da ucimo zajedno, vazi?" - ja sta cu , rekoh: "Vazi" ....a znam da sa njom ucenja nema, dok mi ne isprica sve sto se izdesavalo od naseg zadnjeg susreta, a vi nemate pojma kako to njeno pripovedanje ume dugo da potraje... :O Vani vidim jos sunce, nekoliko puta danas se pomislih da sam u NP, jer ovako lepo vreme ovde veoma retko bude.

Mislim na Bikku, dal se ona odmori malo...

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

57

Četvrtak, 18. Septembar 2003

@sans-Paprika crvena na raskrsnici kod Mrcajevaca 14din pa navise, a somborka 35-40din :)
Stigoh sinoc iz Kragujevca, bese lepo vreme, grad pun, po centru se uopste ne primecuje ta kriza.

58

Četvrtak, 18. Septembar 2003

eeeee

Dohakah ja i msn-u :D. Ustvari da budem iskren, msn i dalje ne radi, al ja sa ljudima sa msn messengera provalih da mogu da komuniciram preko odiga :D 8) :] .

Skroz drugaciji servis ali imam sve ljude i dalje na listi.... samo sto mene niko ne moze da vidi da sam online... a ja sve mogu (ako nisam blokiran valjda) :D.

Al znam, necu ja prestat da se bijem sa msn-om dok ga ne ubedim da proradi kako treba o| o| o|

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

59

Petak, 19. Septembar 2003

Citirano

Orginalno od hobbes
Paprika crvena na raskrsnici kod Mrcajevaca 14din pa navise, a somborka 35-40din :)

neces verovat al sam video iste kad sam se vrac`o iz bgd-a...:) ubijaju na nesrecu majka ih nije kupila a inache da jeste...:)

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• »angel undercover« je žensko

Datum registracije: 30.08.2003

• Poruku poslati

60

Petak, 19. Septembar 2003

trenutno se pakujem, odoh insallah na odmor i eto d vas poselamim :)
mahsus selam svima, a goluPu jos mahsusniji :)

selam od mene

love ;)
I am a woman above everything else

Social bookmarks