Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

61

Petak, 19. Septembar 2003

Trenutno tuzna... :(
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

62

Trenutno se javljam od jednog prijatelja, i cudim se pravo kako mu ova dial up konekcije ide extra dobro... pravo me iznenadilo kako brzo fircera...

Pricah malo sa hobbesom na msn-u, al rekoh bezi da bezim neprijatno mi na tudjoj liniji da se zadrzavam dugo..

A pitam se sto li nam je pinki tuzna... ne rece ona nista samo rece da je tuzna. Sta god da je, ja joj zelim da pri sledecem javljanju bude duplo vise srecna nego sto je sada tuzna ;)

Vidimo se kad se vidimo, mozda se ne budem javljao dok se ne dokopam svog racunara (za min dva dana :) )..

Vozdra
mogu ja da se potpisem i bolje...

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

63

samo da vam dam preciznu informaciju
paprika zelena (tako se ode klasifikuju, a nema ni silja ni babura, no nesto ka babure al velke) 3.80
paprika crvena 4.40
paprika zuta 5.70
paprika narandzasta 6.40
malo za promenu

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

64

Subota, 20. Septembar 2003

trenutno imam temperaturu od 38 sa 7,8 ne znam koliko je ... i feel bad dok ne odem kuci .... da jesam popio sam paracetamol... :(
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

65

Nedjelja, 21. Septembar 2003

trenutno mnogo ja umoran ... Sad stigoh Sa NAkok Zagrebachkog Vele Sajma u okviru kojeg je imalo i Dani mode... Zagreb-a nesto vishe u Nashi Ljudi u svetu...
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

66

Nedjelja, 21. Septembar 2003

Trenutno mi pade na pamet Hadalj... evo jednog dobrog recepta za njega:

Obaruša

Kažeš ženi:
Ženo spremi mi obarušu!

I onda čekaš jedno 40 min. i gotovo...

Lako?
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

67

Ponedjeljak, 22. Septembar 2003

Sansu ja proba
reko zeno spremi mi obarusu
a, ona me gleda
ja ponovo Zeno spremi mi obarusu
ona gleda i pita se sta li je ovom
ja saceka jedno 40 min
kad ono NISTA
izgleda da i ne radi bas ta recept
malo za promenu

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

68

A ti onda nacrtaj zvezdu

P.S. Kod mene radi dobro, nije do recepta sigurno...
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

69

Trenutno je bitno dal ti žena zna da napravi obarušu, i dal uopšte zna šta je obaruša.

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

70

Utorak, 23. Septembar 2003

Ma sigurno zna sta je obarusa, verovatno je hadalj vec naucio, jel tako?Sada samo ceka, sta ce ispati od te obaruse...

Sto pinky tuzna?Ko li te to dijo?Bijem ja to sve sto oni tebe nerviraju pa posle ti ces pakis,eh.

Ja trenutno otkacena :D
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

71

ufff!!
osecam se tako umornom! kako i nebih kad se dva dana vucem s torbama...
evE me konacno u konyi... bi u skoli al nema predavanja, kazu sutra... eh meni jos bolje.

@golube ja odoh a ne svratih do tebe.. zelim ti fin odmor u Turskoj

pozdrav i selam za sve
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

72

eto ga ja trenutno Spremo SPagete sa sampinjonima Prvi put u zivotu i mnogo su jake ispale :) PS: mogu da se udam....
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

73

Trenutno slusam neku mnogo mocnu latin hause muziku, i jos uvek sam pomalo ljut zbog predhonih par dana.

Malajci koji rade u IT departmentu se sad tek nakanili da nesto urade po pitanju funkcionisanja mreze na univerzitetu posto im se lom problema nakupilo pri funkcionisanju iste. Umesto da redovno vrse update svega, oni sad oborili mrezu na skoro pet dana i poslali ljude da srede kompletno sve kompijutere na uniju. Moj su sredjivali dok nisam bio tu a pravo sam se iznervirao bio kad sam dosao i video komp. Zvali su me da im dam pass posto sam ja njihov nalog koji je imao na pocetku uklonio pri formatiranju kompa. Kod mene nisu imali sta da update jer sam ja to sve u poslednje vreme sam i ucinio, ali su mi makli norton antivirus i firewall koji sam bio instalirao, a stavili su symantec antivirus corporate edition. Pojma nemam koje je bolje (oboje je od symanteca valjda), al sam se na tren bio iznervirao jer su mi makli firewall, al sad vidim da mi msn radi :). E ne znam ni dal je to bilo zbog mog firewall-a il je to bilo sto su oni na serveru moguce bili zatvorili port 135 zbog virusa koji i msn messenger koristi. No nije ni bitno... sad imam konekcije, i mogu da koristim regularno msn... i nastavljam da slusam ovu dobru muziku on n on again ;)

Pozdrav za sve... nedostajao mi forum pravo ovih par dana :]

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

74

Srijeda, 24. Septembar 2003

Pozdrav za sve prijeatelje foruma...

Posle tri dana se ponovo zakačih na forum i primetih da sam dobio poruku koja me je posebno obradovala, a nadam se da će i vas obradovati.

Elem, reč je o tome da je naš dragi član JUSKOS 20.09.2003. godine uspešno sa najvišom ocenom odbranio doktorsku disertaciju.

Ovom prilikom želim da javno izrazim svoje najiskrenije čestitke i želje za uspešnu karijeru,našem cenjenom članu Juskos-u-

Pozdrav

75

Trenutno : Nije vise tuzna :D
Malo poranila jutros, namirila po nesto pa sedoh da vidim sta se "bistri po forumu pazarskom" Vidim da je forum ponovo poceo da funkcionise kako treba, vode se razne diskusije i to me jako raduje. :] Kod mene hladno, neko nevreme juce bilo...

Hocu da poselamim moju zlatnu HaNuMu, dobro nam dosla vilo nedostajala si nam...

@ hadzied : Hvala ti za vest o Juskos-u, bas sam se obradovala.

@ juskos : Srdacne cestitke od mene. Samo nastavi ovako i uspeces u svemu :]

Pozdrav i za sve ostale koji me se setise :)

Ene! Sad k'o demek sunce grije?! 8o ;)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

76

vala i meni milo zbog Juska, nek mu je sa srecom i hairom, da bog da da nas ima jos mlogo ka on.
jos jednom, Jusko ponosimo se tobom

ostalo eto nista, ja kuci, u Parizu pohlano, no i bolje, jer kad je bilo toplo pre tri dana nije se moglo izac na ulicu od zagadjenja, toliko je vazduh bio los, da kad izadjes pocnes da se gusis, neverovatno ali istinito, u subotu zagadjenost bila 9, na lestvici od deset, danas posle kise sve se vratilo na normalu i sad je 3 sto je dobro
nadam se da na pesteri nema toga
pozdrav za Fingera, i nadam se da ce mo se sat sresti na msnu posle hiljadu godina shutnje i nemoci
pozdrav i za hanumu koja je stigla cuh, al se ne javi, pozdrav i za pinki, sansa, hobesa, i sve ostale, naravno i mog prijatelja i brata Admina
malo za promenu

DeeDee

Početnik

(10)

• »DeeDee« je žensko

Datum registracije: 24.09.2003

• Poruku poslati

77

Trenutno se spremam za charshiju , u stvari spremih i ostade mi malo vremena te reko' da pozdravim forumashe koje znam ,a to nisam do sad uchinila.
Evo veliki pozdrav za Dada,Babbha,Pauk,Hadalj,Rifche_golup,DjordjeR.....hmmmm ako sam zaboravila nekog dopisachu kasnije.Eto budite dobri!!!
Odo' sad!
ciao
;)
Istina je poput zvezde , koja skoro da se ugasi u nocnoj tami....

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

78

Trenutno pišem 14000!!! post na ovom forumu

P.S. Ima nas koji smo ih pročitali sve ;)

i ... bode mi oči

79

Trenutno se kanim da pocnem da ucim..

I da ugrabim priliku da mubareklisem Jusku na uspesnoj odbrani dr disertacije. Pravo mi je bilo merak jutros kad sam procitao ono sto hadzi napisah, te sam hteo cak i temu novu da otvorim da ti se cestita i da se vidi jer taj uspeh treba posebno odvojiti. Imamo sahi doktora na forumu, a dr titula je bas titula koja je svuda po svijetu cijenjena. Mubarekolsun Dr Juskos ;)

A ni nas forum nije sica... preko 14 000 postova sala nije..

Pozdrav za sve.. A nema hadalja sad pa nema :). Pozelesmo se vala..

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

80

Mahsuz sellam za Beksu, stigla sam ja al tebe nema nikako, valjda se uvjek mimoidjemo :(

Jusku zelim sve najbolje i pridruzujem se ostalim cestitkama. Svaka cast :klanja:

Trenutno imam praktiku na univerzitetu, pa sam malo zauzeta a i umorna od putovanja :rolleyes:

Pozdrav i sellam svima
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Social bookmarks