Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Selmica

Učenik

(10)

• »Selmica« je žensko

Datum registracije: 24.09.2003

• Poruku poslati

101

Ponedjeljak, 29. Septembar 2003

Evo jos jedan ponedeljak... i jos jedna hefta posla...
;(

Ma da nisam crnogorka, ipak bih volela da se odmorim od week-end i da se sutra spremam za poso pa tek u sredu da radim, ali nisam crnogorka samo pazarka... ;)

102

Utorak, 30. Septembar 2003

Sad dosao sa ispita... i... zadovoljan ;). Nije nesto extra, ali dva prosla (ovaj i prosli) su bila najteza i uradio sam koliko sam mogao i zato sam zadovoljan.
A najlaksi ispit od svih (prvi) sam uradio losije od oba ova teska o|

Jos 3 to go... a onda idem kuci ako Bog da :]
mogu ja da se potpisem i bolje...

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

103

Konacno!!!

Trenutno mi ukljucise internet posle skoro mesec dana pa evo prvi sajt sto sam otvorio je ovaj... :D
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

104

Selam alejkum Bošnjakinje i Bošnjaci. Evo ja trenutno gledam slike sa Okupljanja Forumaša Časnih na Bedemu. Interesantnih slika ima. Najinteresantnija mi je bila ona gdje su u krupnom planu, Sans i DjordjeRD koji pije pivo, a Sans ga gleda ko malo vode na dlan. A inače je pivo haram, uzgred rečeno. Ali je prava slika trebalo bi je proglasit za sliku, Foruma, jer oslikava ovaj Forum. Pravi drugovi. "Kako bih i ja volio da pijem pivo, ali nažalost vjera mi zabranjuje, aman ja Rabbi kako DjordjeRD lijepo pije ono pivo". :)
Razmišljam se da i ja mahnem jedno, ko ga šiša. ha?
Zarad bratstva i jedinstva. Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

105

U ovom kutku sveta gde se trenutno nalazim je gusta magla , ne vidim nista kroz prozor,tako je od samog jutra a skoro ce podne!
Gosca mi je bila tu, mnogo me je obradovala kako samo ona to ume.Hvala joj od sveg srca :]

Citirano

Originalno od Gerilac
... DjordjeRD koji pije pivo ...

Es Sellamu Alejkum Gerilac, bojim se da je doslo do zabune, jer to sto Djordje pije nije nikakvo pivo, vec kisela voda i to "Knjaz Milos" (znam jer sam sedela pored njih) Ono sto nisam znala je da se sa slika mogu citati tudje misli, to mi bi novo sad da cujem...zanimljiva teorija :O
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

106

Trenutno se javljam da poželim dobrodošlicu našem dragom članu Elvinovom babu . Drago mi je što je opet tu i što su mu konačno priključili Internet.

Što se tiče naše drage seke Pink i dela njenog posta:

Citirano

U ovom kutku sveta gde se trenutno nalazim je gusta magla , ne vidim nista kroz prozor,tako je od samog jutra a skoro ce podne!

pokušavam da nađem reči utehe:

Nije to ništa, ti ne vidiš kroz prozor, i to trenutno ... zamisli kako je Gerilcu, on živi u magli svog Ega, i to u takvoj da ne vidi dalje od samoga sebe, a i samog sebe od te guste magle ne može jasno da vidi.

P.S. Što se tiče samog Gerilca, i njegovog još jednog u nizu pokušaja da diskredituje moju ličnost , pokušaću još jednom ( u nizu pokušaja) da mu "otvorim oči" i "razbijem maglu" u Ringu
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

107

Sellam!!!!
Uh kako mi je nedostajo nas forum... Al' dok se ja uklopih ovde,,, ouuu trebalo mi puno vremena. K'o da prvi put dolazim ovde sve mi nesto strano (mislim na ovaj grad i, fax, nedaj Boze da shvatite za forum 8o ).
...pa stvari u domu, pa na faxu, pa u policiji po studentsku vizu... nisam jos predala sve jos malo pa gotovo.. danas cu i comp da prebacim i onda da sednem i napisem onu svesku sa prakse i raport.. uff

Sellam i pozdrav za svu raju!

Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

Selmica

Učenik

(10)

• »Selmica« je žensko

• Poruku poslati

108

@fingersbroken

Ides za Pazar ?

I ja cu ici u cetvrtak ako bog da !

Nisam bila vec 2 meseca...
Kad sam bila danas na rucak kuci, mama me pitala dali mi se ide ? KAKO DA NE, sam joj odgovorila...
Jos dan ipo posla i via PAZAR... :D :D :D :D

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

109

Citirano

Orginalno od Gerilac
...DjordjeRD koji pije pivo...

Na bedemu tad nije bilo piva, kao uostalom ni sad, ali je bilo puno prijatelja. Neka se ovo upamti, a neka se gluposti zaborave i oproste.

Od mene ti je prosto...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

110

Pozdrav

Posle duze vremena sam uspeo da se prikljucim i da pogledam sta se desavalao za vreme moje odsutnosti.

Vidim ima svega narod se polako posle odmora okuplja i polako se pocinje sa skolom.

Iskoristio bih priliku da se svima zahvalim na cestitkama koje su mi upucene i da pozelim i ucinim dovu da i vi svi insallah docekate da sami ili neko od vasih blizih napravai ovakav korak.

Sada cu biti u vecoj guzvi ali cu se truditi da uvijek odvojim vremena za vas i forum.

HVALA
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

111

Bogami Jusko ti si CEstitke zasluzio, i ja kazem zasluzio si bio da ti cestitamo cak i u odvojenoj temi. Svaka tebi cast ;).

Selmice, idem ako Bog da i ja za pazar, ali 'tek' u nedelju :).

112

Trenutno bolesna :( Visoka temperatura, glavobolja, nos curi, grlo boli...aaaa pciiiihaaaa odoh brze bolje odavde da ne "zarazim" i vas :O

Pitam se sta je sa hobbes-om , nesto ga bas odavno nema da se javi ;(
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

113

Ene pinki bolesna 8o Eto, nisam trebao bi pogledat ovde sad... al nadam se da ce bit sto prije ok ;)

I ja se pitam vec neki dan sta li je sa hobbesom nikako da napise nista.. pojavi se na kratko nekad, i ode...

A sad bi se ti trebala pink pitat gde li su nam doktori :).

Zelim ti brz oporavak ;).

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

114

Srijeda, 01. Oktobar 2003

Hvala što brinete, dobro sam ali sam ovih dana prilično zauzet što na poslu što oko kuće. Mislim da ću za jedno nedelju dana malo rasteljhanit pa će me bit malo više tu.
Trenutno malo na poslu nadjoh vremena...

Selmica

Učenik

(10)

• »Selmica« je žensko

• Poruku poslati

115

@fingersbroken

onda cemo da se mimoidjemo...ja se vracam u nedelju "tek". 3 ipo dana to je malo, ali "bolje ista nego nista" !!! ;)

Ti koliko ces biti dole?

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

116

Pozdrav

Eto vec polako kupim prnje sa fakulteta i selim se na drugo radno mesto.

Zivot je takav nesto zapocinje a nesto se prekida.

Ovih dana dosta razmisljam o zivotu i stvarima koje nam oduzimaju vreme i razmisljanja.

Naravno padne mi napamet da sve ovo sto radimo mucimo se i zaradjujemo uopste sadrzi li neki smisao.

Ali na kraju dolazim do zakljucka da u zivotu vredi se boriti za subjektivne ideale. Izgleda da je to jedino sto nam zivot cini zanimljivim.

Ufff... I ja poceh sa nekim filozofijama o| o| o|

Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

117

Vala hobbese dobro je sto nam se javi makar da ne brinemo :).

Selmice, meni bi tri dana bila jedva dovoljna za put samo da odem dole i da se vratim ovamo :D. Ja ostajem vise od mesec dana ako Bog da, a opet mi se cini malo :( Vidim nekima je Pazar ko preko praga pa mogu i na tri dana ;).

A ako Bog da jos malo... odbrojavanje je pocelo (u glavi je odavno :)). Jos 4...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

118

Trenutno...ubijam vrijeme do ispita...
Sit Hungry Doesn't Believe

Selmica

Učenik

(10)

• »Selmica« je žensko

• Poruku poslati

119

@fingersbroken

nije mi pred vrata, ma da mi nebi smetalo...

Obicno idem autobusom, onda gubim skoro 4 dana...
Ali ovaj put idem avijonom, za 2 sahata u BG a jos 3h3 do pazara...
Neznam zbog cega ali su mi duza ta 3h30 sahata nego sve...
Ovog leta sam bila 3 hefte, ali to prodze tako brzo, sad idem 3 dana, i na zimu cu ici jos 2 ili 3 hefte...

Ides kolima?

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

120

trenutno chitam najnoviji broj
http://www.harpersbazaar.com/ i slusham mLogo dobar R N B
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Social bookmarks