Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

121

Srijeda, 01. Oktobar 2003

ehe ehe ehe .. sta veli Selmica meni:

Citirano

Ides kolima?

Bona Selmice da idem kolima ne bih stigao za mesec dana :D. Ja rekoh trebala bi mi najmanje 3 da odem i da se vratim, a idem Bogami avionom (sto rece jedan moj drug dole u pazaru "vozi ga neka budala hiljadu na sat :D ").

No primice se to je najbitnije... :]

Verujem da ce Selmica vec biti u putu, ili se sprema da podje, pa nema 'opasnosti' valjda vise, a Bogami ja ovaj chat ne bih smeo vise da nastavim... ljutice se admin :rolleyes:
mogu ja da se potpisem i bolje...

122

Srijeda, 01. Oktobar 2003

Trenutno na putu ka ozdravljenju, mirovanje( citav dan proveden u krevetu!) tone limuna i cajeva su ucinili svoje tako da se osecam mnogo bolje, a do subote cu biti potpuno zdrava, insallah 8)

@ fingersbroken : Hvala ti na zeljama za brzo ozdravljenje. Lekari su u ordinacijama 8) a sto se tvog "chata" tice , da sam ja na tvome mestu pripazila bih malo...19% ? :O :D 8) ;)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

123

Četvrtak, 02. Oktobar 2003

Pinki, puno lepuž želja za brzo ozdravljenje, mada obična prehlada, nije to opasno...

Fingerse, ova tvoja opaska, a gde su doktori, nije baš na mestu, mi smo tu, al baš nismo kao ozbiljno shvatili Pinkinu prehladu, pa se zbog toga ispričavamo... ;)

No, Fingerse izgleda da nam je suđeno da se opet vidimo u Pazaru, ostao si mi dužan, da mi one tekstove prevedeš, nisam zaboravio... :( ;)

Ja sutra InsAllah krećem, napokon, posle 5 hefti provedenih ovde u Nišu, baš sam se puno zadržao, neću više ovo da praktikujem... ;( ;( ;(

Pinki, još jednom ti želim brzo ozdravljenje, Jusko brate, tebi želim srećan i hajirli početak rada na elitnoj klinici za stomatologiji, koja i odgovara profesionalcu tvoga ranga...

P.S.

Pozdrav za sve Vas, nećemo se čuti neki dan, dok se ne vratim iz NP.

Pozdrav

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

124

TUZNA pa opet TUZNA...

;( ;( ;(
Na dan mog reodjendana ja zaglavim u policiji, i to 3 sata. al nije to nista sta me jos ceka. Zbog greske koja je napravljena u 'studentskim informacijama' i dokument kao takav poslan u Policiju, meni sad problemi oko studentske vize :(
Idem sad do Dekana i do Rektora od kojih navodno treba da uzmem neko obrazlozenje zbog napravljene greske... da bih tek tad mozda mogla produziti boravak..
Sutra trebam predati aplikaciju koju sam radila na praksi, a oni nasi mi tamo dali to na ZIP disketi... a ovde nigde nema ZIP Drive da bih to prebacila na CD :( (kazu to se vise ne koristi i tesko je naci, a one nase firme....)

Ujedno sam dobila upalu grla :( , ne znam sta se sve ovo desava....
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

Selmica

Učenik

(10)

• »Selmica« je žensko

Datum registracije: 24.09.2003

• Poruku poslati

125

@engi

UJ UJ UJ... 8o

"Don't worry, be happy..." :))
To ja sebi kazem kada nesto nije u redu...
Sve ce doci na svoje mesto... "Don't worry, be happy... " like me...

Danas idem za NP... 8)

Ugodan dan vam zelim svima...
Kiss

126

Zavrsio sad jos jedan ispit :)

Pinki... trenutno me ne zanima uopste koliko %... sad samo brojim ovako: jos 2 ispita.. jos 3 dana ... ako Bog da :]

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

127

eve ga ja trenutno trenutno trenutno trenutno i opet trenutno .......
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

128

evo ja ka kuci,
pitam se kako to Selmica stigne iz beograda do pazara za 3 i po sahata, nesto mi to malo bogomi, ona veli njoj mnogo, meni letos bilo mlogo 10 sahata i to preko Kosmaja, pa sam opet suteo, al sta ces, svako onako kako njemu odgovara.
ja vala radio, kopo neki kanal, tri metra u dubinu, pa vi sad vitte kako je to lijepo u Paris. super je, juce padala kisa a mi po onome blatu, pa vadi onu zemlju i baca je, a ono se sve lijepi pa kad ti padne napred, jojjjjjj, al ti sam pomislis, kako je lijepo u Paris.
eto da vas ne smaram, sam poseljamio vas Djika, on hoce da se vrati, mlogo mu lijepo u Paris;
al helje nej se
ustvari sto ja ode dodjo, pa brat mi finger, dodje da me vidi na msn, a meni puce veze, te mislice ja odo ka neko pederce, bez rijeci, a on doso sam da se poseljami, al nisam bogomi no veza
a on momak svaka mu cas, videl sta ispisa, i ja se pitam kako mu nije mucno, al svaka mu na mestu, na sve ima odgovor, al nije bez veze no ono pravo, a i nije mu mucno, bogomi finger pravi si, pa nisi bez razloga prestigo hobesa, meni ga opet zo, hobes mi dodje prijatelj, al sta ces, ti si to zasluzio, nikom ga nisi ukro, i vala nista ti covek ne more prebacit
tako odo ja, jos ljijek pa da spavam, sutra u pola 6 ustanem, moram na metro pa na voz, pa posle tamo do versaja, daleko to, jedno sahat sahat i po, pa posle u ono blao, no bogomi mora da se jede, pa zato shuti, al je lijep ova Paris
malo za promenu

129

Vala i ja dodjoh samo da se lijepo poselamim sa bratom beksom pa da idem da ucim. Kako koji ispit prolazi sve sam blizi putu kuci.. jedan ispit manje znaci jedan dan blize kuci... samo da prolaze to je bitno :).
A hobbes me pusti Vala mi se cini.. nije nista pisao ovih dana. More bit on to dje ja dolazim kuci :)..shalim se malo.. nebitno je sve to.. bitno je da se mi fino druzimo svi ovde, i da na lijep nacin po nesto diskutujemo.. a drugo je sve manje bitno..

Mada meni bi bilo bitnije sad da se latim da ucim..

Selam i pozdrav za sve...

130

Ja trenutno citam neki roman ( nije vala od Niche!) :D no onako, bas zanimljiv. Svratih da proverim postu i da sretnem koga, al nikoga nema svi kopaju po nesto...

@ figersbroken : Imas ti srece decko , samo jos tri dana 8) Bas te briga za procente, polozi ti ispite i pravac NP 8)

@ hadzied : Doc, hvala ti na zeljama za brzo ozdravljenje.Danas sam vec bolje ;) Nadam se da tebi sa naukom ide dobro.

@ hadalj: Vala Beksa sad i ja moram doj da vidim kako je taj Paris lijep (ono svi vicu, evo i ti isto vices da je lijep) , pa makar morala i to blato zajedno sa tobom bacat...ne zalim.

@ @ngi3 : Ne sekiraj im se ti nista mnogo, sve ce se to resiti , samo polako ;)

Pozdrav svima
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

131

Petak, 03. Oktobar 2003

Trenutno,...sam samcit na forumu !!!
Pink,...zelim ti brzo ozdravljenje.
Studentima ,..uspjeh na ispitima .
Putnicima,...hairli put .
Spavalicama,ugodan san.

Sad cu ija da idem da DREMNEM !!!

CAO......CAO

.

M.S. .........meSSko ............ selam svima
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

132

Petak, 03. Oktobar 2003

eh! ne sekiraj se, kako??? da znam lek za to odmah bih presla na lecenje.

Al eto juce sam odnela neki papir od dekana pa cemo da vidimo kako ce se sve to zavrsiti, mada mi onaj kreten u policiji posle svega toga rece da se nada da ce biti pozitivano.

Selmici dobroOtislicu za Pazar a svim ostalim prijatan dan...
Pozdrav, Endzi
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

133

Petak, 03. Oktobar 2003

Trenutno cosam kuci, bez obaveza, bez nekih termina jer je praznik (Dan nemackog jedinstva :] Jedino sto danas nije dobro je kisa koja ne prestaje mada je to dobar razlog da ostanem kuci. Mozda umijesim pitu, mada me nesto ne basta bas danas :D :O

Jasko, jos koji dan pa ces kuci, blago ti se :( al i zasluzio si.

Pink nam je ozdravila, hvala Alllahu ;)

Ja sam kasno videla da je nasa Endzi imala rodjendan, i od mene sve najbolje vilo :]

Dal mi se ovo cini il je ovaj nas forum pun nekakvih "Ghostwriter" 8o

EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

134

Petak, 03. Oktobar 2003

Aman ove kisetine! X( Da se ne moze iz kuce izac! Al eto nisam sama, pa se tesim i bikka je danas kuci?
Sta li radi hadalj danas po kanalima i ovome blatu na ovakvoj kisi... oni izgleda u Parisu ne slave ovaj nemacki Dan ujedninjena? :O :(

Citirano

Originalno od hadalj
...sam poseljamio vas Djika

Alejkumu sellam.

@meSSko : Hvala Messko, ja ozdravih zahvaljujuci vasim lepim zeljama. :)

P.S. Nesto nema nikoga ...sta li je sa serifom? :rolleyes:

135

Petak, 03. Oktobar 2003

Evo trenutno se polako pomalo spremam za put ako Bog da. Pakovanje nije krenulo, to cu sutra navece, ali sam sad poceo da 'pakujem' programe sve koje dole nemam a ovde da, pa da ih fino prenesem da imam i dole :). Auuu sto sam napravio mocan sklop programcica.. 8)

Usitnilo usitnilo... jos jedan ispit.. i jos jedan dan.. i posle ne zamaram vise ljude sa ovim nego sam dole ako Bog da :]

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

136

Petak, 03. Oktobar 2003

Trenutno navijam za Jaska, da mu sto prije prolete dani pa da ide kuci, samo napred :]

Dje li nam je Sans-e ot Pozara :D

Auu kise danas, sruci se nebo :rolleyes:
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

137

Subota, 04. Oktobar 2003

Ala udari neka dobra kisa PIH....

iz ovoga sto reko sve vam je jasno

ostalo, sto vas uopste i zanima, vi bi sve da znate, vala ni ljijek
oni koji treba oni vec znaju, a vi ostali to vas ni ne zanima, hajde bogoti svako svoj zivot, dosta vise gledanja u tudje. Ja ne mogu bogomi vise, budala sam bio i ono prije sto sam vam prico, no reko opet hajde, more bit nekom milo, al kad pogleda, reko bogomi vise neu, najbolje sutet, a sto, sto to neko da mi kaze "glje ovoga Hadalja" zasta, e vala necu.
malo za promenu

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

138

Subota, 04. Oktobar 2003

sinoc kisa..legoh...spavanje..

..probudih se...i dalje kisa....zva kuci kazhu lijepo vreme.....opet lego...probudih se...opet kisha...telefon mi ne zvoni-cuti-zanijemeo ! !
Na Forum-u isto trenutno oblacno, nema nikog a u glavi ko da imam 300 kila TNT-a i samo cekam da eksplodira,ne nisam sinoc pio, to je sasvim normalna pojava.
I love Germany and, mir geht`s gut.xx(
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

139

Subota, 04. Oktobar 2003

Pozdrav

Eto ja sa hanum0m i sa dadom bas lijepo muhabetim.

Hoce dado nocas na svadbu
pa mu narucujemo pesme
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

140

Subota, 04. Oktobar 2003

Citirano

Pink:
P.S. Nesto nema nikoga ...sta li je sa serifom? :rolleyes:

Hanuma78:
Dje li nam je Sans-e ot Pozara :D

Sve je OK , samo malo s vremenom u škripcu

U svakom slučaju , pozdrav za sve, a naročito za moje dve prijateljice koje citirah ;)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks