Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

1

Petak, 25. Novembar 2005

Trenutno ( 3 )

Trenutno...

... sam kuci, gledam kroz prozor u sneg koji veje kao lud, mislim se kako je lepo gledat sve to iz nekog toplog kutka, a odmah mi padose na pamet oni beskucnici koji i na ovakvom mrazu noci i dane provode vani... i tako gledajuci setih se ove teme, otudjismo se nekako u zadnje vreme nit znamo dje smo, nit kako smo, nit sta cinimo, nekako ko ovi beskucnici smo se porasturali, a ne valja ni to, evo zima je pred vratima. Te rekoh da da opet zapocnem ovu temu ne bi li nas malo zblizila.

Dakle, sasvim spontano, gde ste, sta trenutno radite, o cemu razmisljate....
Meni bi bilo zanimljivo cuti pod kakvim okolnostima se mi ovde javljamo

Selam svima
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Petak, 25. Novembar 2005

sedim na poslu i cekam da mi se ohladi caj, smrzo sam se usput ... :]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

3

Petak, 25. Novembar 2005

Posle 15 minuta ciscenja auta od silnog snega, koji je tokom noci napadao, i 3 minuta voznje do radnog mesta, upravo stigoh u biro. Sveza kafa se upravo sprema u automatu dok ja citam pristiglu elektronsku postu, i naravno novosti na forumu :)
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

4

Petak, 25. Novembar 2005

Trenutno ...

... i ja pijem kahvu, smjeskam se i trljam ruke zadovoljno jer imam garazu i nisam morao jutros da cistim snijeg sa auto kao neki :D
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

5

Petak, 25. Novembar 2005

Trenutno se pakujem...odoh na planinu 8) :]
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

6

Petak, 25. Novembar 2005

Trenutno sam na pauzi izmedju dva casa na faxu i udjoh po prvi put u renovirani racunski centar na fakultetu,sa novih 15 racunara.Profesor me pita sta cu na et,a ja mu rekoh:"Pa da skinem onaj grafiv\cki sto ste mi poslali preko mail-a.a evo me na forum :)) :)) :)) :)) :)) ...on poverova... :)) :)) ........Odoh sad,pauza gotova. X(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

7

Petak, 25. Novembar 2005

Selam

Sinoc sam se vratio, iz Sarajeva :( , a obisao sam i Novi Pazar. Vec danas radno Dzuma namaz, evo vec i Ikindija prosla Dzemat me pozelio ;) A ja pozelio forum :] jer sam tamo rijetko navracao, internet suvise spor. Danas u Parizu zaista hladno.
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

8

Petak, 25. Novembar 2005

Eto me sedim nako i dokonisem se.

Cekam da dodje zadnji pacijent pa da bezim kuci.

Dojadi mi vala vise ovo cekanje.. o| o| o|
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

9

Petak, 25. Novembar 2005

tralalalalala

Sada sam dosla sa posla,jela,posvadila se sa potencijalnim "deckom" i kako naravno odagnati misli od beskrupulozne detinjarije o| (koje su potekle od istog) nego videti sta ima novo na forumu...
Uh...vec sam se smirila... ;)
misli globalno-deluj lokalno

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

10

Petak, 25. Novembar 2005

Ovo neki Deja Vu ili sta?

Kod mene trenutno globalno zagrijevanje radi ko blesavo i kao nikad uzivam u vremenu. Sunca je uvijek bilo ali novembar i plus - to je vec rijetkost.

Petak je i gledam ove eko-inzinjere oko mene kako se fol satrase od posla a misli im vec gdje se pici za vikend na kampovanje.

A i ja se ubih radeci danas :]

Zivili
Giovanni

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Medena

Početnik

(10)

• »Medena« je žensko

• Poruku poslati

11

Petak, 25. Novembar 2005

Ja trenutno slusam radio "Stari Grad"(trenutno se chuje Cola) i odmaram uz forum.

Ceo dan sam provela kuci i citala literaturu o bankarstvu jer moram da spremim seminarski rad do ponedeljka.
Pozz od mene,nadam se da ste u boljem raspolozenju. ;)

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

12

Petak, 25. Novembar 2005

Evo već nekoliko puta se kanim da se javim na ovu temu i ispričam ponešto vrlo zanimljivo što radim, ali kad god sjednem jedino što mogu da napišem je "Trenutno sedim za računarom".
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

13

Petak, 25. Novembar 2005

Trenutno sam razapet izmedju zelje da gledam film "Lajanje na zvezde" (po ko zna koji put :))), potrebe da vidim sta ima po forumu i obaveze da vezbam programiranje :). Napolju nije danas hladno, ne pada nista, ali je zato prekjuce bilo da se zaledis, a i padao je sneg. Inace javljam se iz Beograda ;)

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

14

Subota, 26. Novembar 2005

Trenutno sedim za kompom,slusham Green Day,a inche tek sam dosla s fakulteta gde sam "pala" na ispitu Porodicno pravo,i to zbog izmena zakona.Naime, uz to sto je zakon promenjen,promenila se i moja knjiga.Pa sam ja na ispit izasla s cinjenicama koje vishe ne vaze,i naravno nisam polozila.Toliko mi je muka da ne znam dal cu da odem na fitness il da lijepo legnem i spavam do sutra ujutru,posto sam ustala jutros u 7! o|
Zivotna shansa je poput shibice-samo se jednom moze iskoristiti.Pa ti gledaj kako ces da zapalish....

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

15

Trenutno se razmisljam za koliko minuta moram proci od kuce da bi stigao na vreme na veceru. Ja vec sad osecam glad a oni TEK zakazali sastanak i rezervisali stol za 18:30.
X(
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

16

Trenutno me mori losa savest sto nisam otisla na jedan seminar u Köln. Voz je kasnio, snijeg je pao, hladno je a ja radila i najmanje su mi trebale gore navedene stvari. Nisam mogla da odrzim svoj plan, krivo mi je zbog toga! Zato sada slusam Faithless - Insomnia.

P.S. Abfangjäger, ti uplasi glad sa necim. :D
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

17

Nedjelja, 27. Novembar 2005

Nejse
" Bilen alemlere rahmettir "

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

18

Nedjelja, 27. Novembar 2005

Citirano

Orginalno od HaNuMa_78
Trenutno me mori losa savest sto nisam otisla na jedan seminar u Köln. Voz je kasnio, snijeg je pao, hladno je a ja radila i najmanje su mi trebale gore navedene stvari. Nisam mogla da odrzim svoj plan, krivo mi je zbog toga! Zato sada slusam Faithless - Insomnia.

P.S. Abfangjäger, ti uplasi glad sa necim. :D

To je samo refleksna reakcija :D znaci ne kontrolisano izlivanje nezadovoljstva u stilu uhhhhhhh :-) kad sam jako gladan, a na menü ima samo nista sa nicim za jelo.

Sad cu da pokusam da sve prisilim da barem za tren pomisle na tebe, hanumo_78. :) u ovim teskim trenucima ti to i zasluzujes. Naime u regionu gde nam hanuma_78 obitava, kao sto je ona sama opisala poceo je da pada sneg a sad upravo javise na vestima da sneg ne prestaje da pada evo vec 2 dana zaredom. Usled toga tj od velikih nanosa snega doslo do kvarova na eletricnim dalekovodima tako da nam je hanuma_78 ostala bez eletricne energije a time mozda i bez grejanja. Zbog toga posto ona ,vrevatno, ne moze biti, veceras, sa nama dajte barem da za jedan trenutak mi saosecamo sa njom ili hajde neka su nam mislima u ovim teskim trenucima za nju budu posvecene njoj.
Od mene jos jedna "durchhalte parole" . Hannumo_78, samo jedna generacio ispred mene, NE DAJ SE " :D
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

• Poruku poslati

19

Ponedjeljak, 28. Novembar 2005

RESTRIKCIJA

Slusam radio "Stari grad"...trenutno...
More me mnoge misli...Zasto mora sve da bude komplikovano,nespojivo...A tako je divan...
"Ima zena koje zakljucaju srce poput dragog kamena...Ako trazis nekoga , nekoga za zauvjek,onda tvoj sam covek oduvek.Uzmi me..." Ma ovo samo peva Prljavo kazaliste-naravno - TRENUTNO...
misli globalno-deluj lokalno

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

20

Ponedjeljak, 28. Novembar 2005

Evo me jutros standardno na poslu. :) Ne umijem nesto ljepse napisati. Saosjecam u tome sa Sandzackim sinom. :)
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Social bookmarks