Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 28. Novembar 2005

Trenutno sam kuci. Popih kahvu i taman htedoh da pogledam jedan film, ali prije filma pogledah na forum, kad ono tamo Spain... ;)

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

22

Trenutno pijem kafu,na radiju svira ovo....

Who wants a love without anger and rage?
I do
Who wants a world where a kid can be safe?
I do
Who wants to pray for the end of the pain
For the calm at the end of the day
Where there's not always more of the same
I do

Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

23

Maloprije stigoh kuci. Od 6 h jutros sam na noge. Jeste, mrtva sam umorna. Jedem nesto na brzinu i istovremeno proveravam mails, svratih ovde i iza mene TV ukljucen nesto galami. Jedva cekam da legnem i odmorim se. Mislim se aman ovoga mraza danasnjeg... Kako cu zimu prezimit?! :(

Mala sugestijica svima vama koji se na ovu temu javite: Pripazite da se drzite pravog smisla teme, dakle kraceg odgovora na pitanja u uvodnom postu. Cini mi se da o tome sta trenutno slusate postoji zasebna tema. Ne razumite pogresno, nije da vas teram odavde niti da vas ogranicavam u izlaganju, ali je sa ove teme jako lako skrenuti i vec je 2-puta bivala zatvorena iz tog razloga. Govorim iz iskustva.

Prijatno vece svima
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

24

Trenutno sam procitala post od Abfangjäger i drago mi je, stvarno mi je drago sto je par minuta svog vremena posvetio meni. Hvala. Evo, ja se rasplaka, bas sam lahka na suzu...

EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

faCHo

Učenik

(10)

• »faCHo« je muško

Datum registracije: 25.02.2003

• Poruku poslati

25

Utorak, 29. Novembar 2005

Habljetim u zidni sat, koji vec 3 meseca pokazuje 3:47!
Necu da mu ubacim bateriju jer me nervira kad kuca!
Inace 2puta dnevno pokazuje tacno vreme!
Gledam i krevet jer radim prvu smenu, ali mi se ne spava, pada sneg a ja ga mnogo hajem!
Mogu sahatima da gledam kako pada!
A jes i ja imam garazu :)
Jel ima neko da mi proda 3h spavanja!

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

26

Ja bi kao nesto trebao da crtam, a usput proveravam mail i forum da vidim sta ima.
Svi spavaju samo ja budan u kuci :(

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

27

Tenutno bih trebao da spavam jer ce Elvin da me probudi rano ujutru da ga vodim u vrtic,a ja ovde pisem sta bih ja trenutno trebao da uradim. :rolleyes:
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

28

Trenutno jedem bivsi Plazma keks, koji se sada zove Lane . Sto li? :rolleyes:

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

29

Trenutno se pitam zasto samo pink i ja koristimo chat a ovoliki narod online. Bujrum.

30

Trenutno cekam da stampac odstampa jos par stranica neke skripte i ne mogu da verujem da je vec 22:10h a da sutra opet u 6h ustajem :( Jes ti ovaj studentski zivot naporan...

Opet ja. Jos tu, ipak je bilo vise od dvije-tri stranice.

Pitam se koja li se ovo decica igraju skole i ocenjivanja. Neka, nek se sigraju deca :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

31

Nista posebno,odmaram uz kafu i zadimljenoj sobi.Ne vidim ni slova CEK DA NE POGRESIM :D
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

32

Srijeda, 30. Novembar 2005

Trenutno

Neznam da li da nastavim sa crtanjem i da konacno zavrsim graficki ili da spavam. :( :( i dok razmisljam,evo me po forumu :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

33

Subota, 03. Decembar 2005

Trenutno u internet klubu (odmaram od učenja 8) ), doš'o da surfam, proverim mail, pošaljem par postova ovde na forum... i tako!
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

34

Subota, 03. Decembar 2005

Evo me gde susim kosu i spremam se laganice za u Grad.Ako ne ubrzam bice mi 5 do 12 hehehheheh
" Bilen alemlere rahmettir "

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

35

Utorak, 06. Decembar 2005

Hteo sam uraditi preko noci jednu stvar do jutros, ali trenutno mi postaje jasno da sam negde oko 4h zaspao,nista zacudjujuce, ja tad spavam cak i kad vozim :D
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

36

Trenutno pijem stoti caj u proteklih dva-tri dana i teram sebe da pojedem nesto prije nego uzmem tabletu!
Ustala jutros, poranila da idem na predavanje ( iako je lekar juce rekao da trebam da mirujem!), otisla na uni, doslo mi tesko zamalo se onesvijestila i nazad ka kuci... Kamo srece da ni ustajala iz kreveta nisam!
Dodjoh vama da se pozalim, bogami ko da mi vi nesto mozete pomoc, eto.

Kad li cu ozdravit :(

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

37

Trenutno pijem Colu, koja mi se sinoc pila a nisam je imala jer je nikad ne kupim. Danas dodjoh s posla kuci, kad u frizideru Cola! :D Meni moja cimerka kupila, blago meni za nju.

Pinky, dodji kod mene, promijeni malo klimu. Ja cu ti ugadjat, znas. :D Malo cu ti pevat, kuhat cajeve, pricat ti svasta i eto.

38

Evo ko na mene misli i ko mi brine! )o(

Eto me vilo uskoro kod tebe :)

Inace svratih da vam kazem da se trenutno osecam puno bolje.

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

39

Srijeda, 07. Decembar 2005

Citirano

Od Pink :

Dodjoh vama da se pozalim, bogami ko da mi vi nesto mozete pomoc, eto.

Kad li cu ozdravit ;(

Svi smo pomalo zamuljali , izgleda , pa da se pozalimo pomalo, i bit ce nam lakse svima !

Pink-y ,...A da ti kazem, ozdravit ces kad odbolujes malkice.
I savjetujem ti, ne uzimaj antibiotike, pusti organizam neka razvije sistem imuniteta kako treba,i virus nejma vise kud ka tebi ,...jer ako samo sprijecis napad virusa sa antibioticima, imuni sistem i dalje ostaje nerazvijen, a vojska virusa posalje pojacanje i eto novog napada( ako grijesim,...medicinari ,..nemojte me ruzit,. jer ja nijesam studirao medicinu :] )

Selam svima, i brzo ozdravljenje bolesnima ! :D
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

40

Petak, 13. Januar 2006

Evo mene , malopre stihog iz trece smene, nisam puno umorna, a znam kad legnem trebace mi bager da me dize he he salim se zimi, no mi se ni ne leze kad znam da moram opet da ustajem u pola 10h :(.

Nadam se da ste svi zdravo i dobro, no se malo zabrinuh sto se ucutase svi te nema novih svadbi ?
Delate, ne cekate.

Ja brate meSSKo mislim da si ti na redu. Lijepo se provedi kuci i ne vracaj se bez neveste! :D

Pozdrav

Social bookmarks