Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

41

Petak, 13. Januar 2006

tRENUTNO nEScaFE MaKIS i NAraVnO cOLA :D

Oh StO SaM sE nApaJKio :P
" Bilen alemlere rahmettir "

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

42

Petak, 13. Januar 2006

Trenutno mi glava puca od boli.Umotala sam je u sal i izgledam kao Sandokan 8)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

43

Subota, 14. Januar 2006

Trenutno pokusavam da ne zaspem, knjigu skoro da procitam celu, jos par stranica, pa rekoh da malo vreme ubijem ovde.

Vikend je poceo, ne znam sta cu radit sa tolikim slobodnim vremenom.... Mislim, ne znam koju obavezu prije da obavim :(
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

44

Subota, 14. Januar 2006

At the moment neznam sta cu pre da uzmem da ucim,a dok ne odlucim,evo me na net-u. :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

45

Utorak, 17. Januar 2006

Trenutno pokusavam da otvorim novu temu ali mi nikako ne polazi za rukom jer imam dve opomene :(

Voleo bih kad bi moderatori dali malo objasnjenje kako se osloboditi opomene, jer su ove opomene tu otprilike jedno godinu dana ... da li su opomene ostavljene da moze da se ukinu jedino ako si dobar sa moderatorima ili ???

Duze vreme nisam posecivao forum iz razloga sto nisam mogao da ucestvujem u diskusiji ... Mozda je to slucaj i sa mnogim drugim posetiocima ...

NELLI

Početnik

(10)

• »NELLI« je žensko

Datum registracije: 17.01.2006

• Poruku poslati

46

Utorak, 17. Januar 2006

Green day su super!!!! NADAM SE DA SI OTISLA FIT-CENTAR, ko mnogo spava ceo zivot prospava!!!!! znam iz licnih iskustva, trenutno sam bez posla tako da nisam umorna i nemoram da spavam, zato sam i nasla vremena da posetim ovaj sajt i konacno stupim u kontakt sa svojim zemljacima!!!! saljem svima VELIKI VELIKI CMOKKKcmook
The best way to destroy an enemy is to make them your friend :]

ELLIK

Početnik

(10)

• »ELLIK« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

47

Utorak, 24. Januar 2006

trenutno to je rec koja je kod mene relativna :D ali trenutno sedimo sa sestrom u caffenet,pregledamo naše e-maile,trenutno razmišljam o ovoj odvratnoj zimi.trenutno sam bez posla tako da imam vremena da radim stvari koje me zanimaju,da razmišljam,sanjarim...

NELLI

Početnik

(10)

• »NELLI« je žensko

• Poruku poslati

48

Utorak, 24. Januar 2006

Trenutno mi sve dodje nekako bez smisla!!! Trenutno na radiju puštaju neku staru pesmu od ABBE!! Mislim da trenutno imam temperaturu jer mi je velika vrucina a napolju je-25° BRRRR Mrzim zimu!!! o|

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

49

Utorak, 24. Januar 2006

Trenutno ziva na termometru pokazuje -15 stupnjeva vani.Pingvini padaju u nesvjest,ali u mojoj sobi je tako toplo :D 8) i ja trenutno saljem mailove svojim drugovima i drugaricama sirom kugle zemaljske :)

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

NELLI

Početnik

(10)

• »NELLI« je žensko

• Poruku poslati

50

Utorak, 24. Januar 2006

Za Galaksiju: pa gde je to samo -15° u tom slučaju kod vas je omorina, ideš li na sunčanje?? 8)

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

51

Utorak, 24. Januar 2006

Gdje spomenu to u vezi pingvina. :) Bika (Nana, Nena) od mojeg jednog ahbaba je jedna veoma sazaljiva zena i jednom prilikom je tako bilo hladno ko sad i ovaj moj ahbab ulazi u kucu i kaze toj biki: "Auuu, sto je hladno, pingvini padaju u nesvijest.", a bika se zaplace i kaze: "Hej futni pingvini.", pa onda malo pauze i pita: "A sta behu to pingvini?". :))

Hvala, naravno.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

52

Utorak, 24. Januar 2006

Citirano

Orginalno od NELLI
Za Galaksiju: pa gde je to samo -15° u tom slučaju kod vas je omorina, ideš li na sunčanje?? 8)

Idem..upravo sam se vratila sa suncanja (preuredjivala sam dvoriste cijelih 30 minuta!) i nisam dobila tamnu boju koze,vec plavu...sad sam ista Strumpfeta :D 8)

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

53

Utorak, 24. Januar 2006

Trenutno je i u Pazaru pravo hladno... brrrrrr....

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

54

Utorak, 24. Januar 2006

Trenutno mi se cini da sam u Sibiru!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

55

Četvrtak, 26. Januar 2006

Trenutno -17 :D

Srecom me nije vide neko od furumasa kako sam obucen :D

Zima je nije leto ;)

P.S

Zima zima epa sta ako je zima nije STA?
" Bilen alemlere rahmettir "

NELLI

Početnik

(10)

• »NELLI« je žensko

• Poruku poslati

56

Četvrtak, 26. Januar 2006

Pa galaksijo ti si sada INN curica, plava je boja mira i trenutno vrlo moderna, izadji još na pola sata da sunčanje ima bolji efekt!!! :))

• »ScOrPiOnIcAa_« je žensko

Datum registracije: 28.01.2006

• Poruku poslati

57

Subota, 28. Januar 2006

trenutno ... odmaram ... pijem caj i razmisljam o svacemu |) sta reci drugo ...
Bicemo Do Sudnjega dana

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

58

Ponedjeljak, 06. Februar 2006

Trenutno....

...razmisljam o nekim idiotima....ali nisu to idioti Dostojevskog.... :D

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

59

Ponedjeljak, 06. Februar 2006

trenutno citam sta su drugi radili "trenutno"i pijem ovo sto svi ovde zovu kahva a ja to zovem caj od kahve.mirise ko kahva ali mi vise lici na caj,i ovo nikad od mene nece dobit titulu kahve.

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

60

Utorak, 07. Februar 2006

Citirano

Orginalno od galaksija
...razmisljam o nekim idiotima....ali nisu to idioti Dostojevskog.... :D

Citajuci tvoje priloge od dan pre zaista je odvise lako predvideti kome se ovde obracas. Najgore je, sto je ocigledno da ti ama bas nimalo nepoznajes devojku ali ipak to te nimalo ne ometa ovako da je nazoves. Tesko je razabrati da li je ovaj tvoj prilog odraz tvoje osvetoljubivosti ili pak izliv mrznje ?! Bilo sto bilo oboje je nezaosnovano. Taj problem sto ti mislis da tebi neko spocitava da "lazes" ako razmisljis trezverno videces da ne postoji realno vec je samo umisljen u tvojoj glavi ! Ali svejedno, bilo sta bilo suvo osvetoljublje ili puka mrznja, neko mora ti to dohakati iz glave jer je to zbog tvog dobra (!). I sama ako razmotris situaciju primetices da na tim govornim nizinama tipa "pazarko ti si idot" neces moci naci odobrenje na jednoj preovladivo pazarskoj internet sajtu. Koliko logicno !!!

Znam ja da sam ti ovo isto vec jednom pisao stoga znam da nece biti fajde i nisam bilo nesto posebno potrebli ovo ponovo da pisem ali eto napisao sam jer mi je bilo tegobno citati ovako podmetanje ne istine a da ne reagujem.

P.S. Ako, slucajno imadnes zelju da razchivijas sa kojim ti razlogom ovo pisem unapred ti kazem NISAM OD TOG POSLA DA TE BLATIM.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Social bookmarks