Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

61

Utorak, 07. Februar 2006

Ovo je masu puta okretano i okretano, medjutim, najbolje rjesenje je da niko ne raguje i to ce samo prestati, tj. nestati. Najjednostavnije ne reagovati, uopste. :)

Inace je to pravilo kada se kod nekoga uoci djecija neka osobina ne reagovati, jer djecije osobine su tu da bi paznju na sebe privukle. Kao ono kada babo i majka gledaju vijesti, a dijete upravo tada pocne galamiti po kuci. :) Neka galami. :) Dnevnik se gleda trenutno. :) Kada uvidi da tako nece skrenuti paznju na sebe onda ce promijeniti taktiku, koja ce vjerovatno biti "mudrija". :)

Znam, i ja bih volio da su ljudi svi slobodni od sebe, pa da je harmonija, pa da je red, pa da je ljubav, pa da je sreca, ali....

Ko na to reaguje znak je da i on ima jos uvijek nekih djecijih osobina, pa mu smeta sto dijete tamo galami. :)

Eto, trenutno napisah ovo. :)

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

NELLI

Početnik

(10)

• »NELLI« je žensko

Datum registracije: 17.01.2006

• Poruku poslati

62

Utorak, 07. Februar 2006

Citirano

Orginalno od nevidljivi
trenutno citam sta su drugi radili "trenutno"i pijem ovo sto svi ovde zovu kahva a ja to zovem caj od kahve.mirise ko kahva ali mi vise lici na caj,i ovo nikad od mene nece dobit titulu kahve.

xx(Apsolutno se slažem sa tobom, i ovde kafa ne može da se nazove KAFOM!! Baš mi je čudno kako mogu to da piju,kad poručiš tursku kafu donesu ti neku pilotinu koja pliva u čaši( i još ti je donesu u čaši) ukus nikakav a boja još gora, možeš da zamisliš kakva. I zato dovozimo i po 10kg one naše prave ( I MIRIS I UKUS ) kafe, pa i bajata je dobra!!!
The best way to destroy an enemy is to make them your friend :]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

63

Srijeda, 08. Februar 2006

Trenutno odmaram i ne mogu da verujem da mi je ovo prva noc posle mesec dana a da ne ucim.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

64

Srijeda, 08. Februar 2006

Trenutno,KAVA MAKIS 100'S soft pack i Forum i neka zikamu mi zuji :D
" Bilen alemlere rahmettir "

65

Četvrtak, 09. Februar 2006

Gledam kroz prozor. Opet padao snijeg. Sve je bijelo. A sunce izgrijava polako iza debelih oblaka. Lijep prizor.

Moram na uni, a sve se mislim kad ce vise taj mart!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

66

Koji si Uni? Uni1, Uni2, Uni3 ili Uni4? :D

Hvala.

67

heheh Spain bas me lijepo nasmija ko sto odavno nisi :)
Ja sam ti UNI H ;)

Poce opet da pada snijeg.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

68

Uni H? 8o Koji je to? Nisam vidio da taj ima. :)

I ovdje pada snijeg, lagano.

Hvala.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

69

Trenutno jedem milka cokoladu.Isla sam prije pola sata do prodavnice (i sad se vratih) ...Uzput....srete me ciganka i rece DAJ DA TI OGLEDAM U KARTE :D ...i ja pristadoh....sad trenutno razmisljam o tome.... :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

70

Ponedjeljak, 13. Februar 2006

trenutno cekam da neko napise nesto bolje od ovoga sto sam ja napisao pa da imam nesto pametno da procitam

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

71

Utorak, 14. Februar 2006

Trenutno se svadjam na sarajevo-x forumu :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

72

Subota, 18. Februar 2006

Na bash trenutno...

Vec pre oko pola sata... tachnije, 01:26 h... Pogledam ja ko je online, kad ono... I bash mi bi merak! ;) "5 chlanova i 24 gostiju "! Nisam videla ovu brojku odavno. Ili nikad kad sam bila online...

Mogli bismo da se dogovorimo pa da oborimo rekord, shta mislite? ;)

Sting Lady je dodao/la ovu sliku:
  • 5vs24.JPG

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

73

Subota, 18. Februar 2006

Kad god se zaoštri na podforumu politike onda je puno gostiju online. Čekaju ko zapete puške.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

74

Subota, 18. Februar 2006

trenutno se secam da sam i ja bio tu sinoc(neupisan)ali nisam cito politiku nego viceve(nopaka coveka).ono dje su vicevi o pazarcima zamrzava kad se klikne na stranu br. 2 i trenutno i sinoc.

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

75

Subota, 18. Februar 2006

Trenutno citam postove napisane na politickim temama i ne mogu da vjerujem koliko moze mrznje da se ima prema muslimanu, a jos vise ne mogu da vjerujem da Moderatori ovog foruma ne reaguju na nevjerovatne izjave ovih "usijanih glava".

Hvala.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

76

Subota, 18. Februar 2006

Хмммммм

Покушавам нешто да напишем али ми не иде од руке.Вероватно је од умора или се нема инспирације?

Хммммм које ли је?
" Bilen alemlere rahmettir "

77

Nedjelja, 19. Februar 2006

Stigla maloprije iz trece smene. Umorna podosta. Mislim na odmor i NP. Jos par dana ...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

78

Četvrtak, 23. Februar 2006

Trenutno se obracam sandokanu:
Sandokane,opomenu si dobio zbog vredjanja Mihaela Sumahera.
Vidim u ovim politickim temama vapis za admine i super admine da banuju one koji vredjaju one koje ti simpatises,a ti mislis da imas pravo vredjat svakog ko ti se ne svidja i da ne dobijes opomenu.E pa malo si se Z.(sto bi reko Selim iz geografije)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

79

Patetika

Ovaj odgovor Sandokanu od strane Moderatora Tashketa je vise nego patetican. Sandokan je "uvrijedio" Schumachera i odmah je dobio Opomenu, a ako pogledate Politicke teme vidjet cete ne samo uvrede, nego ljaganje, ponizavanje, pljuvanje, udaranje na dostojanstvo, na ugled familija, itd., i niko zivi ne reaguje, niti brise te postove. Jedva nekkao su odreagovai i banovali Edina, ali ga on evo opet sa nickom Edi, a takodjer nije mnogo daleko ni njegov istomisljenik Hasim.

Mislim, sta reci....

Eto trenutno se obratih Tashketu, a i ostalim Moderatorima.

Hvala.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

80

Spain-e,neznam koliko si upucen u sport generalno ali da ti malo pojasnim stvari.
Nazvati uglednog,primernog sportistu,sedmostrukog prvaka sveta u Formuli "smradom" i to samo zbog toga sto niste njegov fan je nedopustivo.
A u Politici,slozices se samnom(jedino ako u inat neces)da politicari jedni za druge govore svakakve bljuvotine,vredjaju i jedni druge i njihove porodice i njiove prijatelje,a kamoli obicni gradjani koji to sve slusaju i posle to reprodukuju preko net-a.
Da ne skrenem s teme,trenutno mi posta jasno zasto imas 2 opomene sa razlogom "Izazivanje bespotrebnih diskusija".Upravo to opet radis.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks