Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

461

Petak, 01. August 2003

Trenutno Ko emira aljovog postavljam mu kompjuter.....
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

462

Petak, 01. August 2003

pa bash mi je drago zbog vas dvojice daka :))
emina mi sinoJ pricala da ces da dodjesh :) bila kod mene

463

Petak, 01. August 2003

E posto mu postavljas kompijuter, i to nam i rece, nemoj da prodje a da ga ne uclanis na forum ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

464

Petak, 01. August 2003

A trenutno primetih da je Beksa napisao post sa sve upotrebom velikih slova. Moradoh ovo da kazem jer sam isto to vec jednom i sanjao. Rekao sam mu to: sutradan sam se ubio da nadjem taj post jer sam bio 100 % siguran da sam ga video, a ono bio san. E sad mi se cini da sam budan pa rekoh da ovo ovekovecim (tema o ulasku u EU.. ima velikih pocetnih... e bas me iznenadi :)
A Beksa to mozda nesto pred put ;) Blago njemu i on sutra ako Bog da za Pazar (il bese prekosutra). Evo sad ga cekam na msn da se malko jos ispricamo prije nego ode. :]

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

465

Petak, 01. August 2003

eve mene fngeru ja dodjo da ti se javnem a tebe nema
ja skoknu do ajfelove kule, reko da je vidim jos jednom, moza po poslednji put, ne da bese lijepa, cini mi se nikad lepsa, nekako mi bi tuzno,
sutra ja kuci, sve spremio, cio dan cekam, nemam sta da radim, zovem ljude koje znam, a zovu i oni mene, kazem samo Aurevoir, i nadam se da ce mo se opet videt
eto svrati i ode ljijek na forum da i vama kazem Aurevoir, pa se vidimo tamo nedje u semptembar inshallah
malo za promenu

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

466

Subota, 02. August 2003

trenutno mi puche veza te pogodih pesnicom monitor imadoh sadaku te ne puche katodna cijev al izashla iz lezishta jes ... Opet radi kompjuter

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

467

Subota, 02. August 2003

Trenutno mi ne ide od ruke da ubacim neke slike na forum :O

Pozdrav svima i lijep dan :]
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško

Datum registracije: 23.06.2003

• Poruku poslati

468

Subota, 02. August 2003

U ovom trenutku zelim da pozdravivsi ostale sagovornike a i prijatelje na forumu saopstim svima da cu ovim upisom zavrsiti
moje pisanje na ovom forumu. Odluka je licne prirode, a na njeno donosenje je uticalo nekoliko mail-ova, (koji su sadrzali i pretnje i jos sto sta...)
te stoga preduzimam jedini meni trenutno raspoloziv korak.

-Hvala vam na druzenju, ONI KOJI MI NISU odgovorili na neke PM mogo to (a ne moraju) uciniti na mail koji mozete naci u profilu, ili me naci na nekom drugom mestu.
Oni prema kojima sam stekao pozitivno misljenje za 30-ak dana na forumu, ostace u tom duhu i dalje u mom pamcenju.

Zelim vam uspeh u daljem radu svima, ali ja u njemu ne mogu ucestvovati. Zao mi je zbog toga, ali neke stvari (ukljucujuci i moju principijelnost)
vise mi ne omogucavaju da se posvetim ovom forumu.

-Zelim vam i IZVANREDNO LEP provod na sutrasnjem skupu. Srecno.

-Ovaj moj upis nemojte tumaciti, niti za to ima potrebe, shvatite ga kao i svako ostalo obavestenje, jer ne zelim da ovaj odlazak stvara bilo kakvu pompu, jer ja to ne zasluzujem. Ali ga nemojte ni brisati, nek ljudi vide da sam otisao sa pozdravom!

Srecno!
viskoznost nije isto što i gustina :(

469

Subota, 02. August 2003

...chuh se sa Dinnom, rece da se negde "cekamo" kako sutra ne bismo isle same...

Trenutno shvatih da odavno nisam ljudski sela za PC-jem i provela bar pola sata na forumu :O
Sinoc pokisoh , bas je fina letnja kisica padala, bilo pravo romanticno, a sav narod se nekud razbeza :D

Nesto mi se danas jedu kolaci... :O

P.S. Poce opet kisa da pada.

Pozdrav svima

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

470

Subota, 02. August 2003

Eh tako! 15:00h :)
kisa prestala da pada, ja moram da spremim nesto za rucak, pa idem malo vani.

Primetih da imamo novog clana na forumu :) Sellam za tebe Manager-ko :D
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

471

Subota, 02. August 2003

trenutno se pitam sto li hadalju nije dozvoljen ovaj link da pokaze ???

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

472

Subota, 02. August 2003

A ja se trenutno pitam na koji link mislis 8o :D ?(
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

473

Subota, 02. August 2003

A ja trenutno mislim da je Dado pomešao hadalja sa nekim drugim
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

474

Subota, 02. August 2003

A.....ja se trenutno pitam da li je hadalj sleteo na airport, ko li je radio tu site za ciji link hadalj nije dobio licencu; sto admin ne zna o kom linku se radi i kako ovo sans-a uspeva sve to da prati :D

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

475

Subota, 02. August 2003

Trenutno.....

U marmarisu daleko od kuce od dece od svih koje volim...

Velika toplota napolju ljudi se polugoli setaju ne bi li se malkice ohladili...

A meni nesto pade napamet ko ih tera da se setaju po tolikoj vrucini...

Nejse zao mi je da sutra necu biti sa vama a toliko bih htio...

Pokusat cu da vas sve poselamim preko hadzijevog mobilnog...

Bar da na taj nacin budem sa vama.. o| o| o|
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

476

Subota, 02. August 2003

Ja vala trenutno ne mogu da se nacudim sta se ovo desava sa mojom konekcijom: APSOLUTNO NISTA NE MOGU DA OTVORIM (desava se.. prekid konekcije sa serverom) ALI MOGU FORUM!!! Ada bas mi ni malo nije jasno. Cak mi i real player prijavljuje da sam offline, i odigo, i msn, i nijedan site nece da se otvori, sa forum radi li radi... Vala ako jos uspem ovo da postujemo onda mi bas nista nije jasno..

477

Subota, 02. August 2003

Vala mi cudno ovo... evo sad sam pingovo glavni server u Maleziji da vidim dal protice sta od naseg servera do tamo i ni habera. A ja po forumu prevrcem li prevrcem. A bas sad i skontah na koji je link dado mislio. A pretpostavljam da ga ugledo tako sto je ovu temu otvorio sa portala pa mu se otvorila prva strana prvo :). Link je na prvoj strani. O TOM linku se radi :D

478

Subota, 02. August 2003

Trenutno kontam ne znam da li bi mi proxy server sta pomogao??? Nemam ni jedan zabelezen, a ni konekcije da trazim po netu koji.. mozel ko za mene??? Slabo ko online vala sad :( A ovako kako je dosadno ja cu prije otic na spavanje nego sto ce mi neko dat to da probam. Sutra ce dako bit konekcije.. Il mozda onda tek u ponedeljak.. sutra nedelja, nema nikog u ITD ovde na univerzitetu da carne malo server o|

479

Subota, 02. August 2003

BINGO!!! Pomoc meni pruzi brat simke ;) Proxy server radiiiiiii :) Poslao mi brat citavu listu.. hehe.. sta bi ja da ne bi foruma, i simketa online.. ni mail ne bih proverio.. a cuda cudnog bas otovrim sad jedan site i nesto procitah za proveravanje mail-a. Sad cu ja novu temu o tome. Hvala simke ;)

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

480

Subota, 02. August 2003

nije probljem za brata golmana :)

Social bookmarks