Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

761

Ponedjeljak, 18. August 2003

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Al imao sam zesci "peh": prespavao sam prvi koji je imao, a probudio se za sve ostle od kojih nijedan nemam... o|

Trenutno se smejem fingersovim doživljajima.

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

762

Selam alejkum Boshnjakinje i Boshnjaci.

Poshto nisam davno bio na Forumu uzeh da razgledam shta ima novo i vidjeh ovu temu pa mi se veoma svidje. Krenuh da chitam redom shta je ko napisao i stigoh do sheste strane, pa zastadoh i rekoh hajde da ja prvo pogledam kolko strana ima pa chu nastavit sa chitanjem. Kad vidjeh kolko strana ima rekoh sebi nema shanse da sve ovo prochitash hehehe i batalih.

Inache se trenutno nalazim na poslu zakachen na net. Shaljem pismo jednoj firmi americhkoj jer smo kod njih kupili Utovarnu lopatu pa imamo neki tezak kvar na njoj. I naravno razmishljam o svima vama koji ste poneshto upisali na ovu temu.

Vidim da ima dosta ljudi iz dijaspore koji se javljaju i iskazuju nostalgiju za Novim Pazarom. Pa mi na um pada da li ovi ljudi razmishljaju shta Pazar misli o njihovim dolascima u Pazar? I svashta mi pada na pamet. Trenutno mi naum pade jedna misao, ako bi Pazar bio kao zapadni gradovi da li bi ljudi iz dijaspore josh uvijek osjechali nostalgiju za njime? Eto tako. Allahimanet
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

763

Citirano

originalno od Gerilac
Pa mi na um pada da li ovi ljudi razmishljaju shta Pazar misli o njihovim dolascima u Pazar? I svashta mi pada na pamet.

Dozvoli nam da makar jedan deo toga sto ti je palo na pamet saznamo, bas me interesuje
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

764

Dal bi dolazili da je Pazar razvijen kao jedan od zapadnih gradova???Evo ti malo retoricki: ja sam otisao da se skolujem i to na istok da bih kao mala, mala, mala jedinka, u broju onih slicnih meni, ucinio, pokusao sve sto mogu, da Pazar BUDE sto razvijeniji i blizi po razvijenosti, ako nekad ne i razvijen, kao jedan od tih zapadnih gradova (a sto samo zapadnih kad i na istoku ima razvijenih). A blize bi i tebi bilo da za lopatu ne moras do Amerike kad bi Pazar bio u zemlji razvijenoj kao Amerika ;).
A bas se pitam sta si hteo reci, tj hoces li reci, ono sto se i hanuma pita. A eto i znam sta si mislio, ne nadjoh se u toj grupi, vec te nadjoh u toj grupi sto to misle..
mogu ja da se potpisem i bolje...

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

765

Selam alejkum Boshnjakinje i Boshnjaci. Tooo brate ma razbijash me na svim poljima. Poshtovanje nemam rijechi. Fala ti brate dragi na svemu. I misli mi chitash i zakljuchujesh pravilno i pravi si. Strah me jedino da te ne pochnem obozavat, pa da ne pochinim grijeh. Evo trenutno sam na poslu i dalje gledam forum jer davno nisam bio pa ima doooosta. I naravno sipam ulje na vatru, kao shto vidite, heheheh ponovno je stara zlocha na forumu. Onaj koji sve kvari, i snove rushi. Hogar strashni. hahahah. Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

766

trenutno sam izguro 6 kolica pijeska na 5 sprat Radim kupatilo Jovo na novo (pripremam se za baustelu :P)
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

767

11 x instalacija warcarft + frozen throne .... ne bas toliko zanimljivo ... no eto ... :D
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

768

Ni strasni ni zloca al si mi inspiracija ;). Misljenje po misljenje cijela tema. Ti svoje, ja svoje.. svako svoje. A desi se pa su nam razlicita gerilac. Pravo da ti kazem nesto sam bas rzamisljao sto li te nema nedostajes forumu. Ti si prirodni accelerator.. bez harizme nema ni dobrih tema. Al sta da radim.. vidi bas sam skontao da mi je hobi patroliranje forumom. sudbina mi pa sam pocesto online, i ne zameri sto stignem brzo da odgvoorim ponekad. Nije da imam nesto protiv tebe, al brate volim da piseeeeeeem (a pisac nisam :) ). A dje se slozimo slozicemo se, dje jok ono jok..
A i ti isto kao i cogito skontao imam nesto protiv tebe.. ada jok. Eto bas to sad skontah. Ja samo posmatram post pa odgovorim shodno postu i mojem misljenju o istom. A sve ostalo... ma hajde.. bitno je da smo zdravo..
Sto bi ti reko: eto toliko :)

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

769

super onda ete me kod tebe da igram frozen Throne :)

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

770

Citirano

Orginalno od Gerilac
Evo trenutno sam na poslu i dalje gledam forum jer davno nisam bio pa ima doooosta. I naravno sipam ulje na vatru, kao shto vidite, heheheh ponovno je stara zlocha na forumu. Onaj koji sve kvari, i snove rushi. Hogar strashni. hahahah. Allahimanet.

Trenutno kontam da je dobro sto si se ponovo (po)javio jer nekima , recimo meni, si i nedostajao.

Ovo da si zlocha, ne bih se slozio, jer to nijesi; prije bih rekao da si neshvacen od mnogih a u vremenu i prostoru u kojem dejstvujes 8) (nemoj da bi se ti ili ko drugi uvrijedio jer je receno iz najbolje namjere)

Zivio
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

771

BOOYROOM Dado ..... a sta je sa jaretom ... sta on kaze o igricama i to ... :D

772

Jare ne haje nikako da se igra. Isto ko sa cigarama.. ne privlace me, a znam da ako se pocne, posle moze da ti se svidi pa posle niko te odlijepit :D. Istina ziva.. za cigare ne moram da se objasnjavam i razmisljam, a sto se igrica tice... ma ne isplati mi se ni zbog skole da pokusavam.. dosta mi je kompa, i onako nikkako ne spavam o|

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

773

ne znam za njega ja znam da hajem da se sigram Tako Bro C ya In the game zone ToNight

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

774

U svakom slucaju bujrum .... e dado i donesi neki divx :)

775

Sad sam stigla iz carsije, sretoh masu skolskih drugova. Neke od njih nisam videla vec godinama...bi mi bas milo, promenili se uglavnom svi...
Danas se desilo nekoliko lepih stvari :D:D:D

@ Dado : Dobro , dobro za igrice vidim imas vremena, a posle ces se ljutiti sto nisi jeo palacinke!

@ Gerilac : Sellam za tebe.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

776

Napisah deseterac a sad čekam makaronu. :)

777

Utorak, 19. August 2003

@ Phikret : Citah tvoj desterac. Svaka cast omladinac! :)

A nisam znala da ed onako dobro zna da "klepa" stihove. Za svaku pohvalu si ed. :] Hvala na stihovima.

Danas nesto nisam dobro raspolozena, blizi se vreme putovanja... :(
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

778

Utorak, 19. August 2003

Pljusak.
Valjda će prihladit',pogoresmo.

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

779

Utorak, 19. August 2003

selam svima

Vrijeme,.....osvjezilo!!! (23-24°c)
Musafiri,.....u posjetu kod mene!!!
Chehra,......na nivou!!!
Kapuchino,.u sholjama na stolu!!!
Forum,.......na ekranu monitora!!!

Trenutno,....setam sa prijateljima po forumu,...iz sobe u sobu-iz teme u temu
i caskamo ....ko vrlo rijetko!!!

:)) :] :] 8o :] :P :)) 8) ;) :D

M.S. ............meSSko ............selam svima
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

780

Utorak, 19. August 2003

Danas mi ponistise rezervaciju sto sam napravio za let kuci. Kazu karta koju sam rezervisao je promocija i mora se kupiti odmah ili se brise rezervacija... a ja ne znam tacan datum kad mogu leteti i onda moradoh da ponistavam. Bas sam se bolje osecao kad sam imao rezervaciju gotovu.. a ovako sad opet :(

3 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

3 Gostiju

Social bookmarks