Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko
  • »Manager« je autor ove teme

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

1

Petak, 16. Januar 2004

Trenutno raspolozenje?!

Trentno ste: "veseli, sretni, radosni, tuzni, nervozni", voleli biste da se nekom izjadate, a nemate kome... Pa ucinite to ovde...
:D
MOZDA VAM BUDE LAKSE
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

2

Subota, 17. Januar 2004

...trenutno sam malo zbunjena ?(

Pozdrav za tebe Manager!!! 8)

P.S. Prvo sto zamislih kad procitah "trenutno" u naslovu bese izraz adminovog lica nakon citanja iste teme i pomislih koliko ce tema zivet... :D
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

nikica

Početnik

(10)

• »nikica« je žensko

Datum registracije: 08.01.2004

• Poruku poslati

3

Subota, 17. Januar 2004

trenutno raspolozenje!!!!!!

U trenutno se bas super osecam :D :D :D
Raspolozenja kod mene se inace brzo menjaju ali stvarno brzo pa tako da nekad nisam u situaciji da ih uopste registrujem!!! X(
U svakom slucaju spoljasnji faktori kod mene igraju glavnu ulogu sto se raspolozenja tice,kao npr.danas sam super raspolozena(da li je to zbog ovako lepog,suncanog dana ili zbog mnogih obaveza koje su definitivno danas zavrsene ili mozda nesto sasvim trece, reci cu vam kad i sama saznam)! :D
Osim spoljasnjih faktora tu su i uglavnom neki dogadjaji iz proslosti bilo da su pozitvni ili negativni i oni u velikoj meri mogu uticati na moje na raspolozenje!
Sve u svemu mogu vam reci da me najvise nervira kad iz nekog "raspolozenog stanja predjem u neraspololozeno stanje",isto ko' da u tom periodu preovladjuju dve osobe,jedna do pre par trenutaka super raspolozena i sad neka neraspolozena.......

ALI zato trenutno se super osecam :) :] :D
" I feel good........"
najodlucniji postupci u nasem zivotu najcesce su nepromisljeni

4

Subota, 17. Januar 2004

Lepo je izjadati se.. lepo je podeliti trenutno osecanje sa drugima.. (valjda).. Meni licno ne smeta ni to sto znam da je ovo nova tema "trenutno", ali mi malo nejasno otkud njoj mesto u forumu za sport :rolleyes: Evo admin nek je premesti gde joj je mesto, a ja necu da je diram.. sad za sad :). Da je pitanje: kakvo vam je raspolozenje za vreme utakmice onda ne bih mogao sta reci :). Sala mala... sve je ok, al samo se trebamo potruditi da teme postavljamo tamo gde im je mesto da bi se clanovi lakse snalazili, i da bi novi clanovi prema svojem interesovanju nasli ono sto traze. Admine.. ti si na potezu :).
mogu ja da se potpisem i bolje...

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

5

Subota, 17. Januar 2004

najlepse je kad razpolozenje ne zavisi od spoljasnjih faktora:)
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

6

Subota, 17. Januar 2004

Vala ko sto gledam ova ce tema uskoro (ne trenutno) biti zatvorena.
Ali pre toga da ugrabim da odgovorim :D .
:D :D :D
Ko sto vidite,ja se trenutno super osecam,juce zakovah test iz neurologije pa je i to razlog sto sam ovako nasmejana.

Lepo vreme-na mene naravno utice jer sam i ja od onih meteopata,pa kad pada kisa ja bih samo da spavam i cutim.

Trenutno napravih pauzu od ucenja i dodjoh da se malo razveselim na forumu al` vidoh da mi Hadzi opet zadaje neke zadatke ;) .

Kako rece Andric-nesto kao:cudno je kako je ljudima potrebno malo da budu srecni ali im bas to malo cesto nedostaje.
Sreca je u malim stvarima.
Pozdrav.
Pazi koju igru igras.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

7

Subota, 17. Januar 2004

@kiki: Cestitam za neurologiju!

Jutros bese predivan dan u Beogradu tako da sam i ja bio veoma dobro raspolozen. Kazem bio jer se sad naoblacilo ;) ALi, posle citaonice idem u Jarac (sportski centar na Medicini :) ) na fudbal pa ce opet biti dobro.

P.S. Zasto je ova tema u SPORTU???
Sit Hungry Doesn't Believe

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

8

Subota, 17. Januar 2004

Iako sam umorna od posla i iako je ova tema u SPORT ;) , dobro sam raspolozena. Lijepo je sto je ova tema dozivela rivajvl :D

Admine, neka nam je ova tema, bitte :O
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

9

Ponedjeljak, 19. Januar 2004

Orptostite ljudi ( i zene :) ), al dok admin ne odluci sta ce sa ovom temom, ona mora da bude zatvorena jer joj definitvno mesto nije ovde. Hanuma evo javno i ja molim admina u tvoje ime da ostavi temu otvorenu za tebe i sve kojima treba (sto bi bila treca sansa temi trenutno :) ), ali ce morati da se nadje na drugom mestu. Mislim da ne treba trositi rijeci.. nije joj mesto na podforumu za sport.. jelda da nije?

Unapred se izvinjavam se zbog svih eventualnih neprijatnosti izazvanih zatvaranjem (mozda privremenim) teme :).
mogu ja da se potpisem i bolje...

Social bookmarks