Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

mihaela

Početnik

(10)

• »mihaela« je žensko
  • »mihaela« je autor ove teme

Datum registracije: 10.03.2009

• Poruku poslati

1

Srijeda, 19. August 2009

Trke u Glogoviku 19.08.2009

Glogovik,
Trka konja 14h

Pozdrav i poziv svim forumasima koji su u mogucnosti danas da dodju da gledaju trku konja, koja ce se odrzati u danas Glogoviku oko 14:30h.
Najavljen je dolazak velikog broja konja iz Beograda, Sapca, Kragujevca i iz Crne Gore ali i konja koji su u vlasnistvu lokalnih vlasnika.
10-tak grla bi po najavi trebalo da istrci trku na distanci od 2.000m.
Proslogodisnji pobednik ove trke, kao i mnogih drugih trka na Pesteru je "", koji je u vlasnistvu brace Hadrovica iz Skrijelja a koga ce jahati dzokej sampion ovih prostora Sejdovic Nermin - Neno.
Pozivam sve zainteresovane da dodju u Glogovik i da zajednicki podrzimo nase favorite do nove pobede !!!!
Pozdrav,
Vidimo se,
M ;)
Sve oko mene ljudi i kamenje... U kamenju nista ljudsko, u ljudima sve kameno...

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

2

Petak, 21. August 2009

Trke

Interesantno kako si naveo "Beograda, Sapca, Kragujevca i iz Crne Gore"...

U ne tako davnom pamcenju, granica Srbije je na Javoru, Goliji i ispod Raske.

Dakle, mozemo reci i "Niksica, Rozaja, Pljevalja i iz Srbije".

mihaela

Početnik

(10)

• »mihaela« je žensko
  • »mihaela« je autor ove teme

Datum registracije: 10.03.2009

• Poruku poslati

3

Petak, 21. August 2009

Mislim da si pogresno shvatio poentu posta. Poenta je bila trka u Glogoviku. Redosled kojim sam navela gradove mi je geografski bio najlogicniji, prosto zato sto sam ja iz Beograda.
Na trci koja se odrzala u sredu, doslo je mnogo konja, cak mnogo vise nego sto ucestvuju na hipodromima u Beogradu i Sapcu a sto moze samo da imponuje organizatorima trke. Lepo je bilo videti toliki broj klasnih konja na jednom mestu. Ako se tome doda veliki broj raspolozenih ljudi i divna atmosfera, mislim da su reci suvisne.
ELem, da se vratim na pocetak, poenta je bila trka konja a sve drugo je od manjeg znacaja.
Sledeca trka, je kako sam obavestena, za oko mesec dana, u mestu Rasno, pa se vidimo tamo.
Ostaje mi jos da Vam cestitam praznik koji je nastupio:
RAMAZAN SERIF MUBAREK OLSUN !
Pozdrav,
M
Sve oko mene ljudi i kamenje... U kamenju nista ljudsko, u ljudima sve kameno...

Social bookmarks