Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko
  • »galaksija« je autor ove teme

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

1

Petak, 17. Mart 2006

Tumacenje snova

Kazu da su istiniti snovi 46-i dio poslanstva.Kazu i to da ne bi trebalo govoriti javno svoje snove,no mogli bi se reci detalji.....
Sinoc sam sanjala case ,poredane jedna do druge u redu i raznih boja...jedna je plava,druga narandzasta,treca zelena.....tu je negdje bila i moja mama( inace je tesko bolesna :ima neizljecivu bolest :( ) pa mislim da je san vezan za nju.
Ako neko zna da tumaci snove,voljela bih da se javi na ovu temu.....
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

2

Petak, 17. Mart 2006

Nabavi (ako vec nisi) knjigu Ibn Sirin tumac snova.

Inace, koliko se sjecam snovi se mogu podijeliti u tri grupe: prvi su od Allaha dz.s., iza drugih stoji sejtan l.a. i treci se javljaju kao posljedica svakodnevnih zbivanja, opterecenja, usljed preokupacije odredjenim pitanjem, osobom i sl.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

3

Petak, 17. Mart 2006

Citala sam tu knjigu velika zelena (al` kakvog je pakovanja sve zavisi od izdavaca i godine stampanja) no,voljela bih bas tumacenje iz naroda....onako kako znaju neke hodze da tumace (jer jednom mi je jedan efendija tumacio snove i bila sam zapanjena....)
U svakom slucaju hvala ti ed :)

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

4

Petak, 17. Mart 2006

snovi

svaki covek mora uciti sam da tumaci svoje snove. Smatram da kod svake osobe je razlicito. tj. ako ja sanjam da placem u naredne dane na javi se nesto obradujem. Ali mnogi kazu da je kod njih suprotno tj najbolje je sam spoznavati i tumaciti svoje snove. samo treba vise razmisljati i na taj nacin cemo doci do odgovora.

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

5

Petak, 17. Mart 2006

Retko pamtim snove,jedino ako su bas upecatljivi i tada ih sama tumacim.Ono kao sanjam nabujalu reku i klimav most,a ja na pocetku mosta-ako mi se tada desava neki problem (ili ja pak mislim da je problem),onda taj san tumacim kao tezi put ka resavanju problema,pa dobro razmislim i krenem punom parom napred.
To je jedan od primera... :D
A sto se tice tvog sna galaksija,onako iz mog ugla-case su nam potrebne svakodnevno da bi pili vodu-bez koje inace ne mozemo.U pitanju su case u boji.Mozda ti to daje znak da nije sve crno i belo,pa ni kada je u pitanju bolest tvoje mame,pa iako je neizleciva.Znaci provodi sa njom sto vise vremena,reci joj sve ono sto zelis,da je volis,da ti je zao...Nemoj da cuvas reci za sebe,nada umire poslednja,a cuda ipak postoje.
misli globalno-deluj lokalno

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

6

Petak, 17. Mart 2006

Hvala global,to je lijepo od tebe :)
Moja mama ima takvu vrstu bolesti od koje se umire (u pitanju je mozak) tako da ona vise niti moze pricati,niti me razumjeti,niti znati ko sam ja.... :(
Ali to je zivot...od Boga je sve sto dodje...
Zaista bih voljela da se na ovu temu javi neko ko zna da tumaci snove (ili ko ima staru nanu koja to zna :) )

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

7

Petak, 17. Mart 2006

SNOVI

ZAO MI JE GALAKSIJA ZBOG TVOJE MAME ALI NEZNAM ZASTO TE TOLIKO INTERESUJE DA TI NEKO PROTUMACI TAJ SAN. PO MOM MISLJENJU JE MOZDA BILO BOLJE DA NISI PRICALA TAJ SAN JER SE NA TAJ NACIN SAMO OPTERECUJES. TI MORAS BITI HRABRA I OPTIMISTA MA STA GOD DA SE DOGODI. MOZE TEBI SAD NEKA STARA NANA RECI TO TI JE DOBAR ILI LOS PREDZNAK ALI NE OSVRCI SE PUNO NA TO. POZDRAV

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

8

Petak, 17. Mart 2006

Sory galaksija

Zivot nas dovodi u razna iskusenja,treba biti jak i istrajati u svemu
Tvoja mama je ponosna na tebe,to je sigurno tako.
misli globalno-deluj lokalno

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

9

Petak, 17. Mart 2006

Hvala vam drage moje... :)
Vidite i same da sam jaka....

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

10

Petak, 17. Mart 2006

Meni ovaj san govori da cimer i cimerka u onom stanu nemaju dva kupatila :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

11

Petak, 17. Mart 2006

Ejs....ako budu imali zajednicko kupatilo onda cu njoj da posaljem vanjsku cenifu...za dzaba...kao poklon :D

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

12

Petak, 17. Mart 2006

Selam

S obzirom da sam prozvan kao Hodza :D . Necu tumaciti snove jer me Bog tom cascu nije pocastio.
Ali svakako galaksijo ovo predavanje na ovom linku poslusaj interesantno je.

http://www.ummet.at/html/modules.php?nam…download&cid=40
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

13

Petak, 17. Mart 2006

Hvala harunh :)

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

14

Nedjelja, 19. Mart 2006

S obzirom da si verovatno slusala ovo predavanje, ne znam dal ce ti nesto pomoci ali eto na ovom sajtu imas tumac snova (ibn sirinov):
www.tumacsnova.org
Inace mozda ima nesto u tom predavanju o tome, ali meni je jedna zena davno pricala, da su snovi koje sanjas pre sabaha od Allaha dzs., a snove koje sanjas kasnije od sejtana.
U svakom slucaju ove knjige ti daju neku opstu informaciju, a ti moras sama da protumacis sta znace tvoji snovi.
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

15

Nedjelja, 19. Mart 2006

Hvala Karakterna :)

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

16

Nedjelja, 19. Mart 2006

Nema na cemu. I drugi put. :D
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

Social bookmarks