Niste prijavljeni

1

Ponedjeljak, 01. Decembar 2003

TV PINK ?

Posto je ovo podforum za pomoc, zelje i komentare usudih se da zatrazim pomoc u vezi satelitske TV PINK . Ukoliko bi neko mogao da mi objasni kako sve to funkcionise bila bih mu veoma zahvalna.

TV PINK Site nesto nece veceras da se otvori... o|

P.S. Udavi me sestra vec duze vreme ovim pitanjem, te se obratih vama za Help. :O

P.P.S. Ukoliko slicna tema vec postoji, a ja je nisam pronasla, izvinjavam se zbog otvaranja ove. :D

pozdrav
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Tebi izgleda bas dosadno :D

Ne verujem da ti iko osim administratora od Tv Pink sajta moze odgovorit na ovo pitanje.

Pozdraf

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

3

joj pa na pinku se nema sta videti a da je vredno paznje :D
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

4

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
Tebi izgleda bas dosadno :D

Ne verujem da ti iko osim administratora od Tv Pink sajta moze odgovorit na ovo pitanje.

Pozdraf

Pozdraff i za tebe poslovni covece :) Da sam dokona i nisam bas toliko i moje pitanje se ne odnosi na site i trenutne probleme sa njime, vec na satelitski program pomenute televizije. Ne brini nisam pisala adminu. :P

Citirano

Orginalno od björn:
joj pa na pinku se nema sta videti a da je vredno paznje

@ björn : Ne znam. :( Da bih mogla komentarisati o ovome morala bih prvo pogledati sta se sve (ne)vredno emituje. :O
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

5

reci cu ti ja.stoja pevaljka i kompanija :D ako volis puno minica i sunda samo napred :D
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

6

Citirano

Orginalno od björn
reci cu ti ja.stoja pevaljka i kompanija :D ako volis puno minica i sunda samo napred :D

@ björn: Hvala björn. :)
Ti znaci gledas redovno? Ja vala ne marim za te minice, a Stoje & Co hic ne poznajem, samo rekoh da nema kakvih vesti iz zemlje a i sestra me natera da pitam.:)

Sad malo ozbiljnije, ne zelim da i ovu temu zatvore zbog toga sto pocinje da lici na chat. Ustvari ja jos ne dobih odgovor na pitanje, niti iko hoce da mi helpuje... :(

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

7

Nešto od onoga što te zanima možeš naći ovde
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

8

ma redovno.ne mogu nikako bez stoje i njenog minica :D

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

9

upravo sam hteo da kazem ovo sto je sans linkovao ali evo opet imash lijepo objashnjenje gde i sta na satelitu

Program se emituje na sledecim satelitima:

Satelit: HOT BIRD (13° east)
Frekvencija: 10,949 MHz
Polarizacija: Vertikalna
Symbol rate: 27 500 FEC: 3/4

Satelit: AB3 (5° west)
Frekvencija: 12,615 MHz
Polarizacija: Horizontalna
Symbol rate: 8.789 MBauds, FEC: 7/8

pozdraf
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

10

Kolko sam ja cuo "a more bit da sam pogresno cuo" da bi primala TV PINK u inostranstvu moras da placas Abo isto ko kad zelis da gledas Premiere, i kolko sam ja cuo "a more bit da sam i to pogresno cuo" preterano je skupo ... barem je tako bilo prosle godine kad sam ja to sve cuo, kod mog tetkica u stutugarat :D sam to video, malo vremena pre tog uvodenja preplate su pustali sve najbolju muziku, i imali sve najbolje goste, i narod se taman obradovo, kad ono trt, od jednom nestala slika, i ispod na ekranu pise sa PINKASTIM slovima broj telefona za kupovinu abo-a...bla bla bla.

Kolko Gelda treba da se plati to sam zaboravio, znam samo da je bila prica o sumi koju ja licno nebi platio, pa kad bi se brena gola skinula:D

11

@ sans & dado : To sam trazila! Veliko HVALA. :)

@ PaZaRaC : Obavesticu te ako i koliko se sta bude trebalo placati. Cuces i to. ;)

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

12

e sad ima Programa koji su preobijeni ima kod nas da se uzme programator kartica koshta oko 200 eura i otvara sve zivo sad ne treba ti najnoviji digitalni resiver za to nego jedna serija Samsunga koja prima tri vrste Kartica... nesto opsirinije o tome imash ovde
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

• Poruku poslati

13

Citirano

Orginalno od PaZaRaC

Kolko Gelda treba da se plati to sam zaboravio, znam samo da je bila prica o sumi koju ja licno nebi platio, pa kad bi se brena gola skinula:D

299 € godisnje pise na onom linku koji je Sans poslao.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

14

Samo htedoh da recem da je i site OK tj. od danas je "pusten u rad" .( Eh koji sam i ja maler ne sacekah jos jedan dan, nego citavu temu zapocinjah a mogase vam i bez toga :O ).

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

15

Utorak, 02. Decembar 2003

Nadam se PINK da si nasla sve podatke koji te interesuju u vezi tv pink.
Meni se licno svidja program koji daje televizija pink,mada su sada susta suprotnost od iste televizije za samo pre 2-3 meseca.Puno su popravili program,ubacili su vise emisija razlicitih interesovanjaitd.
Tacno je da se vrti Stoja i co.Ali nije tacno da samo to i prikazuju na televiziji,ima tu muzike za svaciju dusu.
Fino je za nas u "tudjini" sto neko pomenu,da imamo mogucnost da pratimo dogadjanja i u nasoj zemlji bas putem televizije i mislim da bas ova televizija (RTV PINK) zasluzuje najvecu ocenu.

Selam!!
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

16

ada kakvih 200 evra ada kakvih 300 evra,za 50 evra uzmes piratsku karticu i gledas sve programe pa i taj famozni pink.jelde elvinov bapko :]

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

17

sto jes,jes 8) :)) ;) !!!!
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

Social bookmarks