Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 26. Juni 2005

U kakvoj ste kondiciji?

Ide leto pa vidim sve se devojke (i neki muskarci) polomise oko izgleda,svi trce,idu na aerobik,teretane,...
A vi???
Bavite li se sportom samo kada dodje leto(ili ni tad)ili tokom cele godine upraznjavate neku rekreaciju?
Ili vam je jedina rekreacija odlazak na posao i natrag?
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 27. Juni 2005

Uh dje me nadje 8)

Posto radim u kancelariji trazio sam neki sport da se nebi bas ubudjo seduci, tako jednog dana odoh slucajno u teretanu i zarazih se :D Idem prilicno redovno, zadnje 2 godine (pauziram samo kad sam na odmor) najmanje 4 put nedeljno, al vecinom 6 put, direktno sa posla pravac teretana, kad ne odem nedelju dana pocinje da me fata nervoza, jednostavno mi nesto nedostaje.

Posto imam prilicno puno mase da furam za sobom (trenutno 94kg) trudim se da i malo drzim svoju kondiciju, svaki dan najmanje 30 minuta na ciribiklo, ponekad weekendom od 60-120minuta na Crosstrainer.

Naravno da i na ishranu pazim, sav ovaj otrov za organizam ko sto su masne pite, mantije, bijeli ljep sve to izbegavam, naravno ne 100% kad sma naprimer u goste itd 8) al kuci to nikad ne jedem 8)

Ako imate nekih pitanja u vezi ove teme bujrum :]

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 27. Juni 2005

Kad imam slobodnog vremena a to je preovladljivo vikendom i za vreme odmora rado se bavim sportom. Upraznjavam dosta vrsta sporta preko kraljice svih sporteva ATLETIKE do neizbeznog fudbala i kosarke.
Ranije sam zajedno sa Premenkovic Ernadom aktivno trcao za atletski klub "Novi Pazar". Danasa kad vise ne treniram redovno atletiku svelo se zbog nedostatka vremena moje trcanje na jogging uglavnom preko vikenda i u nedeljama, kao sto je ova za mene, kad imam odmor do srede a nemam drustvo za fudbal. A to isto radim dok sam u Novom Pazaru. Svako jutro dok boravim dole, ustanjio sam praksu da posle sabahskog namaza odtrcim do rajcinovicke banje :-) samo zbog one vode. Jednom me je presrela komsinka da me pita dali ja ikad spavam :-) Spavam kako da ne u poslednje vreme vise nego sto bi trebalo. Polako primecujem da gubim kondiciju eh da si nekoliko meseci pre postavio ovo pitanje Taske ne bih me uhvatio u losoj formi. Sve govori za to da opet bih trebao da se aktiviram. Ma briga me za devojke sport radim samo zbog zdravlja.

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

4

Utorak, 28. Juni 2005

Citirano

Orginalno od Abfangjäger
eh da si nekoliko meseci pre postavio ovo pitanje Taske ne bih me uhvatio u losoj formi. Ma briga me za devojke sport radim samo zbog zdravlja.

Spavas,spavas!iz sveg onoga sto si naveo,nebi trebalo da prestanes sa sportskim aktivnostima,jer i najmanje opustanje i-stomak kao u trudnice :)) :)) ,(salim se naravno).a ovo za devojke,pa naravno i ja se bavim sportom zbog zdravlja i odrzavanja kakve-takve kondicije a devojke su mi bile samo ideja da zapocnem temu!
Ja se uglavnom rekreiram vikendom a ako imam slobdan dan na faksu tokom nedelje onda obavezno i tog dana.
Ono sto mi je najvaznije,bavim se raznim sportovima;od trcanja pored Nisave,do plivanja,ronjenja(mogu da preronim sirinu olimpijskog bazena :O ) pa do odbojke u vecernjim satima na osvetljenom terenu i naravno-fudbala.
Zimi iznajmljujemo salu(nasi studenti ovde)tako da tokom cele godine ne prestajemo!
Kada sam u Pazaru,obicno posle sabaha igram fudbal sa bracom iz dzemata,mada,moram priznati malo je nezgodni igrati fudbal u 5 ujutru(dok ne naviknete).takdje igram i tenis(kad je slobodan jedan od 2 terena koja postoje u Pazaru ;( )
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

5

Utorak, 28. Juni 2005

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

Ja sam u nikakvoj kondiciji...

odkako sam povredio Ahilovu tetivu,nisam shutnuo loptu...nisam potrcho dva tri metra...

a neshto drugo,me i ne zanima...teretana i tome slichno...

nejse...

Zato,shta mozhemo pozhel`ti...?!Mozhemo pozhel`ti da nam i iduche godine rodi zhito...hvala!!!
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 30. Juni 2005

U odlicnoj,mogu preci 2000 km bez zaustavljanja,kao i sto je bilo ;)

Ma u nikakvoj,nema se vremena od posla a i od izlazaka.
" Bilen alemlere rahmettir "

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

7

Petak, 01. Juli 2005

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

Harka...sinoch sam igr`o kosharke na rekreacioni...

evo danas me sve boli...

hehe
kak`a koMdicija:P
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

8

Petak, 01. Juli 2005

EEEEEE

Ja sam ti ka momce od 15 godina imam super kondiciju...

Mogu da spavam cijelija 5 sahata bez prestanka to je super kondicija ..

A ovo sto vi govorite futbal kosarka lijepo je to za dokone ljude a ovi sa poslom bogomi kad vide jastuk 5 sahata bez prepona spavanja...

To je kondicija moj brate... (o) (o) (o)
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

9

Subota, 02. Juli 2005

juskos

Ti znas koje su firme ULKER,CIPSO,TADIM,KERVAN,ALIS (ceo taj njihov program prodajemo) i kad radis za TURKE moras uvek bit kondiciono spreman.T.j od jutra do sutra se radi!

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

10

Utorak, 18. Oktobar 2005

"a devojke su mi bile samo ideja da zapocnem temu!"
Vala Tashke,eto me ja u Nish za vikend, pa ces videt u kakvoj sam kondiciji(platices mi za ovu recenicu)
X( X(

Zivotna shansa je poput shibice-samo se jednom moze iskoristiti.Pa ti gledaj kako ces da zapalish....

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

11

Utorak, 18. Oktobar 2005

Neka meryma nemoj nam Tashketa on nam je sad moderator a i u dobroj je kondiciji. rece da svako noc trci po 7 km do dzamije i nazad. Haj po teravijama i mogu da shvatim ali kako mu to uspeva prije teravija odnosno pose iftara puna stomaka. E Tashke, Tashke... :)
Sit Hungry Doesn't Believe

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

12

Utorak, 18. Oktobar 2005

Dobro sto nam Tashke nije IMAM.Sa takvom kondicijom tesko bi ga ko pratio na Teraviju Namaz.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

13

Utorak, 18. Oktobar 2005

Eto sta jedna pogresna recenica moze da vam napravi :D
Vala Price,ni sam neznam kako mi to uspeva pre teravija,neko nadljudskom snagom krenem i stignem za 20 min.evo sad cu da krenem.
@Annonimus:nije valjda da toga jos uvek ima?(Mislim,nije valjda da jos uvek ima takvih imama) :D

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

14

Utorak, 18. Oktobar 2005

Ima po negde,dok jedni klanjaju drugi sede i odmaraju.Znas na koje mislim.Pa im je posle krivo sto ih teraju iz Dzamija.A ovo sa tobom sam se malo nasalio ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

15

Četvrtak, 20. Oktobar 2005

Jel zna neko koliko se kalorija trosi prilikom pesacenja,jer ja prosecno u ovom mesecu prepesacim dnevno po 5-6 kilometara :D
Da izracunam koliko sam smrs'o. :D

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

16

Petak, 21. Oktobar 2005

Pretpostavljajuci da imas 75 kg ja sam dao podatke ovoj nasoj masini te ona rece da ti Tashke kroz pjesacenje trosis dnevno 356 kcal. Ako sam pogrijesio kilazu idi i sam ispravi podatke.

Tabela racuna za sve tezine, polove, vjere, nacije i rase i to do 100 aktivnosti.

Jedina mahana je sto je na njemackom. Ali dosta se razumije :D

http://www.kalorien.de/aktivitaeten.php
ed je dodao/la ovu sliku:
  • kalorije.jpg
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

17

Subota, 22. Oktobar 2005

Ipak trosim 333 kcal,jer imam 69 kg an 75,a nadam se da cu imat bar jos kilo-dva manje :D
Hvala na odgovoru. :D

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

18

Nedjelja, 23. Oktobar 2005

nikakoj
malo za promenu

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

19

Citirano

Orginalno od hadalj
nikakoj

Ne mogu da ti verujem :] Vidoh te na onoj slici u Lisabonu i tamo se lepo da primetiti da si u odlicnoj formi tj. da imas dosta atletski odnosno elegantan izgled ;).
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

20

Odlicnoj

Danas sam se bavio malo planinarstvom,i mogu vam reci da sam se iznenadio koliko sam propesacio.MashAllah MashAllah

Social bookmarks