Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1

Petak, 09. Decembar 2005

U susret SP 2006

Odbrojavanje je pocelo. Jos 181 dan do pocetka najvece svetske smotre fudbala koja ce biti odrzana u Nemackoj naredne godine.Veceras je u Lajpcigu odrzano zrebanje za sastav grupa koje izgledaju ovako:

Grupa A

Nemacka
Costa Rica
Poljska
Ekvador

Grupa B

Engleska
Paragvaj
Trinidad i Tobago
Svedska

Grupa C

Argentina
Obala Slonovace
Srbija i Crna Gora
Holandija

Grupa D

Meksiko
Iran
Angola
Portugal

Grupa E

Italija
Gana
SAD
Ceska

Grupa F

Brazil
Hrvatska
Australia
Japan

Grupa G
|

Francuska
Svajcarska
J. Koreja
Togo

Grupa H

Spanija
Ukraina
Tunis
Saudijska Arabija

------------------------------------

Prvi utisci?
Sit Hungry Doesn't Believe

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

2

Petak, 09. Decembar 2005

serImo nerche osvojiti niti jedan bod!
Eto Ti prvi utisak i nije mi jasno zashto si otvorio posebnu temu za ovo shit! xx(
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

3

Petak, 09. Decembar 2005

Pa moj prvi utisak je da Hrvati veceras nisu danas imali srece jer igraju sa Brazilom.

Inace ni Grupa C nije laka. SCG i Holandija? Argentina...

Nemcima je laknulo sto nisu izvukli Holandjane.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

4

Petak, 09. Decembar 2005

Po meni(a i po komentarima koje prenose mediji)najteze grupe su grupe "C" i "E".U tim grupama se nalaze po dva izuzetno jaka rivala a ni ostali nisu za potcenjivanje.

Upada u oci najlaksa grupa(na papiru),a to je "A" grupa,grupa gde je Nemacka nosilac.

Licno sam prizeljkivao da SCG padne u grupi sa Brazilom i Hrvatskom pa da odmere snage sa tim ekipama,ali padose im gaucosi i lale kao i ekipa Obale Slonovace koju mnogi porede sa Kamerunom.

Suma sumarum,poucen iskustvom sa proslog prvenstva a i inace,bice mnogo iznenadjenja i nece prolaziti dalje "imena" vec oni koji budu bolji.
Znacajnu ulogu kao i obicno sto se tice najacih reprezentacija bice to sto okosnice tih reprezentacija igraju cele sezone koja se zavrsava 15-og maja,okupljanja su 3 dana kasnije,a prvenstvo za 15 dana!bukvalno odsmah posle sezone krecu na pripreme a poznato je da se igraci isprazne po zavrsetku sezone.

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

5

Petak, 09. Decembar 2005

Meni se cini da nijedna grupa ne moze da se nazove grupom smrti. Ili je tome najbliza Grupa C u kojoj su Argentina, Holandija, SCG i Australija. Nemci su bar nominalno dobili najslabiju grupu. Ipak, iskustva ranijih svetskih prvenstava govore da nema favorita. Setite se samo proslog SP kad je Senegal u prvoj utakmici dobio tada aktuelne svestske sampione Francuze. Dakle, bice zanimljivo. Bas me zanima kako je sada u Nemackim gradovima? Pink? ;)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

6

Petak, 09. Decembar 2005

Meni je bas super tema, jer sam totalni nepoznavatelj fudbala. Evo da navedem moje favorite.

Grupa A: Poljska

Grupa B: Engleska

Grupa C: Aregentina/Holandija (SCG ce biti pocijepana)

Grupa D: Iran :D

Grupa E: Ceska (Nedved se vratio)

Grupa F: Japan (zbog solidarnosti mojoj bivsoj cimerki)

Grupa G: Francuska

Grupa H: Spanija

Ha, kako ja ovo pogadjam? :D

EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

7

Petak, 09. Decembar 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Grupa C u kojoj su Argentina, Holandija, SCG i Australija.

Mala korekcija,Argentina,Scg,Holandija i Obala Slonovace ,a ne Australija su u grupi "C".

@Pink:Hrvati jesu dobili Brazil ali su im ostala dva protivnika znatno slabija(ili po meri),a posto iz grupe idu dva tima dalje,Hrvati imaju realne sanse(realnije nego Scg) da prodju.Brazil kao prvi naravno.

Komentar komentatora sa BK koji je prenosio zreb:"Ko ovoj plavusi dade da se igra sa lopticama"(aludirajuci na to sto je Hajdi Klum odredila da Scg padne u najtezu grupu) :)) :))
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

8

Petak, 09. Decembar 2005

Pa kao sto rekoh, fudbalska groznica je vec pocela i Nemci ( kako organizatori tako i obicni navijaci) su srecni da imaju ovako "laku" grupu.

He he he trebali su se SCG-ovci na vreme informisat kako da je podmite. Ona inace mnogo voli parfeme, narocito one kupljene u Douglas . Oni joj ulepsavaju zivot, kaze. :D

Vilo, ili gledas TV ili citas od nekle sa neta ili ti neko sapuce? Ili nista od toga vec si samo vidovita :D Schöne Grüße!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

9

Petak, 09. Decembar 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price

Meni se cini da nijedna grupa ne moze da se nazove grupom smrti. Ili je tome najbliza Grupa C u kojoj su Argentina, Holandija, SCG i Australija. Nemci su bar nominalno dobili najslabiju grupu. Ipak, iskustva ranijih svetskih prvenstava govore da nema favorita. Setite se samo proslog SP kad je Senegal u prvoj utakmici dobio tada aktuelne svestske sampione Francuze. Dakle, bice zanimljivo. Bas me zanima kako je sada u Nemackim gradovima? Pink? ;)

Pa nemozhesh samnom o paprikama a valha ni o ovoj temi jer si je otvorio samo zbog tvoje serImo,a ne zbog fudbala.
VIVA BOSNIA!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

10

Petak, 09. Decembar 2005

A ako sam ja Tashke dobro skontao voditelja (ocigledno nisam) "sudbinu" SCG je trebao da odredi Lotar Mateus. Da li je doslo do promene u protokolu ili sam ja ipak pogresno cuo ne znam. Uostalom to sad nije ni bitno.

Da kazem samo da se prva utakmica igra u Minhenu na velelepnoj Allianz areni 9. juna, a sastaju se domacin Nemacka i Kostarika .

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

11

Petak, 09. Decembar 2005

Citirano

Orginalno od HaNuMa_78

Grupa C: Aregentina/Holandija (SCG ce biti pocijepana)

Sad si me pravo iznenadila Hanumo_78,odavala si mi dosad utisak da si uvek optimisticna a ti sad i odkud bas ti da siris pesimizam in punkto ucinka SCG. Dobro ali ces videti :-) SCG ima sve da ih pobedi. Ma idemo pravo u finale, niko nije bolji od nas 8) :]
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

12

Petak, 09. Decembar 2005

Znaci da trebujemo vec karte? Kad ih vec pominjem cijene su od 35 do cini mi se 100 evra. Nisam siguran da li se to odnosi samo na utakmice u grupama ili i za drugi krug. Bice da je u pitanju ovo prvo. U svakom slucaju, meni se cini da nije skupo. Mozda je bolje uzivo gledat jednu tekmu SP nego kupit dva dvodnevni ski-pass na Kopu? ;) Ja sam se sad ozbiljno naprzio. :)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

13

Petak, 09. Decembar 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
A ako sam ja Tashke dobro skontao voditelja (ocigledno nisam) "sudbinu" SCG je trebao da odredi Lotar Mateus. Da li je doslo do promene u protokolu ili sam ja ipak pogresno cuo ne znam.

I ja tako cuh od komentatora(koji su bili srecni jer im je Mateus reko da ce "levom rukom" da izvlaci grupu za Scg jer je leva ruka bliza srcu! :)) )
Cisto radi zanimljivosti,i Hajdi Klum im je "levom rukom"odredila sudbinu! :D

14

Petak, 09. Decembar 2005

He he vama je tamo lakse doc do karte nego meni ovde! :D

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

15

Petak, 09. Decembar 2005

Ovo ce verovatno bit najbolje organizovano prvenstvo u najfudbalskijoj zemlji(kako sam ovo sklepetao) ali ima jednu ogromnu falinku-u sred Junskog roka je celo prvenstvo!!!! ;( ;( ;( ;(

16

Petak, 09. Decembar 2005

He he znaci jedan semestar duze, zar ne, Tashke? :D :D :D

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

17

Subota, 10. Decembar 2005

Argentinci su prljavi, proračunati i igraju po sistemu pobeda po svaku cenu.

Holanđani su nas ispocepali na poslednjem susretu na svetskom prventstvu, još se ježim kad se setim.

Ipak, više volim kad naši igraju utamice u kojim nisu favoriti. Obala Slonovače će biti jako neprijatan protivnik...

Taške, da te malo utešim: '98 sam gledao sve utakmice, a to je jedina godina u kojoj sam dao uslov u junu položivši čak šest ispita sa prosečnom ocenom devet. Ali, bila je varijanta knjiga-tekma-krevet. Želim ti jedno takvo iskustvo u narednom ispitnom roku! Mnogo je bilo dobro...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

18

@Pink:Vala bas tako. :D

Elem,da u nesreci ima i srece moze se reci jer Scg igra utakmice prvo sa Holandijom,pa sa Argentinom i na kraju sa Obalom Sl.Znaci,ako uspeju da osvoje koji bod iz prve dve utakmice,drzace sve u svojim rukama u poslednjem kolu kada se sastaju sa nominalno slabijim protivnikom d prethodna dva.Uostalom,kao i u kvalifikacijama kada su igraci Scg sami krojili svoju sudbinu bez da cekaju neke rezultate.Tako i ovoga puta.
Mislim da se sa igracima posebno treba raditi po pitanju discipline jer ce sudjenje zbog sve cescih velikih gresaka sudija usled odlicnih simuliranja biti izuzetno rigorozno i nece se tolerisati nikakve rasprave,simuliranja,a ni reputacija nije bas sjajna.
Podsecanja radi,igraci Scg(Jugoslavije)su na poslednjem velikom takmicenju na kojem su ucestvovali dobili crveni kartona na svakoj utakmici i bili su po tome najnedisciplinovaniji.
@Dordje:Ne bih trazio nista vise osim da mi se ponovi broj polozenih ispita ko tebi :D :D
P.S.A mozel da se uklopi varianta knjiga0tekma-net-krevet ??

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

19

Mondijal će se održati od 9. juna do 9. jula 2006. godine.

[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

20

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

[SIZE=4]ARGENTINA [/SIZE]

[SIZE=3]CHESHKA REPUBLIKA [/SIZE]

[SIZE=4] FORZA [/SIZE]
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Social bookmarks