Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

61

Petak, 05. Maj 2006

Osvoje li predstojeće Svetsko prvenstvo, italijanski reprezentativci dobiće po 178.000 funti!

Čak će i treće mesto biti dobro nagrađeno, jer bi Totiju, Del Pjeru i ostalima u slučaju osvajanja bronze pripalo po 75.000 funti.

Španski fudbalski savez obećao je svojim igračima 385.000 funti,
a Nemci bi dobili 215.000 funti ako osvoje pehar.

U Brazilskom fudbalskom savezu su Ronaldinju, Ronaldu i "drugarima", najvećim favoritima Svetskog prvenstva, obećali po 115.000 funti.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

62

Srijeda, 10. Maj 2006

EU traži zabranu za nastup Irana!

Zakonodavci Evropske unije tražiće u četvrtak od svojih političkih lidera da podrže zahtev da reprezentaciji Irana bude zabranjen nastup na Svetskom fudbalskom prvenstvu u Nemačkoj.

Članovi Evropskog parlamenta će predsedniku Svetske fudbalske federacije (FIFA) Sepu Blateru i liderima EU poslati pismo u kome će citirati predsednika Irana Mahmuda Ahmadinedžada, njegov poziv na uništenje Izraela i negiranje holokausta, kao i odluku Irana da se ne odrekne nuklearnog programa.

FIFA je još ranije saopštila da nema nameru da Iranu zabrani učesće na SP, koje počinje 9. juna.

"Smatramo da imamo presedan iz prošlosti, posebno u kriketu i ragbiju sa južnom Afrikom, a Fifa treba da učini isto."

Nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je da su izjave iranskog predsednika neprihvatljive, ali je istakla da ona neće tražiti da se Iranu zabrani nastu p na SP.

Pojedini evropski parlamentarci, ipak, insistiraju i dalje na tome da Iranu bude zabranjeno da igra na SP, a da se umesto njih pozove Bahrein, koji je bio iza Irana u kvalifikacijama za SP.

"To bi poslalo poruku da mi nismo protiv muslimana, već samo protiv Irana i njegove politike."
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Iran.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

63

Četvrtak, 11. Maj 2006

Opet politika. Bahrein jeste nesrecno izgubio baraz ali nadam se da ce Iran ucestvovati na SP jer je to zasluzio.

Nego, skuplja li neko slicice? Ako imate duplikate javite se da saradjujemo. :) Ali ozbiljno...
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

64

Nedjelja, 14. Maj 2006

Tim Holandije za Svetsko prvenstvo:

Golmani: Edvin van der Sar (Mančester junajted), Marten Stekelenburg (Ajaks Amsterdam), Henk Timer (AZ Alkmar).

Odbrambeni fudbaleri: Kev Jaliens, Joris Matijsen, Tim de Kler (svi iz AZ Alkmara), Jan Kromkamp (Liverpul), Andre Ojer (PSV Ajndhoven), Džon Heitinga (Ajaks), Kalid Bulahruz (Hamburg), Djovani van Bronkhorst (Barselona).

Fudbaleri sredine terena: Mark van Bomel (Barselona), Filip Koku (PSV Ajndhoven), Dani Landzat (AZ Alkmar), Hedviges Maduro, Vesli Šnejder (Ajaks), Rafael van der Vart (Hamburg).

Napadači: Dirk Kujt (Fejenord), Rud van Nistelroj (Mančester junajted), Jan Venegor od Heselink (PSV Ajndhoven), Arjen Roben (Čelsi), Robin van Persi (Arsenal), Rajan Babel (Ajaks).

Tim Francuske za Mundijal:

Golmani: Fabijen Bartez (Olimpik Marsej), Gregori Kupe (Olimpik Lion), Mikael Landro (Nant).

Odbrambeni fudbaleri: Erik Abidal (Olimpik Lion), Žan-Alen Bumsong (Njukasl), Paskal Čimbonda (Vigan), Vilijam Galas (Čelsi), Gael
Žive (Monako), Vili Sanjol (Bajern Minhen), Mikael Silvestre (Mančester junajted), Lilijan Tiram (Juventus).

Fudbaleri sredine terena: Vikaš Doraso (Pari Sen Žermen), Alu Dijara (Lans), Klod Makelele (Čelsi), Floran Maluda (Olimpik Lion) Patrik Vijera (Juventus), Zinedin Zidan (Real Madrid).

Napadači: Djibril Sise (Liverpul), Tijeri Anri (Arsenal), Frenk Riberi (Olimpik Marsej), Luj Saha (Mančester junajted), David Trezege (Juventus), Silvan Viltor (Olimpik Lion).

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

65

Ponedjeljak, 15. Maj 2006

Tim Scg za Nemacku:
Na spisku se nalaze:

Golmani:
Dragoslav Jevrić, Oliver Kovačević, Vladimir Stojković;

Odbrana:
Nemanja Vidić, Mladen Krstajić, Goran Gavrančić, Milan Dudić, Ivica Dragutinović, Dušan Basta, Nenad Đorđević;

Sredina terena:
Igor Duljaj, Albert Nađ, Ivan Ergić, Dejan Stanković, Predrag Đorđević, Zvonimir Vukić, Ognjen Koroman, Danijel Ljuboja, Saša Ilić;

Napad:
Savo Milošević, Mateja Kežman, Nikola Žigić, Mirko Vučinić.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

66

Utorak, 16. Maj 2006

Sp u Nemackoj ce u Srbiji prenositi RTS!!Oni su za 2.3 miliona evra otkupili prava od Bk Tv koja nije dobila nacionalnu frekvenciju.

Tim Argentine za SP:

Golmani: Roberto Abondanzijeri (Boka Juniors), Leonardo Franko (Atletiko Madrid), Oskar Ustari (Independijente).

Odbrana: Roberto Ajala (Valensija), Gabriel Hajnce (Mančester junajted), Huan Pablo Sorin (Viljareal), Fabrisio Kolokini (Deportivo
Korunja), Gabriel Milito (Saragosa), Nikolas Burdizo (Inter Milan), Leandro Kufre (Roma), Lionel Skaloni (Vest Hem)

Vezni red: Havijer Mašerano (Korintians, Brazil), Esteban Cambjaso (Inter Milan), Luis Gonzales (Porto), Huan Roman Rikelme (Viljareal), Maksi Rodrigez (Atletiko Madrid), Pablo Aimar (Valensija)

Napad: Ernan Krespo (Čelsi), Karlos Teves (Korintians, Brazil), Lionel Mesi (Barselona), Havijer Saviola (Sevilja), Hulio Krus (Inter Milan), Rodrigo Palasio (Boka Juniors).

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

67

Srijeda, 17. Maj 2006

Super. Bolje RTS nego PINK. Ovi sa RTS-a bar imaju iskustva sa ovakvih takmicenja. Znaci moze da se odahne. Bice ovo vrelo leto.
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

68

Subota, 20. Maj 2006

Svih 640 ulaznica za slepe navijače na Svetskom prvenstvu u Nemačkoj je rasprodato, saopštili su iz Organizacionog komiteta.

Prvi put na Svetskom kupu, 10 karata za svaku od 64 utakmice rezervisano je za slepe navijače, koji će na stadion moći da uvedu jednog pratioca. Za svaki meč biće određena i dvojica komentatora koja će pomagati grupi. Slepim navijačima će biti omogućeno da na jednoj slušalici slušaju komentatore, a na drugoj atmosferu na stadionu.

Nekoliko ekipe iz Bundeslige poput Dortmunda, Kelna i Hamburga imaju grupe slepih navijača i ovakav vid pomoći se pokazao kao vrlo uspešan. Oprema za slepe navijače biće postavljena na svih 12 stadiona na kojima će se igrati mečevi Svetskog kupa od 9.juna do 9.jula.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

69

Nedjelja, 21. Maj 2006

Portugal sa proverenim snagama na SP

Golmani: Rikardo (Sporting), Kvim (Benfika), Bruno Vale (Eštrelja Amadora)

Odbrana: Paulo Fereira (Čelsi), Migel (Valensija), Rikardo Karvaljo (Čelsi), Fernando Meira (VfB Štutgart), Marko Kaneira (Sporting), Rikardo Košta (Porto), Nuno Valente (Everton)

Vezni red: Armando Peti (Benfika), Koštinja (Dinamo Moskva), Tijago (Lion), Maniš (Čelsi), Hugo Vijana (Valensija), Luiš Figo (Inter), Deko (Barselona), Kristijano Ronaldo (Mančester junajted), Simao Sabrosa (Benfika)

Napad: Luiš Boa Morte (Fulam), Pauleta (PSŽ) Nuno Gomeš (Benfika), Helder Postiga (Sent Etjen).

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

70

Srijeda, 24. Maj 2006

Ovo Svetsko prvenstvo ce verovatno ostati upamceno po mnogo cemu;
Mnogi igraci ce zavrsiti svoje karijere,neki novi mladi igraci ce zablistati i skrenuti paznju na sebe,mozda ce biti oboreni rekordi po broju golova po mecu,na celom Sp,mozda ce biti najgledanije SP u istoriji....jos mnogo toga...
Medjutim,ono po cemu ce ovo Sp biti upamceno sigurno iako jos nije ni pocelo,je to sto ce na njemu igrati reprezentacija koja predstavlja zemlju koja ne postoji i intonirace se himna istoj toj zemlji koja je himna neke druge takodje nepostojece zemlje. :rolleyes:

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

71

Četvrtak, 25. Maj 2006

Ljubitelji fudbala u Makedoniji već dva meseca uveliko kupuju televizore kako bi što bolje pratili Svetsko prvenstvo u Nemačkoj, iako njihove reprezentacije tamo neće biti.

U poslednjih 60 dana u Makedoniji je kupljeno 35.000 običnih televizora sa ekranima od 72 i 82 centimetra, kao i 1.500 sa plazma ili LCD ekranima, za šta su gradjani potrošli ukupno sedam miliona evra.

Ovu vest sam postirao samo zbog naseg anonimusa i voleo bih da znam da li je i on medju ovima koji su kupili nov Tv pred pocetak Sp-a? :D

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

72

Četvrtak, 25. Maj 2006

Sve je ovo tacno sto je napisao TASHKE !!!

I Tashke negde se potrosilo oko 7 miliona €, za Tv,video bimovi,ozvucenja t.j uhvatila nas Fudbalska Groznica :D

A sto se tice mene Tashke ovako sam opremljen:

Sony Vega 72 sm

Sony DVD

Sony-AV-resiver

i ono sto najvise volim SONY-ZVICNICI 5 x 100 + aktivni bufer sa 200 w ( zamisli kako je gledati film u sobi 5 sa 5 sa ovakvim ozvucenjem )

Sve u svemu skromno :O
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

73

Subota, 27. Maj 2006

Predsednik Organizacionog komiteta predstojećeg Svetskog prvenstva u Nemačkoj Franc Bekenbauer ocenio je da je Brazil najveći favorit za trijumf na Mundijalu, a da je posle Brazila to Italija.

Nemačka fudbalski velikan, koji je osvojio svetske titule i kao igrač i kao trener, izjavio je da Brazilci izgledaju najimpresivnije i da imaju tim za osvajanje trofeja na SP koje počinje 9. juna.

"Svako ko pobedi Brazil ima dobre šanse da postane svetski šampion", dodao je Bekenbauer.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

74

Utorak, 30. Maj 2006

Za sve fanove fudbala i predstojeceg Svetskog Prvenstva od dans mogu posecivati jednu zaista,ali zaista fenomenalnu stranicu gde mozete saznati sve o Sp-u,igracima,reprezentacijama,zemlji domacinu,anegdotama,izjavama i svemu ostalom,obavezno,ali obavezno posecujte stranicu koju je specijalno za SP otvorila B92!!! (o) (o)
http://www.b92.net/sport/mundijal2006/50…p?nav_id=199167

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

75

Četvrtak, 01. Juni 2006

Kako se priblizava 9-i Jun i prva utakmica na Svetskom prvenstvu,ekipe su vec pocele da pristizu u Nemacku i polako se smestaju u svoje hotele,trenirajuci na izvanrednim terenima,cekajuci svoje utakmice.
Karte su rasprodate,sve je vec spremno za najvazniji dogadjaj godine.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

76

Petak, 02. Juni 2006

Togo je u svom prvom učešću na Svetskim prvenstvima već osvojio jednu titulu. Debitanti iz Afrike mogu da se pohvale da je devojka iz njihove zemlje proglašena za Mis Svetskog prvenstva.
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • miss-wc.jpg

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

77

Subota, 03. Juni 2006

Tashke, ti bolje znas sta se po Nemackoj desava nego ja, koja zivim u njoj. Po velikim gradovima se sigurno da osetit euforija, a sto se mene tice, neka me ista zaobidje. Zelim da najbolji pobedi i da to ne budu Svabe. Ko ce ih posle trpet! 8o
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

78

Subota, 03. Juni 2006

HaNuM-o,bez brige,Nemci nece osvojit Sp,osim ako ga ne nameste(k'o Francuzi 98-e :D ).Od ozbiljnijih utakmica koje su odigrali,izgubili su(od Italije 4:1 !)a pobedili su Luksemburg(koji ima amatersku reprezentaciju)i igrali 2:2 sa Japanom(Japan vodio 2:0!) ;)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

79

Subota, 03. Juni 2006

Sad mi laknu. Badihava svabama njihovo veselje!
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

80

Subota, 03. Juni 2006

Upravo sam se vratio sa SkyArene. Odusevljen sam, sta sad da priprecavam, nadam se da je i PaZaRaC bio pa ce vam svojim slikama najbolje docarati atmosferu za koju postoji samo jedan opis fantasticno ! Za sve koji ne mogu prisustvovati obavestenje scenemorija se prenosi preko TV, na HR (Hessische Rundfunk) mozete pogledati, svakako se isplati, bicete fascinirani, sigurno.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks