Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 10. Septembar 2006

Ubijen kandidat u Novom Pazaru

10. septembar 2006. | 10:12 -> 21:22 | Izvor: B92, Beta
Novi Pazar -- U pucnjavi ispred biračkog mesta u Novom Pazaru ubijen kandidat za odbornika Liste za Sandžak Ruždija Durović.

Njegov bratanac Sulejman Durović teško je povređen u pucnjavi do koje je došlo oko 16.40 ispred biračkog mesta broj 74. Dežurni hirurg Enes Zogić rekao je da je ubijeni Ruždija Durović zadobio tri metka, od kojih jedan u grudni koš, dok je njegov bratanac Sulejman Durović u pucnjavi zadobio prostrelnu ranu nadkolenice.

Novopazarska policija saopštila je da je identifikovala i privela dva učesnika tuče koja je prethodila ubistvu odborničkog kandidata Durovića. Ostali učesnici incidenta su identifikovani i za njima se intenzivno traga, a imena dvojice uhapšenih nisu navedena. Policija je saopštila i da su u tuči koja je prethodila ubistvu Durovića učestvovale pristalice Liste za Sandžak i Sandžačke demokratske partije.

Okupljanja u Novom Pazaru tokom večeri nije bilo, a rodbina i prijatelji ubijenog okupili su se ispred novopazarske bolnice.

Sandžačka demokratska partija, G17 Plus i Stranka za Sandžak povukli su svoje posmatrače sa biračkih mesta. Opštinska izborna komisij saopštila je da se izbori nastavljaju, pa su sva biračka mesta u Novom Pazaru zatvorena u 20 časova.

Koalicija Lista za Sandžak optužila je pripadnike obezbeđenja predsednika Sandžačke demokratske partije Rasima Ljajića da su pucali na odborničkog kandidata te koalicije. "Na Ruždiju Durovića i Sulejmana Durovića, prema izjavama očevidaca, pucali su trojica pripadnika obezbeđenja Rasima Ljajića i njegove partije", navodi se u saoopštenju Koalicije Lista za Sandžak.

Lider Sandžačke demokratske partije Rasim Ljajić rekao je da su navodi Liste za Sandžak najobičnije bsmislice. "Ja imam obezbeđenje koje je pored mene, ja čak i ne znam da li su ljudi koji su pucali i koji su učestvovali u toj tuči članovi SDP-a ili je naš član biračkog odbora na tom 74. biračkom mestu pretučen od članova stranke Demkoratske akcije. Pozvao je svoje prijatelje, došlo je do opšte tuče, onda i pucnjave u kojoj je jedan čovek poginuo", objašnjava Ljajić.

Predsednik Srbije Boris Tadić pozvao je lidere i aktiviste političkih partija i sve građane Novog Pazara na smirivanje strasti. Tadić je poručio da izbori nisu razlog da se ugrožavaju životi ljudi i bezbednost svih građana i pozvao je na momentalni prekid nasilja i uspostavljanje mira. "Svi imamo odgovornost da sačuvamo mir i pre svega živote svih građana", rekao je predsednik Srbije.

Ministar za državnu upravu i lokalnu samoupravu Srbije Zoran Lončar rekao je večeras da je sada "prioritet smirivanje političkih tenzija i omogućavanje zakonitog okončavanja izbornog procesa" u Novom Pazaru. "Ja se nadam da će lokalni organi smoći snage, i pored teških iskušenja, da u potpunosti u skladu sa zakonom dovedu do kraja izborni proces i omogućiti građanima Novog Pazara da dobiju demokratski izabranu vlast", rekao je Lončar.

Funkcioner Socijaldemokratske partije Meho Omerović izjavio je da je "zaprepašćen" zbog incidenta koji se dogodilo tokom glasanja u Novom Pazaru i zatražio prekid izbora. "Zgrožen sam i zaprepašćen činjenicom da se u 21. veku na biračkim mestima vode bratoubilački ratovi! Da se u zemlji koja je u Evropi puca i ubija na lokalnim izborima", rekao je Omerović.

Lokalni izbori u četiri opštine

Vanredni lokalni izbori danas se, osim u Novom Pazaru, održavaju i u Sjenici, Žitištu i Blacu. Na vanredne lokalne izbore u Novom Pazaru, do 17.30 sati izašlo je oko 42 odsto građana, saopštila je Opštinska izborna komisija. Predsednica Komisije Zejnepa Kavrajić rekla je na konferenciji za novinare da je od ukupno 13.327 upisanih građana na devet biračkih mesta glasalo 5.602 građana.

Na izborima za 39 odbornika u Skupštini opštine Sjenica učestvuje 11 političkih partija i koalicija. U Sjenici ima 25.107 birača koji će glasati na 71 biračkom mestu. Osam biračkih mesta je otvoreno sa sat vremena zakašnjenja. Predstavnik opštinske izborne komisije Muhedin Sijuljanin je rekao da je na fasadama nekih biračkih mesta bila ispisana sugestivna poruka za koga da se glasa, ali je to ubrzo uklonjeno, pa su i ona otvorena za birače.

U opštini Žitište na 16 biračkih mesta u 12 sela se bira 31 odbornik, a na biračkom spisku je 16.100 građana sa pravom glasa. Na glasačkim listićima će biti imena 306 kandidata koje je predložilo 15 podnosilaca izbornih lista, među kojima je 10 političkih stranaka i pet grupa građana.

U opštini Blace novi opštinski parlament izabraće oko 11.000 birača na 30 biračkih mesta. Za 29 mesta u Skupštini opštine Blace kandidovalo se 12 izbornih lista.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

kaleks

Učenik

(10)

• »kaleks« je muško

Datum registracije: 18.02.2006

• Poruku poslati

2

ZALOSNO I SRAMOTNO!!
Izgleda da aktuelni politicari i dalje koriste destruktivne metode vladanja.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

3

Neznam na koji nacin da covek komentarise ovako nesto. Tuga, sramota . . . Na mene su jak utisak ostavili i izjave lokalnih politicara, o koji ma ne bih da trosim reci, ali ukratko: dno dna.

"Koalicija Lista za Sandžak optužila je pripadnike obezbeđenja predsednika Sandžačke demokratske partije Rasima Ljajića da su pucali na odborničkog kandidata te koalicije. "Na Ruždiju Durovića i Sulejmana Durovića, prema izjavama očevidaca, pucali su trojica pripadnika obezbeđenja Rasima Ljajića i njegove partije", navodi se u saoopštenju Koalicije Lista za Sandžak.

Lider Sandžačke demokratske partije Rasim Ljajić rekao je da su navodi Liste za Sandžak najobičnije bsmislice. "Ja imam obezbeđenje koje je pored mene, ja čak i ne znam da li su ljudi koji su pucali i koji su učestvovali u toj tuči članovi SDP-a ili je naš član biračkog odbora na tom 74. biračkom mestu pretučen od članova stranke Demkoratske akcije. Pozvao je svoje prijatelje, došlo je do opšte tuče, onda i pucnjave u kojoj je jedan čovek poginuo", objašnjava Ljajić. "

Neznam kako moze neko posle ubistva da daje ovakve izjave. Da li je nekome zelja jos mrtvih ljudi? Neodgovorno je saopstenje Liste za Sandzak, kada odmah posle ubistva optuzuje "prema izjavama ocevidaca". Ali jos vise me je zgrozila izjava Rasima Ljajica, koji je bezmalo pokusao da opravda ubistvo. Ej, covek je ubijen, a on prica kako je bila neka tuca, pa je neko pozvao rodjake, a najvaznije od svega je da ubica ipak nije iz njegove partije. A to sto je covek ubijen i nije toliko. Ne razumem kako to da je sve vaznije osim cinjenice da je covek UBIJEN. Situacija je na svakim izborima napeta, znalo se da ce neko da pogine zbog necijih politickih ciljeva. Ali ni jedan od politicara nije nasao za shodno da bar pokusa da smiri tenzije. Ne oni samo dolivaju vatru na ulje.
Ali ja ne krivim njih, koliko nas. Krivi smo mi sto dozovljavamo da manipulisu nama, da nas koriste za svoje ciljeve. Ljudi su se toliko podelili i zavadili da to nije normalno. Brat s' bratom ne govori zbog politike. A mislite da je i Rasima i Sulja briga za to? Mislite da bi se njihov dvojica pobili ili poubijali zbog bilo kojeg biraca? Naravno da ne bi. Dosli smo do toga da ne mozemo ni preko foruma da normalno disukujemo, a kamoli uzivo. Ja neznam sta treba da se desi da bismo se osvestili. Na kraju krajeva, nije demokratija za svakoga. Za volove je jaram i nista drugo.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

4

UBIJEN RUŽDIJA DUROVIĆ

10.9.2006 18:30 NOVI PAZAR (Tanjug) - Na današnjim vanrednim parlamentarnim izborima u Novom Pazaru ubijen je Ruždija Durović, kandidat za odbornika Liste za Sandžak, saopštila je ta stranka.
Incident, u kome je Durovićev rođak Sulejman Durović teško ranjen, dogodio se između 16 i 17 sati nedaleko od biračkog mesta broj 74 Jošanica ''GP Razvitak''.

U saopštenju se navodi da su na Durovića i njegovog rođaka Sulejmana, prema izjavama očevidaca, pucala trojica pripadnika obezbeđenja lidera Sandžačke demokratske partije Rasima Ljajića.

Kako je saopšteno iz Medicinskog centra u Novom Pazaru, Sulejman Durović je teško povređen.

Opštinska izborna komisija: glasanje se nastavlja

NOVI PAZAR, 10. septembra (Tanjug)
- Predsednica Opštinske izborne komisije u Novom Pazaru Zejnepa Kavrajić izjavila je večeras da se glasanje na lokalnim izborima u toj opštini nastavlja uprkos inicdentu koji se dogodio popodne u kome je jedna osoba ubijena a jedna teško ranjena.

Ona je na konferenciji za novinare saopštila da je do 17:30 sati glasalo oko 42 odsto birača.

Zavisno od biračkog mesta, odziv se kreće između 31 i 49 odsto. Kavrajićeva je najavila da će naredna konferencija za novinare biti održana oko 21:30 sati.

Nicević: Identifikovani učesnici u ubistvu Durovića

BEOGRAD, 10. septembra (Tanjug)
- Načelnik područne policije Novog Pazara Moamer Nicević rekao je večeras Tanjugu da su učesnici u incidentu, u kome je ubijen Ruždija Durović, a Sulejman Durović teško ranjen, identifikovani i da su u bekstvu.

Nicević je u telefonskom razgovoru rekao da se incident dogodio na 25 metara od biračkog mesta 74, a ne na samom biračkom mestu, kako su to neki mediji javili.

Policija je blokirala mesto na kome se dogodio incident, objasnio je Nicević, navodeći da su suprodstavljene strane prvo potukle, a potom učesnici pripucali.

Za učesnicima u incidentu se traga, a prema nekim informacijama, napomenuo je on, krenuli su put Kosova i Metohije.

Incident u centru Novog Pazara, u kome je Durović ubijen, dogodio se između 16 i 17 sati.

U tom gradu se danas održavaju vanredni lokalni izbori na kojima su glavni rivali Koalicija lista za Sandžak Sulejmana Ugljanina i Sandžačka demokratska partija Rasima Ljajića u koaliciji sa G 17 plus i Demokratskom strankom pod nazivom Zajedno za Novi Pazar.

Ispred novopazarske bolnice, gde je smešten Sulejman Durović, okupljeno je više stotina građana.

Ljajić je Tanjugu izjavio da je njegova stranka povukla, kako je rekao, svoje predstavnike iz biračkih odbora i prekinula učešće u izborima.

Predsednik Srbije Boris Tadić je, neposredno posle incidenta, apelovao na lidere i aktiviste političkih partija i sve građane Novog Pazara da ''smire strasti'' .

Vanredni lokalni izbori u Novom Pazaru se održavaju nakon što je Vlada Srbije proletos raspuštila lokalni parlament i uvela privremene mere.

Izborna komisija je, kako je prenela Regionalna televizija, saopštila da se izbori nastavljaju i da će biračka mesta biti otvorena, kako je i određeno, do 20 sati.

Ugljanin pozvao građane da ostanu mirni

- Predsednik koalicije Lista za Sandžak Sulejman Ugljanin pozvao je večeras građane Novog Pazara da ostanu mirni i da ne nasedaju na provokacije.

Ugljanin je rekao je da je ubistvo Ruždija Durovića, kandidata za odbornika Koalicije liste za Sandžak imalo za cilj da zaustavi demokratski proces u Novom Pazaru.

''Morate verovati i meni i državnim organima da će ubica biti pronađen. Pozivam vas da sačuvamo mir i pomognete da se izborni proces završi'', rekao je Ugljanin obraćajući se građanima putem medija.

Vanredni lokalni izbori u Novom Pazaru su nastavljeni do 20 časova kada je i bilo predviđeno zatvaranje glasačkih mesta.

Izbori su bili prekinuti na izbornom mestu 74 u čijoj neposrednoj blizini se između 16 i 17 sati dogodio incident u kome je Durović ubijen, a njegov rođak Sulejman teško ranjen.

Kako je Tanjugu rekao načelnik policije Novog Pazara Muamer Nicević učesnici u incidentu su identifikovani ali su u bekstvu.

Vanredni izbori u Novom Pazaru održavaju se nakon što je Vlada Srbije proletos raspustila skupštinu i zavela privremene mere.

Tadić pozvao na smirivanje strasti u Novom Pazaru

- Predsednik Srbije Boris Tadić, posle incidenta koji se danas tokom lokalnih izbora dogodo u Novom Pazaru, pozvao je lidere i aktiviste političkih partija i sve građane Novog Pazara na smirivanje strasti.

Tadić je poručio da izbori nisu razlog da se ugrožavaju životi ljudi i bezbednost građana, saopštio je Kabinet predsednika Srbije.

Predsednik Srbije pozvao je na momentalno prekidanje nasilja i uspostavljanje reda i mira.

''Svi imamo odgovornost da sačuvamo mir i živote svih građana'', poručio je Tadić.

Lončar: smireno dovesti izborni proces do kraja

- Ministar za državnu upravu i lokalnu samoupravu Zoran Lončar izrazio je večeras očekivanje da će lokalne vlasti u Novom Pazaru smoći snage da, nakon incidenta u kome je ubijen Ruždija Durović, izborni proces u tom gradu dovedu do kraja i građanima omogućiti dobijanje demokratske vlasti.

''Sada je prioritet smirivanje političkih tenzija i omogućavanje zakonitog okončavanja izbornog procesa'', rekao je Lončar Tanjugu istakavši da žali za svakom žrtvom, posebno kada se incident dogodi na izborima koji su proces do demokratski izabranih vlasti.

Lokalni izbori su u nadležnosti lokalne samouprave i centralna vlast nema nadležnosti nad tim izbornim procesom, podsetio je ministar. Kandidat za odbornika koalicije Lista za Sandžak Durović je ubijen popodne u neposrednoj blizini biračkog mesta 74 u Novom Pazaru, a njegov rođak Sulejman Durović je ranjen.

Ljajić: SDP prekida učešće na lokalnim izborima

- Lider Sandžačke demokratske partije (SDP) i Koalicije Zajedno za Novi Pazar Rasim Ljajić rekao je večeras Tanjugu da je ta stranka, posle pučnjave u tom gradu, u kojoj je jedno lice poginulo, prekinula učesće na vanrednim izborima za lokalni parlament.

Ljajić je u telefonskom razgovoru izjavio da veoma žali zbog incidenta koji se dogodio, ali je negirao da pripadnici njegovog obezbeđenja i on lično imaju bilo kakve veze sa pucnjavom na biračkom mestu 74.

''Ccinjenica je da se ovde danima i mesecima stvara atmosfera haosa i bezakonja u kojoj lokalne vlasti nisu preduzimale ništa, a na to sam upozoravao'', rekao je Ljajić i podsetio da je i danas, u izjavi novinarima, posle glasanja, poželeo samo da se sve dobro završi.

Ljajić je istakao da je proteklih dana i od ranih jutarnjih sati u Novom Pazaru ''protivnička strana'' radila na scenariju da se izazovu sukobi i prekinu izbori na svim mestima na kojima SDP ima najviše birača.

''To se i dogodilo upravo na jednom od takvih mesta, na kojima SDP ima ubedljivu većinu'', rekao je Ljajić i dodao da njegovi politički protivnici (Koalicija liste za Sandžak) jedino tako mogu da proglase pobedu na ovim izborima''.

Ljajić je napomenuo da su predstavnici te koalicije od prepodneva počeli da pripremaju binu na kojoj će, kako je rekao, slaviti pobedu.

On je objasnio da je, prema njegovom saznanju, na mestu na kome se dogodio incident prvo došlo do tuče ''suprodstavljenih strana'', a onda su oni međusobno i pripucali jedni na druge.

''Sve je sada u haosu, ulicama idu grupe ljudi urlajući, kamenovali su potpredsednika SDP, prete napadom na moju kuću, na sedište stranke i ne preostaje nam ništa drugo nego da zatvorimo stranku i prekinemo učešće na izborima'', rekao je Ljajić.

Blagojević: Legitimitet izbora doveden u pitanje

- Portparol Centra za demokratske izbore i demokratiju (CeSID) Marko Blagojević ocenio je večeras u izjavi Tanjugu da je legitimitet izbora u Novom Pazaru ozbiljno doveden u pitanje posle ubistva kandidata za odbornika Liste za Sandžak Ruždije Durovića nedaleko od biračkog mesta.

Prema slovu zakona, lokalne izborne komisije mogu da ponište ili ponove glasanje na biračkim mestima na kojima se konstatovane neregularnosti ili incidenti, objasnio je Blagojević.

''Ovde se, međutim, postavlja pitanje opšte atmosfere, slobode i legitimiteta izbora, s obzirom na činjenicu da je na biračkom mestu ubijen čovek. U ovom slučaju, jednostavno, ne može biti govora o slobodnom izjašnjavanju građana'', rekao je Blagojević.

Komentarišući odluku čelnika Liste za Sandžak Rasima Ljajića da ''prekine učešće'' u izbornom procesu, Blagojević je objasnio da takva odluka, ''mada shvatljiva, nema preteran značaj, jer se izborni proces nastavlja''.

''Oni su mogli da povuku članove biračkih odbora u zakonskom roku, ali sada se za njihove kandidate već glasa. Ljajić ima pravo na takav potez, ali povlačenje za sam izborni proces nema preteranu važnost'', objasnio je Blagojević.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

kaleks

Učenik

(10)

• »kaleks« je muško

Datum registracije: 18.02.2006

• Poruku poslati

5

..."E, vise ne idem ja na biracko mesto da glasam, galasacu od kuce...SNAJPEROM...."
Ako budemo ovako razmisljali i dalje onda nikad necemo demokratski odrasti ...jos jedan razlog da odem odavde.

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

6

Jako smo bedan narod!
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

7

Nastavlja se rasimova demagogija !Sutra che on i B92 cijelu istinu preokrenut pa che ispasti da se ovaj chovek sam ubio!
Sramota.
Nek mu je vjechni rahmet!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

8

Pozdravljam to... jako smo bijedan narod.

Svi su prosto neumorni. I na smrti jednog covjeka svi hoce da profitiraju.
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

halilče

Početnik

(10)

• »halilče« je muško

Datum registracije: 07.08.2006

• Poruku poslati

9

odgovor

Iskreno žalim,zbog ubistva Ruždije Durovića.To je nenadoknadiv gubitak,prvenstveno za njegovu porodicu i prijatelje.
Još uvek sam pod negativnim utiskom,zbog tog događaja,i želim da porodici i prijateljima,ovim putem da nazdravim glavu.

Hteo bih da poručim našim "liderima",da dođu na tobe i da se dozovu pameti.
Nikakva skupštinska većina,ne može da vrati rahmetli Ruždiju njegovoj deci,niti da vrati sigurnost ni korak,prof.Jukoviću!
Sve nam se ovo dešava,zbog fotelja u Beogradu.
Nama u Sandžaku je potreban mir,poverenje jednih u druge,ili ako ćemo iskreno,potrebno nam je IZMIRENJE!Da ne razmišljmo,ko je u SDA ako u SDP,mi smo svi Bošnjaci i svi smo muslimani!

Još jednom,porodici Durović i prijateljima,glava da je zdravo!
Halilce

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

10

Izgleda da nismo svi Muslimani i nismo svi Boshnjaci.
TO JE PROBLEM!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

11

Ponedjeljak, 11. Septembar 2006

Place Novi Pazar, placu svi posteni gradjani... Da Allah pomogne. Nemam nista drugo da kazem.
Sit Hungry Doesn't Believe

E-B

Zlatna sredina

(10)

• »E-B« je zabranjen

Datum registracije: 17.10.2004

• Poruku poslati

12

Ja sam znao da smo bijedinje, al nisam znao da smo tolike.

Hej molim te, zbog politike da ubije insana, e to moze samo bijednik.

I sad ce ili u zatvor, ili ce se ko vjeciti bjegunac kriti najpre na Kosovu, a onda negdje drugde, i tako redom, cio svoj zivot ce provesti u bjekstvu od zakona, a sve zbog politike i interesa nekog lidera, koji mu zato ni hvala nece reci.

A to sto nosi covjeka na dusi, to je tek problem zbog kojeg ce se ako ne prije onda sigurno na sudnjem danu osuditi.

A kako ce sada biti porodici tog rahmetlije, i sa kakvi sve problemima ce se oni sad bez njega suocavati, je posebna prica.

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

• Poruku poslati

13

"Allah nece promijeniti stanje jednog naroda dok on ne promijeni svoj odnos prema Allahu."

Vrsenje nuzde u islamskim prostorijama, bratoubilacko ubijanje....

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

14

Pazar je uvijek bio poseban za mene.Nikad nisam mogla da zamislim da odem odatle.A Pazar - to su ljudi koji zive u njemu...bili...

Posle ovog danas...sta da kazem...nece mi biti zao ako odem...sto dalje.

Ne smem ni da mislim sta bi moglo da bude na nekim sledecim izborima kad je sad ovako.

Allah nek nam pomogne...
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

15

Ruzdija Durovic je iza sebe ostavio cetvoro dece :(
Iako coveka nisam znao dusa me boli :( Kako je njegovoj porodici? Hoce li iko od politicara vratit njihvog baba? Koji je to politicki projekat ili program vazniji od zivota ljudi?
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

• Poruku poslati

16

A opstinska izborna komisija saopstila kasno veceras rezultate. Vazno je da su (kakvi takvi...da ne kazem lazirani) rezultati tu. A tamo neko sto je malo poginuo...nista to... ko da nas muha nije pecila idemo dalje....Juhuuu ostajemo u foteljama...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

17

Jednom prilikom jedan covek rece.Vasa vera ISLAM je najbolja na svetu ali vi Muslimani ste najgori ljudi...................pitam se dali je pogresio?!

Porodici i Prijateljima GLAVA NEK IM JE ZDRAVO................SABOR
" Bilen alemlere rahmettir "

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen

Datum registracije: 29.01.2004

• Poruku poslati

18

Tutinac

Citirano

A opstinska izborna komisija saopstila kasno veceras rezultate. Vazno je da su (kakvi takvi...da ne kazem lazirani) rezultati tu. A tamo neko sto je malo poginuo...nista to... ko da nas muha nije pecila idemo dalje....Juhuuu ostajemo u foteljama...

Vidim da tebe prvo bole rezultati pa tek onda to sto je ruzdo poginuo.
Ja sam danas plakao zajedno sa 1000 ljudi koji su defilovali ispred novopazarske bolnice a nisam vidio nikog da se izvini da ostavku ili ti nesto tome slicno. Svi smo bili bijesni na Vaseg nosioca liste koji u gradu od 120000 stanovnika nema dezurnog doktora na hirurgiji.
Dokle vise te vase demagogije i lazi, lazi, lazi

E-B

Zlatna sredina

(10)

• »E-B« je zabranjen

Datum registracije: 17.10.2004

• Poruku poslati

19

Citirano

Orginalno od siemprae
Posle ovog danas...sta da kazem...nece mi biti zao ako odem...sto dalje.

Meni je jos ljetos bilo drago sto ne zivim u Pazaru, a nakon sto mi je zaprijeceno da ne vise klanjam u dzamiji, uz podsjecanje sta sa mojim istomisljenicima oni rade po Iraqu.

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

• Poruku poslati

20

Citirano

Orginalno od PASHA

Vidim da tebe prvo bole rezultati pa tek onda to sto je ruzdo poginuo.
Ja sam danas plakao zajedno sa 1000 ljudi koji su defilovali ispred novopazarske bolnice a nisam vidio nikog da se izvini da ostavku ili ti nesto tome slicno. Svi smo bili bijesni na Vaseg nosioca liste koji u gradu od 120000 stanovnika nema dezurnog doktora na hirurgiji.
Dokle vise te vase demagogije i lazi, lazi, lazi

E Pasha idi ohladi malo glavu pa dodji da pricamo ako hoces.
Citaj malo sta pise ako znas sva slova.
To je Tvojoj izbornoj komisiji koliko vidim bitnije. A ako citas moje postove videces sta govorim i fino bi bilo da ne izvrces tudje rijeci.

P.S. Nije to moj nosioc jer nisam clan ni te niti bilo koje druge partije. Ali da jesam (kao npr. ti) sutra bih se ispisao iz bilo koje od svih ovih stranaka koje su ucestvovale u ovome. Hajde budi mangup pa ti uradi to.
Hajde organizovacu peticiju da svi (ali doslovce SVI) ovi lideri sandzačko - bosnjackih politickih partija (ovih koje su se dale pod kiriju) iskljuce iz politike tj. da im se zabrani da se bave politikom... hoces potpisat ?

Social bookmarks