Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško
  • »PaZaRaC« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 26. Februar 2004

Ubistvo Iracana od strane Amerikanaca.

Pozdrav svima,

neznam dali smem da postavljam vrstu ovog sadrzaja na ovom Forumu, ali ipak cu rizikovat pa nek moderator ovog foruma odluci dal moze da ostane il ne.

na Filmu se moze videt kako Amerikanci ubijaju 3 iracana iz Apache helikoptera...da ne pricam i ne opisujem sta i kako, pogledajte sami na filmu...

a evo linka na jednoj prezentaciji nemacke televizije, kratko objasnjene nazalost samo na nemackom jeziku.

http://www.ndrtv.de/panorama/archiv/2004…ten_presse.html

A NA OVOM LINKU mozete pogledati Film. (zipa!velicina filma je 5 MB)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 26. Februar 2004

Američki vojnici su u Iraku snimali pogubljenje ranjenih Iračana. Ovo pokazuju video snimci koji će večeras u 20:15 (za nekih dva sata) na njemačkom TV kanalu ARD biti prikazani u sklopu političke emisije "Panorama". Prvo pogubljenje je snimano 01.12.2003 sjeverno od Bagdada. Snimci su napravljeni iz jednog Apache helikoptera 4. Američke pješadijske divizije. Na njima se vidi kako tri osobe pored jednog auta postavljaju neki predmet kojeg Amerikanci smatraju oružjem. Posada helikoptera je onda dobila naređenje da ubije Iračane. Nakon što su dvojicu ubili, treći se je ranjen previjao po zemlji. Jedan vojnik iz helikoptera je putem radio stanice pitao da li da ubije ranjenog na što je dobio odgovor: "Hit him!"
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

realista

Početnik

(10)

• »realista« je muško

Datum registracije: 17.03.2004

• Poruku poslati

3

Subota, 20. Mart 2004

sta da se kaze posle ovoga snimka ostao sam bez texta zar se moze ocekivati drugo od dusmana ISLAMA njima i jeste cilj da nas uniste i ne biraju sredstva sto dokazuje i ovaj snimak samo mi jos ovo recite kakva je bila reakcija nemackog auditorijuma na ove snimke ? dali su i oni ostali bez komentara kao sto sam ja ostao .

• »C-E-C-E-N-A-C« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

4

Subota, 20. Mart 2004

jeste brate takve scene se desavaju svaki dan i ja sam ostao bez daha videvsi onaj kratkometrazni film i ostao sam bez teksta ali vidim amerikanci se dive tim svojim kako oni nazivaju junastvom stvarno ovo je uzas gledati kako ljudi lete u vazdus i poslen nas muslimane nazivaju teroristami i ubicama sirom sveta samo neznam kako je reagovala nemacka televizija na ove snimke ,samo se vidi ko je u stvarnosti amerika i njihovi saveznici

Social bookmarks