Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

1

Srijeda, 31. Oktobar 2007

Udruzenje sandzackih studenata u dijaspori

Ideja je prisutna odavno.
Uslovi su upravo stvoreni.
24.11.2007. ce se konacno odrzati zvanicna osnivacka skustina Udruzenja sandzackih studenata u dijaspori. Vrijeme je da se i mi malo organizujemo. Valjda cemo zajedno biti jaci.

Koristim priliku da i ovim putem pozovem sve studente sirom dijaspore da dodju na ovaj nas sastanak i da zajedno svi odlucimo o organizaciji i njenom buducem radu.
Bujrum.
pink je dodao/la ovu sliku:
  • __ussud__.gif
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

2

Četvrtak, 22. Novembar 2007

Aman koliko odgovora na ovu temu, jedva ih iscitah :D

No nebitno. Bitno je da ce 30-tak studenata sirom Evrope, prekosutra inshallah biti prisutno ovom svecanom istorijskom dogadjaju.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

SmokyP

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 16.02.2007

• Poruku poslati

3

Srijeda, 28. Novembar 2007

Pink dje mogu da se uclanim? :)

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

4

Svaka cast i pohvala za to udruzenje studenata (o)

Pink, da li bi mogla nesto vise da nam kazes o tom udruzenju? Kako funkcionise? Da li se ti sastanci odrzavaju samo u Nemackoj? Da li bi i mi studenti iz Skandinavije mogli dati neki doprinos tom uduzenju?

Hvala.

5

@Smoki ako se ne zezas mozes se uclanit evo i ovde preko foruma , dokle USSUD-ova stranice ne bude gotova.

@ajla : USSUD je udruzenja sadnzackih studenata u cijeloj dijaspori, ne samo Nemackoj. Dakle i vi ste mi :) Mozemo i inshallah hocemo da se udruzimo po cijelom svijetu.

Sto se USSUD-a tice to je kao sto rekoh nase udruzenje, hairli smo se osnovali prosle subote i definisali za pocetak najprece projekte i inshallah cemo ubrzo pocet sa njihovom realizacijom. Inace USSUD ima za cilj povezivanje nasih studenata, uzajamna pomoc studenata, druzenje i sl.

Imala bih jos puno toga da ti pisem, al trenutno sam u guzvi , selim se.
Pisem i izvestaj sa sjednice pa kad budu gotovi postiracu i ovde.

Pozdrav

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

6

Citirano

Orginalno od pink
mozes se uclanit evo i ovde preko foruma , dokle USSUD-ova stranice ne bude gotova.

Mozes racunati i moju sestru i mene. :)
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

7

Puna podrska. I ako sam mladji od vas studenata. I ja mogu da vas podrzim. Konacno nesto pametno.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

8

Citirano

Orginalno od Karakterna

Mozes racunati i moju sestru i mene. :)

Racunam da su ovo odlicne vesti.
Samo ko ste ti i tvoja sestra? Za uclanjenje je potrebno par podataka o vama. Kako se zovete, smer koji studirate, porijeklo i mesto u kome zivite. Mozes poslati mail na bpm007@msn.com.
selam

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

9

Utorak, 12. Februar 2008

selam alejkum

je li moguce da se na vasoj stranici i nije lako registrovati se ? :)
vidim da ima tamo forum, sto je svakako dobra ideja. samo ne znam kako izgleda sve to. Pa bih da pitam da li postoje mogucnosti da se dodaju neke opcije.
Recimo da u svom accountu mozes upisivati razne termine, imati i raspored predavanja, onda i neki plan ucenja. Naprimer ja imam ispit za 5 nedelja i znam treba mi za jednu lekciju manje/vise 60minuta. Znam takodjer da 3 put nedeljno ne mogu uciti jer sam zauzeta. Ako bi se tu mogao ugraditi neki prgramcic koji pomaze sa organizovanjem, recimo kad se sve popuni on predlozi koliko dnevno uciti i slicno tome. To bi bilo lepo dok se jutarnja kahva ispija da se moze gledati sta se sve tog dana mora obaviti.
Uz to recimo da il bude podforuma(ako ga vec nema) za oglase "trazim/nudim" kao sto su nap. knjige.
A moze se to staviti negde u profilu, pa kad se na necije ime klikne moze se videti sta ovome treba, a sta nudi...
isto bi bilo lepo kad bi negde na vrhu stranice ili foruma postavili neku finu izreku, po mogucnosti da motivira za ucenje, potakne na razmisljanje ...
ta izreka bi mogla dnevno da se menja.
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

10

Utorak, 12. Februar 2008

@ °thats_me° : Jos kad bi mogli da ucimo i polazemo ispite za tebe bili bi super , jel'de? :D Salim se.
Jesi li se registrovala? Ako nisi u cemu je problem, kakvu gresku dobijas?

Sve konstruktivne kritike su dobrodosle. Ima nekoliko podforuma. Tek smo poceli i dopunjavamo svakim danom. Evo od tebe lijepe ideje za podforum :Trazim/Nudim.
Realizovat cemo je inshallah.

A ovo sa klikanjem na profil je takodje lijepa ideja ali trenutno imamo precih stvari, no kad stigne na red sto da ne.

Mahsus selam!

11

Petak, 22. Februar 2008

16. 2. 2008 u Darmstadt-u je odrzana 2-ga sjednica USSUD-a.

Vase prijave, pitanja i ostalo saljite nam na info@ussud.org
Posetite i nasu stranicu USSUD

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

12

Utorak, 25. Mart 2008

Citirano

Orginalno od pink
@ °thats_me° : Jos kad bi mogli da ucimo i polazemo ispite za tebe bili bi super , jel'de? :D

dje me nadje :D :O :P

imas pp

mahsuz selam² ;)
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

13

Petak, 02. Maj 2008

USSUD ce odrzati trecu sednicu 11. Maja 2008 u Hannoveru. Zelimo pruziti priliku i studentima sa severa Nemacke da se upoznaju sa radom naseg udruzenja i ukljuce se u isti.

Konktretnije informacije slede.

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

14

Petak, 02. Maj 2008

Dobra vam ova stvar Pinki. Neka je sa srecom i da uspesno radi insallah! Stvarno zavidim ovako spremnim osobama. Ovde u Turskoj Sandzaklije i Bosanci nikad nisu umeli da se organizuju. Znam u Ankari je imao Balkanski Dernek. Tamo su se okupljali kosovari i uvek imali dobre organizacije, cak su i novac delili dobrim studentima.
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

15

Nedjelja, 04. Maj 2008

Hvala Endzi. Moram priznati da nije lako raditi sa nasim narodom, nas mentalitet i nasa zaostalost nam nekad zadaju glavobolje, ali bice inshallah haira u svemu tome. Organizacija(uredjenost, red) je pola zivota. Nama su Turci izasli u susret i omogucili da sastanak odrzimo u njihovim prostorijama. Po tom pitanju su daleko, daleko ispred nas.

Inace povodom 3 sjednice:
Odrzat ce se u prostoriji Diyanet Türkisch Islamischer Kulturverein
Adresa : Stiftstr. 11, 30159 Hannover

Mono

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 19.03.2007

Lokacija: https://www.facebook.com/profile.php?id=100000235183433&sk=info

• Poruku poslati

16

Ponedjeljak, 05. Maj 2008

A hocete li vi da glasate na izborima kad ste zakazali satanak udruzenja za 11.5 i kako?Koliko znam ima 4 biracka mjesta u Njemackoj,ali nijedno nije u Hanover...??? ;) :O 8)

17

Mono, mi upucujemo Apel svim biracima u Sandzaku:
pink je dodao/la ovu sliku:
  • Apel.jpg

Mono

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

18

Slazem se sa tim,ali to ce biti malo tesko.Kad pocinje satanak ,a kad se zavrsava??jer ljudi moraju da odu u jedan grad na glasanje,a onda u drugi na sastanak USSUD...

19

Mono, mi necemo glasati.

Mono

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

Social bookmarks