Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

21

Utorak, 06. Maj 2008

Izvini Mono, ali tvoje pitanje je zavitlavajuce kao i ona prethodna, koja pokusah na lijep nacin da ti odgovorim.
Upravo zbog toga sto nismo u mogucnosti necemo glasati, a posto si prilicno pametan znas da stvarno nismo u mogucnosti.
Ako ti mozes da glasas i zelis da glasas, glasaj za koga god hoces samo naprijed.
Diskusija oko glasanja je za mene zavrsena i zamolila bih te da ako pises onda to bude u skladu sa temom, a ona glasi USSUD.
Selam i svako dobro

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Mono

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 19.03.2007

Lokacija: https://www.facebook.com/profile.php?id=100000235183433&sk=info

• Poruku poslati

22

Utorak, 06. Maj 2008

Citirano

Orginalno od pink
Izvini Mono, ali tvoje pitanje je zavitlavajuce kao i ona prethodna, koja pokusah na lijep nacin da ti odgovorim.
Upravo zbog toga sto nismo u mogucnosti necemo glasati, a posto si prilicno pametan znas da stvarno nismo u mogucnosti.
Ako ti mozes da glasas i zelis da glasas, glasaj za koga god hoces samo naprijed.
Diskusija oko glasanja je za mene zavrsena i zamolila bih te da ako pises onda to bude u skladu sa temom, a ona glasi USSUD.
Selam i svako dobro

Stavrno nije mi namjera da nikoga zavitlavam,sto mozes da vidis i iz mojih pisanja po forumu,ali mi je bilo malo nelogicno da se sastanak zakaze bas za 11.5 kada su izbori ,a da se u isto vrijeme pozove narod na izbore, a da sami ne izlazimo?

Halali ako sam te uvrijedio ili nacinio neko zlo...

23

Utorak, 06. Maj 2008

Ti sve nekako fino i izokola, ali i dalje teses svoje.
Pokusacu jos jednom lijepo:

Sastanak je zakazan nezavisno od izbora postovani Mono i mi nismo politicka vec studentska organizacija, ako ti je to umaklo evo sad znas. 11 maj je odgovarao vecini studenata, (glasali smo , znas ono demokratija) to je nedelja, a nedeljom se kod nas uglavnom ne radi i ima se vremena za putovanje od po nekoliko stotina kilometara kako bi se doslo na sastanak, 12 maj je praznik u Nemackoj pa je to bio razlog vise da bi se svi mogli odmorit od puta. Pozvali smo gradjane Sandzaka ( one koji sami zele i imaju nameru da glasaju) da to urade mirno i bez provokacija, da se izbegnu bilo kakve svadje, tuce i krvoprolica.
Jesam li sad zadovoljila tvoju znatizelju ili imas jos pametnih pitanja?

Zasto me ne pitas nesto o radu USSUD-a, o njegovim projektima, statutu i sl.? Zasto se ciljano vrtis oko izbora i naseg glasanja?

Nisi me uvrijedio iako si to pokusao. Nemam sta da ti halalim.
Mozda i ja delujem ostro, halali ako je tako.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Mono

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

24

Srijeda, 07. Maj 2008

Slazem se da ste studentska a ne politicka organizacija,ali ste pozvali da se izadje na izbore onda to treba i da olaksate.Dobro je sto je 12.5. ne radni dan u Njemackoj to je olaksavajuca stvar.

Sto se tice rada USSUD upoznat sam preko sajta i jedan sam od clanova na sajtu i forumu.

Nisam ni pokusao da te uvrijedim,nego sam pokusao da razjasnim neke stvari koje su mi bili nelogicne.

Halali i halalosum!!!

RoyDin

Učenik

(10)

• »RoyDin« je muško

Datum registracije: 22.04.2008

• Poruku poslati

25

Srijeda, 07. Maj 2008

oooooo

Ideja je sjajna, samo udruzeni u jedno jato mozemo da uspjemo.
Da budemo jaki i postovani svuda. (o) (o) (o)

Sellam
Svaka moć u svijetu počinje kao moralna čvrstina.
Svaki poraz počinje kao moralno zakazivanje.

26

Srijeda, 07. Maj 2008

Hmm... Halal olsun.
Ja izgleda previse emotivno pisem, moram se potrudit da to ne bude tako.
Nismo pozvali Sandzaklije da izadju na izbore, nego da ako se vec sami odluce da glasaju to ucine mirno bez provokacija. Apelovali smo dakle na toleranciju i postovanje tudjeg politickog opredeljenja.

Znam da si clan na USSUD-u i pogodi odakle mi potpis? :)

Hvala ti RoyDin raskol i odvajanje nisu nikakvo resenje ni za koga, pa smo pokusali sa ujedinjenjem.

27

Nedjelja, 11. Maj 2008

Danas je u Hannoveru odrzana 3-ca sjednica Udruzenja sandzackih studenata u dijaspori. Na njoj se je govorilo o veoma vaznim pitanjima i projektima, izglasan je statut. Izvjestaj sa sjednice ce biti uskoro objavljen na nasoj stranici. Zahvaljujemo svima koji su i pored prelijepog vremena odlucili da dodju na sjednicu.

Nasa sjednica je bila nas danasnji uspeh, a koliko vidim nije jedini.

28

Četvrtak, 04. Septembar 2008

Pozdrav svima,
zelim da Vas obavijestim da ce USSUD 13. Septembra u Düsseldorfu odrzati 4-tu sjednicu koja ce biti propracena studentskim iftarom i ramazanskim sijelom.

Vise informacija mozete naci na : www.ussud.org

29

Srijeda, 22. Oktobar 2008

USSUD uskoro:
pink je dodao/la ovu sliku:
  • Plakat_.jpg

30

Četvrtak, 06. Novembar 2008

VECER BOSNJACKE OMLADINE U FRANKFURTU
pink je dodao/la ovu sliku:
  • tribina.jpg

31

Subota, 30. Maj 2009

Nakon zimske pauze, USSUD organizuje sledecu tribinu.
Kao i uvijek, vise informacija o USSUD-u, tribini gostima predavacima i ostalome mozete naci na www.ussud.org.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

32

Subota, 23. Januar 2010

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

33

Ponedjeljak, 25. Januar 2010

Ova tribina ima jako zanimljivu temu i sigurna sam da ce predavanja biti izuzetno korisna. Zato bujrum svi vi koji ste u mogucnosti , svratite i poslusajte.

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

34

Subota, 29. Januar 2011

Drago mi je da sve lijepo cvjeta i funkcionise, u proslosti sam imala cast da budem dio ove organizacije. Ja sam jos tu :D

Imam jedno pitanje - Glasal' Mono?
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Mono

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

35

Nedjelja, 30. Januar 2011

Citirano

Orginalno od HaNuMa_78
Drago mi je da sve lijepo cvjeta i funkcionise, u proslosti sam imala cast da budem dio ove organizacije. Ja sam jos tu :D

Imam jedno pitanje - Glasal' Mono?

Nisam tada glasao jer nisam mogao,bio sam u inostranstvu gde nije moglo da se glasa...

Da je bilo jos malo glasova Rasim bi uzeo vlast sam i ne bi morao da ide u koaliciju sa srpskom listom...:) :) :)

A ti je si glasala? ;)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

36

Srijeda, 02. Februar 2011

Nisam, daleko sam ja od politickog zbivanja u NP. Nek nam je Allah dz.s. na pomoci.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Social bookmarks