Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

• »Bananaman3« je autor ove teme

Datum registracije: 14.11.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 19. Novembar 2002

HITNO!!! UHAPSEN FIULJANIN

Postoji osnovana sumnja da je Sabahudin Fiuljanin, koga su pripadnici SFOR uhapsili 26. oktobra u selu Gornja Maoča kod Brčkog, bio veza u lancu međunarodnih terorista koji su pripremali napad na američke vojne baze u BIH, piše banjalučki magazin "Patriot" pozivajući se na diplomatske izvore bliske američkoj ambasadi u Sarajevu. List u broju od ponedeljka navodi da je Fiuljanin imao zadatak da prikupi što više informacija i detalja o američkoj bazi "Mek Gavern" kod Brčkog i "prenese ih svojim nalogodavcima koji odavno, na različite načine, pokušavaju da izvedu teroristički napad na američke vojne i civilne ciljeve u BIH". U tekstu se dodaje da su dva takva napada, čiji su ciljevi bili američka Ambasada u Sarajevu i Sforova baza "Orao" u Tuzli, osujećeni krajem prošle i početkom ove godine. Pripadnici Sfora uhpasili su Fiuljanina zbog sumnje da je špijunirao multinacionalne snage stacionirane u bazi "Meg Gavern" , a u Fiuljaninovoj kući pronađen je ručni raketni bacač "zolja" i pištolj. "Prema tim podacima, koje je američkim agentima u BIH dostavila nemačka policija, Fiuljanin se tokom nekoliko svojih boravaka u Nemačkoj sastajao s tim teroristima", navodi se u tekstu. "Takođe se veruje da je Fiuljanin iz Nemačke donosio novac kojim je finansirao opstanak nove mudžahedinske kolonije u Gornjoj Maoči, selu koje se smatra uporištem ekstremnog vehabističkog pokreta u tom delu BIH", navodi se u časopisu. Fijuljanin je poreklom iz "Sandzaka", ali vec par godina zivi u BiH. (B92, Tanjug)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

2

I, šta je tu hitno????
Muštuluk li išteš??? :D :D :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

3

nije za mustuluk....

Kakav bre mustuluk. Nego, zna li neko tog Fiuljanina? Znate kakvi su Ameri, oni to sve odmah povezuju! Bez veze, jos ce da ispadne da imaju veze sa ekstremistima u Novom Pazaru, pa ce Bush 8o da nam se zameri! o|

Datum registracije: 29.08.2002

• Poruku poslati

4

Bananu u usta i u akciju! :)

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

5

Cisto da se napomene i da je Bin Laden ucio skolu u Svedskoj pa je velika verovatnoca da ce NATO da udari po Svedskoj, da bi unistio to jezgro fundamentalizma.

Takodje se pretpostavlja da ce NATO unistiti sve fabrike pereca u svetu, s obzirom da se Dzordz Bus umalo udavio jeduci iste.
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

6

fakat

A i proizvodnja charapa je opala zbog te tvoje vesti..
mogu ja da se potpisem i bolje...

Ertan

Učenik

(10)

• »Ertan« je muško

Datum registracije: 07.11.2002

• Poruku poslati

7

Kamo srece da je Fiuljanin jedini zlocinac i terorista iz Srbije zbog kojeg bi NATO i Bus mogao da nam se zameri. Nazalost ima ih mnogo vise i mnogo vecih ;(

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

8

Srijeda, 20. Novembar 2002

Upozorenje

Citirano

Fijuljanin je poreklom iz "Sandzaka", ali vec par godina zivi u BiH.

Koliko sam ja mogao da primetim, originalna vest objavljena od strane medijske kuce B92, ne sadrzi recenicu iz gornjeg citata, koju si ti 'eto onako' dodao 'da ulepsas informaciju'.

Originalnu vest mozete procitati ovde.

Sto je najgore, izvor informacije (B92, Tanjug) si stavio posle te recenice sto istu direktno pripisuje navedenom izvoru.
Izjavu iz citata nisi potkrepio niti jednom cinjenicom.
Hajde da se pravimo da je to bila nespretnost baratanja racunarom pa da ovog puta ostanes bez opomene na forumu.

Dalje,
ni u jednoj informaciji objavljenoj od strane B92 a koja se odnosi na Sandzak nisam primetio da oni rec Sandzak stavljaju pod znacima navoda.

Sama ta cinjenica ima neko znacenje, a i cinjenica da ti to cinis takodje ima neko znacenje.

P.S: Licno ne vidim razlog da ova tema ostane i dalje otvorena jer ti kao njen pokretac nisi dao nikakve realne smernice u kom pravcu bi ona trebala da se odvija. (A imao si prilike za to)
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

9

Srijeda, 20. Novembar 2002

Da dodao sam tu recenicu

Da dodao sam recenicu - Fiuljanin je poreklom iz "Sandzaka"
AP je obavestio na engleskom izvestio da je "Fiuljanin is from Yugoslav province of Sandzak" 8o , mada to na engleskom i nema tako strasno znacenje kako na prvi pogled izgleda.
Pa reko', ako Assosiated Press moze tako, mogu i ja suprotno!!!
A o opomeni nema ni govora! :)
Mozda se ja i administrator ne slazemo za sada, ali tek se upoznajemo ;) , ko zna kasnije....

Social bookmarks