Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško
  • »@ef« je autor ove teme

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1

Utorak, 09. August 2005

Uhapsen Milan Lukic

Nama verovatno najpoznatiji po otmici, mucenju i brutalnom ubistvu Bosnjaka iz Sjeverina i Strpca. Za vreme DOS-a jedan od glavnih u MUP-u bio je Sreten Lukic, njegov brata (koji je kasnije i sam zavrsio u Hagu) tako da je Milan Lukic uzivao punu slobodu u Srbiji. Konacno je dolijao.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?…9&nav_id=174251
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

2

Utorak, 09. August 2005

Nichija nije do zore.......
Jedan od najvechih zlochinaca ja pao.Josh samo dvojica,trojica i THE END!
p.s.nisam znao da je brat Sretana Lukicha!!??
BrOOka.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Hatab

Početnik

(10)

• »Hatab« je muško

Datum registracije: 04.08.2005

• Poruku poslati

3

Utorak, 09. August 2005

Selamalejkum nesto nevidim dasmo grlati u osudi veliko srpskih koljaca kao u napadima na muslimansku bracu,taj pas kao i svi drugi dozivece kaznu najvecu insalah na sudnjem danu.Neznam dali znate ali taj junak je izmedju ostalog sa svojom bratijom u bratunackom domu kulture ubijao Muslimane na bini dok su ostali cetnici gledali tu predstavu.Koje sad zlocinac znateli odgovor?
Pitate da li se bojim smrti. Ne, jer svako od nas će jedng dana umrijeti, svi mi čekamo svoj posljednji dan u životu. Ništa se neće promjeniti, svejedno umrli od granate ispaljene iz 'Apača' ili od raka. Ja sam najbolji Apač."

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

4

Utorak, 09. August 2005

Milan Lukic je pocinio i zverstva u Visegradu. O zlocinima u ovom gradu se inace malo govori a ja znam puno toga iz prve ruke od ljudi koji su pobegli ispred njegovog noza. Inace u tom istom Visegradu ubijeni su i daidza moje majke i njegova zena. Hvala Allahu sto je i ovaj zlocinac uhapsen. Neka mu se sudi po pravdi.
Sit Hungry Doesn't Believe

Hatab

Početnik

(10)

• »Hatab« je muško

• Poruku poslati

5

Utorak, 09. August 2005

Selamalejkum jedinica kojoj je on pripado i osnovo zvala se bijeli orlovi izmedju ostalog licno je ucestvovo u ubistvu 70-tak Muslimana koje su prvo pod prijetnjom oruzijem ugurali u jednu kucu koju su zapalili a zatim pucali na one koji su pokusavali skokom kroz prozor izbeci da budu zivi spaljeni,valja se dodati da je jedan saborac lampom osvetljavao zrtve koje su pokusavale pobec.Osvetnici je jedinica koja je takodje bila delimicno pod njegovom kontrolom a ona je pocinela zlocin u bratunackom domu kulture o kojem sam vec pisao nadam se da je bar donekle jasno o kakvom monstrumu se radi
Pitate da li se bojim smrti. Ne, jer svako od nas će jedng dana umrijeti, svi mi čekamo svoj posljednji dan u životu. Ništa se neće promjeniti, svejedno umrli od granate ispaljene iz 'Apača' ili od raka. Ja sam najbolji Apač."

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

6

Srijeda, 10. August 2005

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

valla chim je pobio preko 150 muslimana... ;(

neka je uhapshen... :D

pravac HAG (o)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Hatab

Početnik

(10)

• »Hatab« je muško

• Poruku poslati

7

Srijeda, 10. August 2005

Citirano

Orginalno od Johhny
valla chim je pobio preko 150 muslimana... ;(

neka je uhapshen... :D

pravac HAG (o)
Selamalejkum ti ga nagrdi,nemoj nako ostro da osudjujes zlocince o|

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

8

Srijeda, 10. August 2005

Istinu niko nije sakrio niti ce,a i pravda uvek dolazi kasnije ali je uvek dobro dosla.
" Bilen alemlere rahmettir "

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

9

Srijeda, 14. Septembar 2005

Sredoje Lukic,optuzen pred Haskim tribunalom za zlocine protiv covecnosti i krsenje obicaja rata ,dobrovoljno se predao!!!
Optuznica se odnosi na zlocine nad Muslimanima u Visegradu !
Inace to je rodjeni brat Milana Lukica !
Halo Bing? Kako brat?

Social bookmarks