Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 21. Juli 2008

Uhapsen Radovan Karadzic!!!

Kako upravo cuh uhapsen je Radovan Karadzic. Vise detalja verovatno u narednim satima. Izgleda nova Vlda pocela da radi...
Sit Hungry Doesn't Believe

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

2

extra,video sam
to je odlicno
on je nalogodavac a mladic izvrsitelj
ulepso mi je noc rasa
:) :))
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

3

Ljudi ne mogu da verujem...recite mi da li sanjam... (o) (o) (o) (o) (o) (o)

Idemo dalje...Tadicu i ja sam za tvoju ljubav sa Dachicem...sve ti je oprosteno...
(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

4

!!!

(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

5

TEKBIR !!!!

pacov je gotov mas mi je maerak to se mora malo u gradu proslaviti
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

6

Utorak, 22. Juli 2008

Sto se tice Radovana, ocigledno je da se odavno znalo gde se on nalazi, ali da nije bilo politicke volje da se privede pravdi. SPS se pokaza evropskija stranka od DSS-a.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

7

Utorak, 22. Juli 2008

E nocas mi je srce na mesto. Imalj ko metkova?! :]
SDA 1990

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

8

Utorak, 22. Juli 2008

Uhapšen Radovan Karadžić!
21. jul 2008. | 23:18 -> 23:50 | Izvor: B92, FoNet, Beta
Beograd -- Haški optuženik, bivši lider bosanskih Srba Radovan Karadžić, uhapšen je večeras, saopštio je Savet za nacionalnu bezbednost.

Radovan Karadžić i Ratko Mladić (Arhiva B92)

Savet za nacionalnu bezbednost Republike Srbije saopštio je da je akcijom srpskih službi bezbednosti lociran i lišen slobode haški optuženik Radovan Karadžić. U saopštenju, međutim, ne navodi se kada i gde je Karadžić uhapšen. Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da propadnici MUP-a nisu učestvovali u lociranju i hapšenju Karadžića.

Integralni tekst saopštenja iz Pres službe predesednika Srbije glasi:

"Savet za nacionalnu bezbednost Republike Srbije saopštio je da je večeras akcijom srpskih službi bezbednosti lociran i lišen slobode haški optuženik Radovan Karadžić. Karadžić je priveden istražnom sudiji Veća za ratne zločine Okružnog suda u Beogradu, u skladu sa Zakonom o saradnji sa Međunarodnim krivičnim tribunalom za bivšu Jugoslaviju".

Karadžić se od 1996. krije, a poslednji put je viđen i fotografisan u Han-Pijesku jula 1996. godine. Potom je za Karadžićem raspisana međunarodna poternica.

Haški tribunal je u više navrata navodi da ima podatke da je Karadžić u Srbiji bar povremeno, a da je 2004. bio i u Beogradu.

Iz Haškog tribunala takođe su stizale naznake da hapšenje Radovana Karadžića nije direktna obaveza Srbije, već da je to pre svega Ratko Mladić, za koga se pouzdano tvrdi da je u Srbiji.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?…4&nav_id=309588

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

9

Utorak, 22. Juli 2008

Bol i tuga ,, su me pritisli vise nego radost - ustavri radost samo one sekunde kada sam čuo.. srce će se cijepati svakoj majci muslimanki svaki put kad ga bude vidjela na TV zbog činjenice da mu one nece moci suditi, vecina njih nece moci ni gledati suđenej ipak je mržnja prevelika da ga narod očima nemože gledati. SMATRAM DA BI PRAVDA BILA DJELIMIČNO ZADOVOLJENA SAMO ONDA AKO BI MU SE SUDILO U SARAJEVU.
Na vatru odgovori vatrom !

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

10

Utorak, 22. Juli 2008

Ovaj potez samo pokkazuje da su doskorasnje vlasti na celu sa Vojom znale i gde je i sta radi ali da su sve vreme lagale da neznaju gde se nalazi,i lazu za preostalu dvojicu.

Dodje nova vlast,novi sef BIA postavljen pre samo 2 dana,i upasise ga za sekundu. (o) (o) (o) (o) (o)

Pametno je ovo,sad ma pocetku mandata zavrsiti teske poslove za sps,a posto je provereno da srpski glasaci nemaju pamcenje ni 10 dana,ovo ce im biti zaboravljeno kao da ga nisu ni uhapsili.

Napomena: Prilozi koji se nisu ticali teme su izbrisani,ko hoce neka se raduje,ko nece ne mora.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

11

Utorak, 22. Juli 2008

Citirano

Orginalno od Tutinac

Idemo dalje...Tadicu i ja sam za tvoju ljubav sa Dachicem...sve ti je oprosteno...

Prerano si se obradovao,Dacic je vec "oprao"ruke od ovog hapsenja!

Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije saopštilo je večeras da pripadnici MUP-a nisu učestvovali u lociranju i hapšenju haškog optuženika Radovana Karadžića.

MUP je to saopštio "povodom saopštenja Saveta za nacionalnu bezbednost Republike Srbije o hapšenju Radovana Karadžića".

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=103953
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

12

Utorak, 22. Juli 2008

bolje ikad nego nikad
medjutim po meni,steta je napravljena onda kad on nije bio dostupan hagu,a sudilo se povodom tuzbe bih protiv srbije za povredu konvencije o sprecavanju i kaznjavanju genocida (kr delo genocida)
tada medjunarodni sud pravde nije mogao da zasnuje presudu i na presudi medj krivicnog suda u hagu milosevicu(umro) ili karadzicu(nedostupan)
-MSP ne bi imao izgovor da to ne uradi i time je moglo doci do ukidanja republike srpske
kakve ce ovo pravne posledice imati videcemo, za sada nista posebno ni na vidiku

za prezivele ostecene ako je uteha bice osudjen do kraja zivota ali je pitanje i gde ce izdrzavati kaznu

-lijepo bi bilo u tursku da ga posalju po izricanju presude :D na izdrzavanje kazne...

nocas neka malo cetnici plake
pa bili u beogradu,banjaluci il ona opstinska ekipa koja lije suze po varoos maaali i proklinje gljivicu pacica :)
za sada malo pevaju,jer javise u bg pevaju,al kad se otrezne sutra, raso siso sa planine :) i u sud
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

13

Utorak, 22. Juli 2008

Daj Boze da za njegovo hapsenje ne plati neko, ko to nije zasluzio. Videce se...
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

14

Utorak, 22. Juli 2008

Hapsenje

- SRBIJA preko 10 godina SKRIVA ratne zlocince i genocidne manijake Karadzica i Mladica;

- SRBIJA NE izrucuje Karadzica i Mladica prije odluke SUDA u HAGU 2007. g.;

- SRBIJA NECE da isporuci Mladica jos nekih 10-20 godina kada bude ZABORAVLJEN genocid u Bosni.

TREBALI su ga ISPORUCITI 1996, a NE sada! Sada je prekasno da se ucini pravda za BiH i Bosnjake!

Crkli dabogda i Tadic i klika!

• »tidzanum« je žensko

Datum registracije: 10.10.2007

• Poruku poslati

15

Utorak, 22. Juli 2008

Fala Bogu, obradovala sam se sinoc jako kad sam cula vest, danas sam vrlo srecna i zadovoljna.(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
,,Ljepota zene je u njenim ocima, jer to su vrata njenog srca, mjesto gdje ljubav stanuje,,

16

Utorak, 22. Juli 2008

Konacno! Kad cuh ovu vijest ugrija me sunce iako je danas vani oblacno!
Zaista je vise nego ocigledno da su svo vrijeme znali gde se krije/u.
Nemci vec pricaju o prvom koraku ka EU koji doduse jos nije potpun jer fali hapsenje isporucenje Mladica koje ce po njihovom misljenju bit malo poteze jer on medju Srbima vazi za velikog heroja. ?(
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

RoyDin

Učenik

(10)

• »RoyDin« je muško

Datum registracije: 22.04.2008

• Poruku poslati

17

Utorak, 22. Juli 2008

Dobra stvar.
Ali za zrtve genocida neznaci nista.
Da ga osude i 1000 god. za njih to neznaci nista. Nemoze im nista vratiti bol i patnju kroz koju su prosli.

Svaka moć u svijetu počinje kao moralna čvrstina.
Svaki poraz počinje kao moralno zakazivanje.

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško

Datum registracije: 24.10.2007

• Poruku poslati

18

Utorak, 22. Juli 2008

:)

Ovo je neshto najlepshe shto chovjek mozhe chut' vidjet, a posebno teshko njemu kad mu se bude sudilo Insh'Allah, na Sudnjem Danu, na dan kada mu niko neche pomoch, InshAllah! Neka je proklet Karadzic, Mladic i svi oni koji ga podrzavaju i koji su ga podrzavali u onome shto je radio!!!
Zheliio bih dosta napisat na ovom forumu o tome PSU, zvjeri ali znam da che Moderatori brisat, jer se moderatori boje izgleda, na svim forumima dozvoljeno je pisati shta god bilo ali na ovom, izgleda mora se birat' rijechi.

Chestitam Srbiji divan potez, po meni Dachic bolji ispade nego i jedan od ostalih.

Svaka chast! (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) :)) :D :D :D

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

19

Utorak, 22. Juli 2008

Bravo. (o)

Gledajuci ovaj TV media.bih.net.ba/rtvbih on je skrivao svoj identitet, postojao pod pogresnim imenom, normalno se ulicom krecao pa cak se bavio i alternativom medicinom.

[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

20

Utorak, 22. Juli 2008

A vidoste li mu sliku jutros na B92 pokazivao rasim kako je izgledao svo ovo vreme dok je radio kao lekar u nekoj privatnoj ordinaciji, da ga ne prepoznas stvarno, zamislite uopste ne lici na sebe...
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

Social bookmarks