Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

21

Utorak, 22. Juli 2008

Evo je slika Radovana Karadzica:

A gotovo neverovatno je to da je prije samo mesec dana B92 objavio reklamu za "Treci festival zdravog zivota" na kome je kao predavac ucestvovao i Radovan Karadzic :D
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

22

Utorak, 22. Juli 2008

Karadžić radio kao lekar

22. jul 2008. | 00:07 -> 13:13 | Izvor: B92, Beta, Tanjug
Beograd, Hag, Banjaluka -- Radovan Karadžić je živeo u Beogradu sa lažnim identitetom kao Dragan Dabić i bavio se alternativnom medicinom, rekao je Rasim Ljajić.

Na zajedničkoj konferenciji koordinatora Akcionog tima za saradnju sa Tribunalom Rasima Ljajića i tužioca za ratne zločine Vladimira Vukčevića rečeno je da je Karadžić radio u jednoj beogradskoj privatnoj ordinaciji. Oni su rekli da je Karadžić uhapšen sinoć u Beogradu prilikom premeštanja sa jedne na drugu lokaciju. Imao je dugu sedu kosu, brkove i bradu i kretao se slobodno.

Članovi Akcionog tima Vladimir Vukčević i Rasim Ljajić rekli su da je akcija počela juče popodne, a da su pripreme trajale duže. Oni su potvrdili da se Karadžić uglavnom branio ćutanjem, kao i da mu je uručena optužnica Tribunala.

Ljajić je rekao da je praćena grupa osoba za koje se pretpostavljalo da su bili u mreži Karadžića i da je on tako lociran.

On je koristio lažna dokumenta na ime Dragana Dabića, a sam Karadžić nije državljanin Srbije.

Vukčević je rekao da je Karadžić bio vrlo uverljiv u skrivanju identiteta, bavio se alternativnom medicinom, tako je zarađivao, i radio je u privatnoj lekarskoj ordinaciji. Ni zaposleni u ordinaciji ni njegovi stanodavci nisu znali njegov identitet.

Poslednje mesto prebivališta bila je opština Novi Beograd. On se slobodno kretao gradom, pojavljivao se na javnim mestima.

Oni su pokazali fotografiju na kojoj je Karadžić sa sedom dugom kosom, dugom sedom bradom i brkovima, kao i naočarima.

On je uhapšen u okolini Beograda prilikom izmeštanja s jedne na drugu lokaciju. Akcioni tim je čekao da se Karadžić premesti da ne bi bilo žrtava, što je, prema njihovim rečima, bilo uspešno.

Oni su naveli da ne mogu više informacija da daju jer se još radi rekonstrukcija Karadžićevog kretanja, što se, možda, može koristiti u potrazi i za još dvojicom begunaca.

"Ovo pokazuje da mi ne biramo ni mesto ni vreme za hapšenje optuženika. Postojao je međunarodni pritisak da se uhapsi Mladić, malo ko je očekivao hapšenje Karadžića, ali operativna saznanja dovela su do locirajna i hapšenja Karadžića", rekao je Ljajić.
rime je dodao/la ovu sliku:
  • 16233494144885bb157e93c692934768_extreme.jpg

SmokyP

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 16.02.2007

• Poruku poslati

23

Utorak, 22. Juli 2008

ODNOS TIHOVANjA I MEDITACIJE
Predavač: dr Dragan David Dabić, neuropsihijatar, istraživač u oblasti psihologije i bioenergije

http://www.smederevo.org.yu/pr12.htm

DABIĆ, DRAGAN 011 3324450
PRELIVAČKA 125/22, BEOGRAD

DABIĆ, DRAGAN 011 2511795
VASILIJA IVANOVIĆA 3/5, BEOGRAD

More bit da je ovaj (o)

• »seherzada« je žensko

Datum registracije: 08.09.2006

• Poruku poslati

24

Utorak, 22. Juli 2008

Rekoše sad u vestima na b92 da je uhapšen još u petak uveče u autobusu. Krenuo sa Novog Beograda u Batajnicu. To njegov advokat izjavio.
Hm...šta li mute al u svakom slučaju drago mi je što je konačno uhapšen.
BUDIMO REALNI ... :D

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

25

Utorak, 22. Juli 2008

Nadam se da ce biti neki protest u organizaciji one dvije plavuse, jer sam taman planirao da kupim patike i trenerku :D

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

26

Utorak, 22. Juli 2008

radikali najavili proteste :))

-to sto je advokat izjavio da je uhapsen u petak a da on nije bio u mogucnosti da prisustvuje saslusanju ima svoj razlog
naime,po konceptu anglosaksonskog krivicnog postupka koji se primenjuje i u Hagu vazi koncept o "plodovima otrovnog drveta" a taj koncept znaci u ovom slucaju da ako je hapsenje sprovedeno nezakonito i ako je povredjeno pravo na odbranu, sud ne moze zasnivati presudu na tako pribavljenim dokazima a ne moze u ovom slucaju ni pokrenuti postupak
naravno u Hagu to jos nijednom nije proslo :)
ipak su oni istorijski zlocjinci :)
a drugo sto je haski sud sud koji ima specificna nerazradjena pravila jer je ad hoc sud samo za odredjen period

ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

• Poruku poslati

27

Utorak, 22. Juli 2008

Citirano

Orginalno od @ef
Evo je slika Radovana Karadzica:

A gotovo neverovatno je to da je prije samo mesec dana B92 objavio reklamu za "Treci festival zdravog zivota" na kome je kao predavac ucestvovao i Radovan Karadzic :D

@ef odakle si nabavio ovu sliku

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

28

Utorak, 22. Juli 2008

Imao sam psiholoskih problema i ova je slika sa jedne od seansi koje sam imao kod Dr. Dragana Dabica :D

Salim se. Slika je preuzeta sa sajta www.sombor-cancer.org.yu sa gostovanja Radovana Karadzica u Somboru.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

29

Utorak, 22. Juli 2008

Spremao se na letovanje u Split

Komentirajući uhićenje najtraženijeg haškog bjegunca u specijalnoj emisiji HTV-a, u noći između ponedjeljka i utorka, Žarko Puhovski izjavio je da raspolaže pouzdanim informacijama kako je Radovan Karadžić ulovljen u Beogradu dok je pripremao svoje preseljenje na teritorij Republike Hrvatske. Informacija se podudara s jednom od verzija beogradskog Pressa, koji javlja da su agenti srbijanske tajne službe (BIA) locirali Karadžića još u petak, a navodno je uhićen u autobusu prema aerodromu Batajnica. Navodno je namjeravao odletjeti u Split na ljetovanje. Prema drugim beogradskim izvorima, uz lažne dokumente, kod njega su doista zatečene putne torbe pune ljetne garderobe. (Jasna Babić/EPEHA)

E jes vala bio faca, pravi panker
hadalj je dodao/la ovu sliku:
  • karadzic-nova-vr.jpg
malo za promenu

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

30

Utorak, 22. Juli 2008

Jos jednom sramno izvestavanje tzv javnog,a u stvari privatnog servisa Rts-a.

Dok su sve svetske tv kuce ceo dan na svakih pola sata javljale o hapsenju,rts je pustao filmove i serije,kulinarske carolije...

Tek su u 17h opsirnije izvestili sta se to desavalo sinoc i jutros,a za veceras su najavili emisiju koja nosi naslov "Karadzic-mit i stvarnost",gde ce kao po obicaju gostovata najverovatnije Vojini glasnogovonici Antonic i Vukadinovic. X( X(

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

31

Utorak, 22. Juli 2008

DABOGDA CRKO POPRIJEKO KO GOD JE UZIMAO KARADŽIĆEVU ALTERNATIVNU MEDICINU - to jest travu,, zato što su i svi karadžićevi borci bili nadrogirane kukavice
kažu da je i HITLER bio narkoman?!
Na vatru odgovori vatrom !

SmokyP

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

32

Utorak, 22. Juli 2008

I Ratko Mladic lokaliziran !

Treba sve bradate Srbe terat kod brice ko zna ko se iza brade krije :D

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

• Poruku poslati

33

Utorak, 22. Juli 2008

Radovan Karadzic - "Moj Beograde Zajeba me"
http://www.youtube.com/watch?v=SaVXcguzzSw&watch_response

SmokyP

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

34

Utorak, 22. Juli 2008

Ako su ga ufatili u petak sto kaze rasim u nedelju da nezna dje je?

Ljajić: Ne znamo gde su begunci
20. jul 2008. | 01:35 -> 10:35 | Izvor: Beta, Tanjug
Beograd, Sarajevo -- Rasim Ljajić izjavio je da "niko od nadležnih" u Srbiji ne zna gde se kriju preostala trojica haških begunaca.

Rasim Ljajić (Beta, arhiv)
Rasim Ljajić (Beta, arhiv)
"Mi ne kažemo da trojica haških optuženika, Ratko Mladić, Radovan Karadžić i Goran Hadžić, nisu u Srbiji, ali ne možemo stopostotno da tvrdimo da jesu", rekao je predsednik Nacionalnog saveta za saradnju sa Haškim tribunalom Rasim Ljajić u intervjuu agenciji Tanjug.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?…0&nav_id=309335

Ministar bez informacija :)

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

35

Utorak, 22. Juli 2008

Evo ga sajt njegove sekte www.psy-help-energy.com

Gledao sam na RTS-u snimak TV Kikinde sa neke tribine na kojoj je Radovan Karadzic. Objavljivao je clanke u novinama, radio u privatnim klinikama, ucestovao na tribinama koje su bile prilicno medijski propracene, jednom recju imao je intezivniji javni zivot od ogromne vecine ljudi u Srbiji. Prosto neverovatno. Zanimljivo bi bilo za cuti odakle potice toliko njegovo samopouzdanje da se ovoliko javno eksponira.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

36

Utorak, 22. Juli 2008

Na HRT-u veceras u 21h spec emisija o hapsenju Karadzica.
Inace,i njihovom dnevniku skoro 25 minuta(od pola sata)je izdvojeno povodom hapsenja.

Najlepsa recenica na kraju kad autor priloga rece da su Radovan i Mladic tjekom rat voleli igrati sah.Nadajsmo se da ce u skorije vreme zaigrati nov oartiju,u Sheveningenu.Jedan je vec za stolom,ovekuje se suigrca sa ruge strane table. (o) (o) (o) (o)

U Beogradu neredi,Vucic ih organizovao sa Obrazom i drugim organizacijama.
Dako se pomlate sa policijom...klin se klinom izbija.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

SmokyP

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

37

Utorak, 22. Juli 2008

SEKSUALNE SMETNJE

Bilo da su u pitanju psihički, bilo organski uzroci seksualnih smetnji, Humana kvantna energija (HQE) pomaže na dva nivoa:

Najpovoljnije je ako se radi tretman ljubavnog/bračnog para, bez obzira na to da li smetnje ima muškarac, ili žena.

Kontakt telefoni : 064 39 33 095 ; 062 18 77 484

e-mail: vitality@psy-help-energy , dddavid@psy-help-energy.com

http://www.psy-help-energy.com/Sr/Programi.htm

Dragan David Dabić, koji se predstavljao kao "wellbeing-harmonizer", imao je i svoj sajt www.psy-help-energy.com.

http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=50205

Radovan ne bira musko il zensko svima pomaze :D

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

38

Utorak, 22. Juli 2008

JOO COVECE KAKAV BESE SA ONOM BRADOM....JADAN JE TO ZIVOT...ja bi ga pustio....on je odavno mrtav covek...
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

• »deedee_tr« je žensko

Datum registracije: 18.02.2005

• Poruku poslati

39

Utorak, 22. Juli 2008

Ne bih ga nikad prepoznala na ovoj slici shto je postirao @ef.....
a lepo mu stoji zelena boja :))

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

Datum registracije: 22.03.2008

• Poruku poslati

40

Srijeda, 23. Juli 2008

Sukob demonstranata i policije

http://youtube.com/watch?v=d2TJrxd6iwM
Hiroshima '45