Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko
  • »Sting Lady« je autor ove teme

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

1

Petak, 14. Novembar 2008

UNDP - PRO program

Interesuje me mishljenje gradjana Sandzaka o Programu razvoja opshtina u jugozapadnoj Srbiji - PRO programu.

Da li ste upoznati sa radom PRO programa?
Koliko ste zadovoljni njegovim radom i delovanjem?
Kakvi su vam komentari?

PRO program se finansira i realizuje u saradnji izmedju Evropske unije (EU), Shvajcarske agencije za razvoj i saradnju (SDC), Programa Ujedinjenih nacija za razvoj (UNDP), Vlade Republike Srbije i osam opshtina koje su ukljuchene u PRO.

PRO deluje u sledecim opshtinama:
Novi Pazar, Tutin, Sjenica, Rashka, Ivanjica, Priboj, Prijepolje i Nova Varosh.

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

remos

Učenik

(10)

• »remos« je muško

Datum registracije: 07.07.2008

• Poruku poslati

2

Petak, 14. Novembar 2008

Ja mislim da je to pogresan nacin razvijanja. I iranskom presedniku je ponudjena navodna pomoc UN a on je odbivsi tu ponudu - dao izvanredan odgovor. Svacije pomoc je jednaka situaciji studenta koji prepisuje. Dakle ne valja !!! Jer onaj koji prepisuje naravno moze samo toliko prepisati koliko je onaj od koga prepisuje vec napisao i koliko mu on odobrava. Dalje ahmedinnedzad navodi kao potvrdu za svoj stav, u islamu kao ispravno prihvacenu, izreku da je ruka koja daje bolja od one koje uzima.

Ispitaj svoj odnos prema najboljem drugu/drugarici.Dali lako odbijas njegov/njen predlog da izadjete zajedno.A kakav je tvoj odnos prema ezanu?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

3

Petak, 14. Novembar 2008

Citirano

Orginalno od Sting Lady

Da li ste upoznati sa radom PRO programa?

Prilicno sam upoznat,nazalost postojanje tog programa pokazuje da smo socijalna kategorija i da ne mozemo sami da finansiramo ni najosnovnije potrebe.

Citirano

Orginalno od Sting Lady
Koliko ste zadovoljni njegovim radom i delovanjem?
Kakvi su vam komentari? [/B]

Odlicno je(kad nam vec trabaju)sto su odlucili nama da pomognu,da nije njihove pomoci bilo toliko objekata i projekata ne bi bilo uopste odradjeno,od zamene prozora i podova u predskolskim usttanovama,programa efikasnijeg koriscenja energije,zamene podova,zatim obnova galerije,dela opstinske zgrade i jos mnogo,mnogo toga.

Ne secam se cak da je u gradu postojao neki projekat a koji se delom nije finansirao iz PRO Programa.
Ono sto me raduje kod njih je sto su rigorozni i kontrolisu taj novac da ode bas tamo gde su ga i namenili i u potrebnim(a ne naduvanim)kolicinama.

Ono sto im mogu zameriti je sto su neadekvatno(nesrazmerno)prisutni u javnosti pa onda gradski celnici mahom primaju zasluge za te projekte iako su od grada finansirani objekti uglavnom sa 20-30% a PRO je finansirao sa 70-80%.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko
  • »Sting Lady« je autor ove teme

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 26. Mart 2009

Uskoro ce biti nekih radnih mesta u PRO programu (makar jedno), pa preporuchujem nashim ljudima koji govore engleski jezik i zive u Sandzaku da prate oglase na sajtu i prijave se:

www.proprogram.org (na ovom linku nema oglasa za sve tri pozicije, na sledecem ima)
http://www.undp.org.rs/?event=public.jobs

Otvorene su, dakle, tri pozicije: jedna za Prijepolje, jedna za pazarsku kancelariju i jedna za direktora SEDA-e.
Opisi poslova su dati na linkovima, a koga interesuje bilo shta u vezi sa ovim, neka mi se javi.

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Social bookmarks