Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško
  • »rootXTX« je autor ove teme

Datum registracije: 24.10.2007

• Poruku poslati

1

Subota, 13. Juni 2009

UNINP (zabranjeno prisustvovati na predavanjima u sorc)

U Internacionalnom Univerzitetu u Novom Pazaru je zabranjeno prisustvovati u sorc, bermudama koji su skoro povise koljena.
Za ovo mogu samo mogu reci, svaka im chast!
Da ih Allah dz.sh nagradi na ovom predlogu! (o)
Stvarno kako se ne stidu oni "mushkarci" koji hodaju skoro goli, zar oni nemaju sestre?
I ako imaju sestre da li im je drago da njihove sestre gledaju takve mushkarce?
Stvarno, shejtan l.a radi dobro svoj posao, polako sigurno i precizno!

Ali oni koji se bore na Allahovom putu nece dozvoliti da se siri nemoral, jer ovakve stvari polako prelaze u krupnije stvari, tako da ce sutra moci doci i u tange gacice, naravno, da ce posle "sestre" moci dolaziti u minice, otkrivenih stidnih mjesta... i onda?

Molim Allaha s.v.t da nagradi i pomogne sve oni koji se trudu da bude onako kako je Allah dz.sh zadovoljan!!

Selaam Alejkum, braco i sestre!

• »Mandelbrot« je muško

Datum registracije: 04.05.2009

• Poruku poslati

2

Subota, 13. Juni 2009

Ovako je bilo i prosle godine. I oni to nisu uradili zbog serijatskog zakona ili cega vec, vec prosto zato sto se radi o instituciji visokog nivoa... i nije u redu da se studenti (akademski gradjani) navikavaju na takav ''casual look'' dok su u toj ustanovi.

I u pravu si, ja kad bi mogo ove godine sorc da nosim, sledece bi verovatno tange nosio. :))

A daleko bilo cure minic da pocnu da nam nose, to bi bilo silovanja i nemorala na sve strane. 8o
A ovaj jabandzija, ocigledno, ne boji se ni dana, ni noci, ni sela, ni muhtara, ni vlasti, ni zvijeri. Mora da je ili krupan junak ili sitna pamet.

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

3

Subota, 13. Juni 2009

Vi se ovo stvarno divite, ili je u pitanju neki sarkazam?! Recite nam, da se zajedno smijemo :)) :))

Jel neko ovih vrelih dana bio do Univerziteta? Jestel onako, ispod naočara, primetili koliko je ženske populacije izloženo UV zračenjima? 8)
hehehe! A vi se divite zabrani šorceva za muškarce! LOOOOL! Legende ste.
我还记得

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 14. Juni 2009

Citirano

Orginalno od MATRIX
Vi se ovo stvarno divite, ili je u pitanju neki sarkazam?! Recite nam, da se zajedno smijemo :)) :))

Jel neko ovih vrelih dana bio do Univerziteta? Jestel onako, ispod naočara, primetili koliko je ženske populacije izloženo UV zračenjima? 8)
hehehe! A vi se divite zabrani šorceva za muškarce! LOOOOL! Legende ste.

Ljudi se dive Allahu s.v.a, a pohode se njegovim zakonima i serijatskim propisima.

Na fax mora znaci,a sto onda u sud ne pokusas da udjes momak xx(
Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 14. Juni 2009

Citirano

Orginalno od na-braniku-grada

Na fax mora znaci,a sto onda u sud ne pokusas da udjes momak xx(

Očigledno se nismo razumeli. Možda sam bio nejasan, halali.
Dobro je to što stoji nekakav red po pitanju oblačenja muškaraca. I što Mandelbrot reče, red je da to pravilo stoji jer se radi o instituciji visokog nivoa. Ali to nije ništa novo, jer na svim uglednijim univerzitetima postoji isto pravilo, tako da teško da je to urađeno iz verskih razloga. Ako jeste, gde su onda pravila propisnog oblačenja devojaka?!
Mislim, sama tema je banalna. Preuveličavate stvari, to je sve. Internacionalni univerzitet nije šerijatska institucija, i svi se slažemo da je to ovde nemoguće. Hvala Allahu što uopšte i postoji...
我还记得

HamasNP

Učenik

(10)

• »HamasNP« je muško

Datum registracije: 08.01.2009

• Poruku poslati

6

Nedjelja, 14. Juni 2009

Taman tako. Nas brat xtx iz uzbudjenja i ushicenja preuvelicava neke stvari... ;)

sanjin-020

Zlatna sredina

(42)

Datum registracije: 14.05.2009

• Poruku poslati

7

Nedjelja, 14. Juni 2009

Citirano

Orginalno od MATRIX
[Internacionalni univerzitet nije šerijatska institucija, i svi se slažemo da je to ovde nemoguće. Hvala Allahu što uopšte i postoji...

Upravo tako! Sama cinjenica da je tek posle 6-7 godina postojanja Univerziteta, tek ove godine od strane Rektora odobrena prostorija za obavljanje namaza govori da to nije islamski univerzitet, a da ne pominjem upotrebljeni prezervativ (kondom) koji su skoro pronasle cistacice cisteci prostorije.

Pravila pristojnog oblacenja se sprovode u svim drzavnim institucijama sirom Srbije. Tako i u Pazaru na ulskau u zgradu Opstine i zgradu Suda stoji upozorenje kako se moze uci u te zgrade.
Jedne prilike pitali Poslanika s.a.w.s:
"Može li vjernik biti kukavica? - Da! – odgovori Poslanik s.a.w.s.
- Može li vjernik biti škrtica? - Može! - odgovori Poslanik s.a.w.s
- A može li vjernik biti lažov? - E to ne može!... – odgovori Božiji Poslanik s.a.w.s.” (hadis biljezi Malik)

• »informatic_boy« je muško

Datum registracije: 29.06.2008

• Poruku poslati

8

Nedjelja, 14. Juni 2009

Mislim da je ovo skroz u redu. Trebalo bi se uvesti i u srednjim školama. Samo da vidite kako se oblače pojedine cure u ekonomskoj, kao da ne idu u školu nego u noćni bar. Ja sam gimnazijalac i pojedini profesori ne daju đacima da prisustvuju času ako su u bermudama koje su poviše kolena. Dozvoljavaju, ali ipak ako su bermude 3/4 dakle one duže. Mislim da je ovo isto ok.

I još nešto, ne mogu da ćutim a da ne kažem da ne piše "šorc" nego "šorts".

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

9

Srijeda, 17. Juni 2009

"Da ih Allah dz.sh nagradi na ovom predlogu!
Stvarno kako se ne stidu oni "mushkarci" koji hodaju skoro goli, zar oni nemaju sestre?"

Ja ne mogu da verujem sta ti pises:S

Odem dole da popijem kafu, oni me isterase, ne mogu da udjem u dvoriste u 3/4.. pogleda oko sebe, sve devojke gole sem onog jadnog portira...:S
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

• »DOM-ZDRAVLJA« je muško

Datum registracije: 30.11.2004

• Poruku poslati

10

Srijeda, 17. Juni 2009

Isti je slucaj i na "socijalnom" Ekonomskom fakultetu u Kragujevcu, u bermudama, sortsu, suknjici mozes da udjes u zgradu fakulteta, ali prisustvovati na predavanjima i vezbama, malo morgen...!!!!

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško
  • »rootXTX« je autor ove teme

Datum registracije: 24.10.2007

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 18. Juni 2009

auuu bre...
Ovdje covjek ne moze reci nesto i ako pogrijesi a da odma ne bude, ''jesil' ti normalan sta si reko''.
Dobro greska je, svakako je za Hajr sto su tako uradili!

Ponavljam, Da ih Allah dz.sh nagradi zbog onoga sto su uradili!

Selaam Alejkum, Allah dz.sh Vas voleo braco i sestre :P
-----------------------

emirAljovic: Molio bih te da promijenis opis koji si stavio ''Boze, daj mi strpljenja, ali brzo.'' Nemash pravo naredjivati Onom ko te je stvorio. Nekima ce dova biti odobrena na dunjaluku pre ili kasnije, nekima cak i na Ahiretu, tako da je to malo... razumeces me valjda.
Allah dz.sh da te nagradi!

šejla

Učenik

(10)

• »šejla« je žensko

Datum registracije: 19.05.2008

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 18. Juni 2009

Potpuno se slažem sa diskusijom uvezi blačenja šortceva na fakultetu ili u školama koje treba zabraniti , jer su škole pedagoški vaspitne ustanove koje imaju zadatak pored obrazovanja zaštiti i moralne vrijednosti koje učenici nasljeđuju putem škola i univerziteta .

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

13

Četvrtak, 18. Juni 2009

root, ti ode daleko, ovo je samo grafit, nema veze sa religijom:)
a vezano za ovu temu.. slazem se i ja da ne mozes prisustvovat' u shortsu na predavnja, al opet, kako one gole devojke mogu, ne znam...:S
Nejse, sve vas pozdravljam , a podrzacu ovo kad bude vazio "zakon" za sve (oba pola).
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

Social bookmarks