Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »karatista« je muško
  • »karatista« je autor ove teme

Datum registracije: 21.05.2007

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 21. Maj 2007

Upisati univerzitet u Pazaru ili ne

Zivim u Somboru u Vojvodini,ali bih dosao da zivim u Pazar i upisao bih univerzitet u njemu pa me zanima kako se polaze prijemni tj.iz cega,da li je tezak?lak?kakvi su profesori,drustvo i sl.hvala unapred Admir
ic ni san dzi,joko geri keage joko geri kekomi

demoiselle

Zlatna sredina

(10)

• »demoiselle« je žensko

Datum registracije: 09.12.2006

• Poruku poslati

2

Hajde bujrum brate! Ada nista mu se ne sekiraj ni za sta! Ima glatko da prodjes! :D E sad da l' ces sta naucit... :rolleyes: [ znam da cu biti kamenovana zbog ovoga o| ]

........................................................
V peaceV :D 8) 8)

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

3

Mislim kakva bih ja to bila Pazarka kad ne bih stala u odbranu svog grada 8)
Ovako...društvo ti je cool,tj. osećaćeš se dobro-nema da brineš đe ćeš šta jest'-sve ti je čisto,halal i tako to:)
K'o ljudi- ovako...pa...možeš nać' friendova -ni za to se ne sekiraj ;) Stvarno to mislim!
A saaad što se faxa tiče...kao prvo ne znam konkretno koji fakultet želiš da upišeš-ali mi smo početnici u svakom slučaju tako da ne očekuj sad suviše ažurne,kvalitetne niti akademske profesore,studente niti prostorije ?( tu se manje-više falšira ali ali ali...ako ti budeš želeo da daš sve od sebe i da ne budeš deo priče "po babu i po stričevima"
moći ćeš da stekneš sasvim soldino znanje i da budeš zadovoljan svojim odabirom !
Sad kolko će drugi oko nas vrednovati i ceniti naše diplome (jer lično i ja studiram na Državnom Univerzitetu) i koliko ćemo biti "ispod nivoa" u odnosu na beogradski ili neki drugi fakultet-to ćemo videti ali svakako ja te pozdravljam i pozivam da upišeš fakultet ovde ,jer priliv mlade umne snage će nas približavati onim Univerzitetima od kojih se sada razlikujemo!
Pozz!

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

4

Svaka cast Zucky, u pravu si. Jos da dodam, svako prica o novopazarskim fakultetima onako kako on na njima studira. Onaj ko nista nije naucio, naravno, nije ni svjestan da moze da se nauci, a onaj ko je naucio zna koliko moze da stekne znanja.
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

5

Znas sta ako si zeljan znanja naucices pa kao ucio u Novom Pazaru ili u Beogradu svejedno al ako hoces malo brze da zavrsis fakultet i bez muke pripremi u jednu kesu malo PRSUTE, KAJMAKA, OVCIJEG SIRA, PRAVOG MEDA..... i opet ti je sve jedno kao studirao u Novom Pazaru ili u Beogradu. ;)

demoiselle

Zlatna sredina

(10)

• »demoiselle« je žensko

• Poruku poslati

6

Citirano

Orginalno od ajla
...al ako hoces malo brze da zavrsis fakultet i bez muke pripremi u jednu kesu malo PRSUTE, KAJMAKA, OVCIJEG SIRA, PRAVOG MEDA.... i opet ti je sve jedno kao studirao u Novom Pazaru ili u Beogradu. ;)

Ajla, ovo o cemu pricas, veze nema, bilo za beograd, bilo za pazar...Glupo je da se obdaniste zavrsi na ovakav nacin a ne fakultet. A sad, kao ko je zeljan znanja, ne treba mu ni fakultet, ni nista, je l' da??! Sve je to fino, samo, prava akademska atmosfera, dobri profesori, kolege, to je nesto sto te podstice da radis jos vise.
Stalno pominjete to, ko hoce da uci, naucice[ dakle, ostavlja se ona opcija- i onaj ko nece, takodje ce zavrsiti fakultet]. Wrong way!!!!
o| o| o| o|

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

• Poruku poslati

7

Pa naravno, i onaj ko nece da uci zavrsit ce u beogradu ili bilo gdje fakultet. Najbolji primjer nam je Kragujevac, a da ne govorimo o pristinskom univerzitetu i njegovim isturenim odjeljenjima, kako se tu zavrsava. Po Pazaru si do juce mogao kupiti diplome pristinskog univerziteta, a takvo stanje je bilo i po drugim gradovima, zato, molim vas, nemojte se previse truditi da unekazite pazarsko, a podignete tudje

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

8

Halo curooo sa koje si planete majke ti :rolleyes:
Pa zar jos nije taza afera Kragujevackog Fakulteta :rolleyes: kao i mnogih drugih sirom Srbije :rolleyes:
Mogu vala za pare ako hocu da biram koju cu diplomu da kupim gde bilo po Srbiji a i u NOVOM PAZARU.

• »karatista« je muško

• Poruku poslati

9

Hvala vam...ja sam zeleo da ostanem ovde i studiram,ovde sam rodjen,medjutim zbog svakodnevnih pretnji zbog toga kako se zovem prisiljen sam da odem odavde,ili da ostanem,a da se stalno okrecem i gledam ko ce me ubiti..nego to nije vazno,hvala vama na informacijama,valjda cu se snaci kad dodjem,imam dosta familije u Sandzaku..valjda ce mi biti ok kad promenim sredinu...

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

• Poruku poslati

10

Bujrum!!!!!!!!!!

demoiselle

Zlatna sredina

(10)

• »demoiselle« je žensko

• Poruku poslati

11

Citirano

Orginalno od Jastreb
Pa naravno, i onaj ko nece da uci zavrsit ce u beogradu ... Najbolji primjer nam je Kragujevac, a da ne govorimo o pristinskom univerzitetu i njegovim isturenim odjeljenjima, kako se tu zavrsava. Po Pazaru si do juce mogao kupiti diplome pristinskog univerziteta, a takvo stanje je bilo i po drugim gradovima, zato, molim vas, nemojte se previse truditi da unekazite pazarsko, a podignete tudje

Nije stvar u pazarskom ili bilo cijem... Govorimo o fakultetu i dobijanju znanja na fakultetima...
To sto se desavalo na pristinskom, kragujevackom i svojevremeno na pravnom fakultetu u beogradu, JESTE sramota za celu ovu zemlju. A znas kako...sve se to znalo jos mnogo pre, to je bila javna tajna...Sad kad se sve to javno otkrilo, svi kao osudjuju sve to...a gde su bili pre????!!
Izricito sam protiv takvog nacina dobijanja diploma pa bilo u pazaru, beogradu, atini, njujorku,...bilo gde!
Ministarstvo za nauku i obrazovanje bi trebalo vec jednom da rangira sve postojece fakultete...da ne bi dolazilo do ovakvih zabuna.
Sve ovo ukratko...uostalom, ovo je vec prezvakana tema. Nas prijatelj iz sombora je zainteresovan za upis fakulteta u pazaru...hajmo da mu pomognemo da napravi pravi potez. Dakle, reci cemo mu iskreno i bez zavijanja: ovo su prednosti, ovo su mane. Sve to isto se uvek moze reci za bilo koji univerzitet u bilo kom gradu.
.....................................................................
V peace V 8) 8)

• »karatista« je muško

• Poruku poslati

12

hvala ljudi puno

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

13

Ne znam na kakvom su nivou univeziteti u Novom Pazaru. Nakon afere na Kragujevackom univezitetu i pocinjem da sumnjam o nekom nivou. Kakvi su onda studenti kada znaju da ne moraju uciti nego sve parom mogu platiti? Studiranje gubi smisla. I recimo da dodjes do takve kupljenje diplome, kada nastupis na poslu, onda ce ti neznanja nedostajati i tako bi i dalje moralo da se placa da bi se doslo do tih znanja.

Sta me je moglo stvarno nasmejati je izreka jedne osobe, da su fakulteti kod nas mnogo tezi nego bilo gde. Da se kod nas mnogo teze zavrsavaju. Pa sto ne studiraju svi ako je tako lako? :)

Nego Admire, ako zelis da promenis mesto, idi za NP u svoj narod. ;)
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

• »karatista« je muško

• Poruku poslati

14

upravu si dinna..a sto se tice menjanja sredine to mi je pod hitno potrebno,ne mogu vise ovako

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

15

Tema zatvorena

Na forumu postoji vec par slicnih tema koje se bave istim pitanjem.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks