Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1

Srijeda, 27. Decembar 2006

Utisak godine

Jos jedna godina je na izmaku pa se u ovim danima uglavnom sumira sve sto je radjeno i sto se desavalo u njoj.

Sta je na vas ostavilo najaci utisak ove godine,bilo na licnom planu ili dogadjaji u vasoj okolini,gradu,zemlji,svetu??
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 28. Decembar 2006

Razmišljajući o lepim stvarima ,ne mogu da ih se setim previše,ali bilo ih je.Ako ne u mom samom životu ono u životu ljudi koje mnogo volim tako da sam iskrice bar nečije sreće osetila u 2006-oj.
Nečije udaje ovogodišnje,nečiji odlasci,nečiji dolasci...nešto znači gubitak prijatelja,nešto znači dobitak nekih novih,sve u svemu-prosečna ali ipak malo drugačija godina za mene.
Nek nam je svima sa hairom nastupajuća 2007.!

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Diksi

Početnik

(10)

• »Diksi« je žensko

Datum registracije: 22.12.2006

• Poruku poslati

3

Utorak, 02. Januar 2007

2006. godina mi je bila tuzna, zbrkana i puna teshkih iskushenja. Ipak, mislim da sam na kraju izasla kao pobednik i mnogo naucila. Hvala Allahu dz.s. na tome, mada ga uvek molim da me nikad ne suoci sa iskusenjem koje ce prevazici moje snage. Nadam se mnogo rahatnijoj 2007-oj i svima vam isto zelim! :) .
God may have created man before woman,
but there is always a rough draft
before the masterpiece...

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

4

Utorak, 02. Januar 2007

Godina 2006 za mene je bila puna svega: stresa, razocarenja, pozitivnih i negativnih iznenadjenja, puno je naroda uslo u moj zivot (neki su uspeli i izaci u toj istoj godini), Dosla sam do saznanja koje osobe su mi spremne pomoci bez obzira da li ja tu pomoc trebam ili ne. Shvatila da neko moze imati fax, ali da se ipak moze desiti da nije daleko od primitivnosti. Pamticu i mnoga putovanja unutar i van zemlje u kojoj zivim. Bio je tu i najaktvniji ramazan do sad. Mislim da je ovo godina u kojoj mi se do sad desili najvise stvari, lepih ali i ruznih.
I naravno najvaznije saznanje godine: Uzdaj se u Allahovu pomoc i sve ce izaci jos bolje nego sto ocekujes.
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

5

Srijeda, 03. Januar 2007

Utisak..

Utisak godine je svakako ono sto je utisnuto na novoj ambalazi Coca-Cole..
Nadam se da ce sledeca godina biti puna novih utisaka. :)
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

6

Srijeda, 03. Januar 2007

..meni je 2006 god protekla slicno kao i kod karakterne..bilo je dosta stressa..ucenjaa..radaa..malo odmora :) (ukupno nekih 4 nedjelje)..stekla sam nova poznanstvaa..upoznala sam neke osobee koje su postale vazne u mom zivotu..i srecna sam zbog togaa..sa druge strane bilo je i nekih manjih razocarenja..ali nista strasnoo..

..ipak moram da priznam da mi se na kraju godine 2006 dogodilo nesto mnogo lijepoo..i da sam srecna zbog togaa..nadam se da ce se to (ako Bog da insallah) nastaviti i u 2007..i biti jos ljepseee :)… eto to bi bila nekaa bas kratka verzijaa mojih utisaka kojee nosim iz 2006 :)..
..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

7

Srijeda, 03. Januar 2007

Utisak godine....

...uglavnom bih pod utiscima ove prosle godine navela neke stvari iz privatnog zivota. A sto se "svjetskog utiska tice" ubistvo Saddama Huseina.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 04. Januar 2007

Nema teskih trenutaka, ima samo jakih i slabih ljudi.
Utisak godine mi je svakako to sto je Italija osvojila svetsko prvenstvo, definitivno..
Doe, ja ne mogu da nadjem na poklopc Cole taj utisak!???
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

Wazza

Početnik

(10)

• »Wazza« je muško

• Poruku poslati

9

Utisak godine je to sto je Miami Heat osvojio NBA ligu a samim tim i sto je Wade MVP zavrsnice :) A utisak drugog dela godina(od septembra) je taj sto Man Utd igra pa ubija :)
...Things aren't the way they were before
You wouldn't even recognize me anymore...

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

10

Za mene su dva utiska najjaca

Pozitivan: Dobijanje državnog Univerziteta u Novom Pazaru i Školske uprave za Sandžak i

Negativan: Koalicija SDP i SZS sa srpskim radikalima u Novom Pazaru i Sjenici
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

11

Petak, 12. Januar 2007

Moji najaci utisci prethodne godine su:

-Herojska odbrana Libana i pobeda Hezbolaha u ratu sa Izraelom

-Povlacenje Mihaela Sumahera iz Formule 1

-Svetsko Prvenstvo u Nemackoj,Italija svetski prvak

Iz licnog zivota,hvatanje uslova za cetvrtu godinu po statutu fakulteta mnogo lakse i ranije nego sto se inace hvata uslov na Gradjevinskom fakultetu.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

saf

Učenik

(10)

Datum registracije: 18.12.2006

• Poruku poslati

12

Subota, 13. Januar 2007

pismo tadica busu (izlazak busa tadicu u susret u vezi molbe)

Social bookmarks