Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Eritrocit

Početnik

(10)

• »Eritrocit« je muško
  • »Eritrocit« je autor ove teme

Datum registracije: 18.12.2009

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 04. April 2010

Utisak nedelje - B92

Predlažem ovu temu, s ciljem da se malo dublje prodiskutuje ono što se čuje u pomenutoj emisiji, kao jednoj od najgledanijih u našoj zemlji.

Za početak, interesuje me vaše mišljenje o večerašnjoj emisiji, u kojoj su gostovali Krstić, Cane i Pajkić. Fenomenalna emisija i gosti.

Mislim da je interesantna za vas, Pazarce, jer je, izmedju ostalog, pomenuta i deklaracija o Srebrenici i Muamer Zukorlić (ismejan je i od voditeljke i od Pajkića)

Naravno, u narednim nedeljama će se diskutovati o onome što bude tema Utiska nedelje. Večeras toliko...

Pozrdav svim prijateljima foruma
;)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 05. April 2010

Pajkic je nebitan lik da bi mi komentarisali njegove izjave. A nisam ni gledao pomenutu emisiju jer ne mogu da smislim Pajkica i Olju na jednom mestu. A ni odvojeno! Pozdrav

P.S. A zaboravili su i Isidoru da pozovu, radi potpunijeg utiska! xx(
Sit Hungry Doesn't Believe

Eritrocit

Početnik

(10)

• »Eritrocit« je muško

• Poruku poslati

3

Slažem se u vezi Pajkića. Lik je iz nepoznatih razloga bitan, tj.pseudobitan. Mada me je, najiskrenije, iznenadilo mišljenje Olje Bećković o muftiji, koje se moglo prepoznati i pročitati između redova ( nije htela nikako da ga oslovi sa muftija, već samo Muamer i pritom je rekla da je on predsednik "neke tamo islamske zajednice). Naravno, ni Olja Bećković nije nešto posebno važna ličnost, ali mi se sve više čini da građani van Novog Pazara imaju slično mišljenje o muftiji. Rekao bih sa lošom namerom je izabrala utisak o Muameru, isekla video i nazvala ga "Duhovito"...

Sve je više nacionalizma u zemlji Srbiji...

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

4

Jedino je tacno da ga UDBA i Srbi ne vole. A to je dobar znak da je za nas Bosnjake pravi covjek.
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

5

Citirano

Orginalno od Eritrocit
Mada me je, najiskrenije, iznenadilo mišljenje Olje Bećković o muftiji, koje se moglo prepoznati i pročitati između redova ( nije htela nikako da ga oslovi sa muftija, već samo Muamer i pritom je rekla da je on predsednik "neke tamo islamske zajednice). Naravno, ni Olja Bećković nije nešto posebno važna ličnost, ali mi se sve više čini da građani van Novog Pazara imaju slično mišljenje o muftiji. Rekao bih sa lošom namerom je izabrala utisak o Muameru, isekla video i nazvala ga "Duhovito"...

I ovoliki trud oko pokretanja teme da nam kazes kako eto u Srbiji sve manje vole muftiju Zukorlica!?

Pa njemu ni nije posao da ga eto vole po Srbiji, to je valjda obaveza politicara, da bi bili izabrani na sljedecim izborima.

A to sto ga je eto tamo neka Olja oslovila samo imenom je njeno pravo, i ja sam naprimjer preminulog patrijarha Pavla u diskusijama uvijek oslovljavao samo sa Gojko.
SDA 1990

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

6

Za doticnu Olju mogu reci da lepo siri nogice, nesto poput Seron Stoun ( mozda joj je idol ) :D

I takvoj osobi nemojte zamerit sto je Muftiju oslovljavala njegovim imenom.

" Bilen alemlere rahmettir "

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

7

Utorak, 06. April 2010

Citirano

Orginalno od Tufan

I ovoliki trud oko pokretanja teme da nam kazes kako eto u Srbiji sve manje vole muftiju Zukorlica!?

(o) (o) (o) Pravo u centar!
我还记得

Kadir1982

Početnik

(10)

• »Kadir1982« je muško

Datum registracije: 29.03.2010

• Poruku poslati

8

Utorak, 06. April 2010

Samo na mladjima svet ostaje i ne boj se. :)
Politika je zanimanje.

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• »golubardzija« je muško

Datum registracije: 28.07.2009

• Poruku poslati

9

Utorak, 06. April 2010

Citirano

Orginalno od Eritrocit
Predlažem ovu temu, s ciljem da se malo dublje prodiskutuje ono što se čuje u pomenutoj emisiji, kao jednoj od najgledanijih u našoj zemlji.

Za početak, interesuje me vaše mišljenje o večerašnjoj emisiji, u kojoj su gostovali Krstić, Cane i Pajkić. Fenomenalna emisija i gosti.

Mislim da je interesantna za vas, Pazarce, jer je, izmedju ostalog, pomenuta i deklaracija o Srebrenici i Muamer Zukorlić (ismejan je i od voditeljke i od Pajkića)

Naravno, u narednim nedeljama će se diskutovati o onome što bude tema Utiska nedelje. Večeras toliko...

Pozrdav svim prijateljima foruma
;)

Nisi ti eritrocit ti si trombocit da li mislis da ti stvarno neko veruje da nisi iz Pazara.
Uvijek govorite istinu jer samo istinu mozete ponoviti dvaput.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

10

Utorak, 06. April 2010

Citirano

Orginalno od Kadir1982
Cim mu broj cipela predje broj godina, staso je za penziju.

Nije valjda da mu broj cipela raste sa godinama :)

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

11

Utorak, 06. April 2010

Citirano

Orginalno od Kadir1982
Cim mu broj cipela predje broj godina, staso je za penziju. Na mladjima svet ostaje.

Ono jes, upravu si na mladjima svijet ostaje, al` treba prvo da ti porastu dlake gdje vec treba da ti porastu, da bi svijet ostao na tebe i naravno da ti broj godina bude makar pola od broja cipela :D
SDA 1990

Eritrocit

Početnik

(10)

• »Eritrocit« je muško

• Poruku poslati

12

Utorak, 06. April 2010

Citirano

Orginalno od Tufan

Citirano

Orginalno od Eritrocit
Mada me je, najiskrenije, iznenadilo mišljenje Olje Bećković o muftiji, koje se moglo prepoznati i pročitati između redova ( nije htela nikako da ga oslovi sa muftija, već samo Muamer i pritom je rekla da je on predsednik "neke tamo islamske zajednice). Naravno, ni Olja Bećković nije nešto posebno važna ličnost, ali mi se sve više čini da građani van Novog Pazara imaju slično mišljenje o muftiji. Rekao bih sa lošom namerom je izabrala utisak o Muameru, isekla video i nazvala ga "Duhovito"...

Pa njemu ni nije posao da ga eto vole po Srbiji, to je valjda obaveza politicara, da bi bili izabrani na sljedecim izborima.

A to sto ga je eto tamo neka Olja oslovila samo imenom je njeno pravo, i ja sam naprimjer preminulog patrijarha Pavla u diskusijama uvijek oslovljavao samo sa Gojko.

Tufane, Tufane... Nisam se "ovoliko" trudio oko pokretanja teme... Za to nije potreban neki trud. Jos manje se tema tiče ljubavi prema Zukorliću. Naslov teme je nedvosmislen! Samo sam iz navedene emisije nešto izneo. Slažem se da Zukorlić nema za cilj zadovoljstvo naroda Srbije.
I da... vrlo malo, tj nimalo me ne interesuje kako si ti oslovljavao pokojnog patrijarha.
Ne želim da ti budeš utisak teme, a još manje "wow", koji me podrobno analizira, što meni može samo imponovati (o)

Kadir1982

Početnik

(10)

• »Kadir1982« je muško

Datum registracije: 29.03.2010

• Poruku poslati

13

Utorak, 06. April 2010

Otkud tebi pravo da si narodni advokat.
A sto se Tufana tice, ko da mu je doslo tesko. Sto nece pojasnit ono sto je napiso, nebih mu znao rec.
Politika je zanimanje.

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• »golubardzija« je muško

Datum registracije: 28.07.2009

• Poruku poslati

14

Utorak, 06. April 2010

Citirano

Orginalno od Kadir1982
Otkud tebi pravo da si narodni advokat.
A sto se Tufana tice, ko da mu je doslo tesko. Sto nece pojasnit ono sto je napiso, nebih mu znao rec.

Ja mislim da je Kadir nastao kloniranjem eritrocita :D
Uvijek govorite istinu jer samo istinu mozete ponoviti dvaput.

Social bookmarks