Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko
  • »ANNA« je autor ove teme

Datum registracije: 14.08.2007

• Poruku poslati

1

Utorak, 04. Novembar 2008

UTISCI SA KONCERATA

Sinoc sam na nagovor drugarice otišla na koncert Ace Lukasa i mogu Vam reći da sam se provela fenomenalno!!!Koncert je bio na vrhunskom nivou,svi su igrali i pevali,bilo je prepuno.Ja sam preko mobitela puštala pesme priljateljima i vecini je bilo žao što nisu bili iako nisu njegovi fanovi.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

2

Utorak, 04. Novembar 2008

Ja ti mogu reci da pre ekskurzije nisam znao jednu njegovu pesmu, nisam mogao da ga organski podnesem. Ali na ekskurziji sam naucio njegov zadnji album napamet. I sada nema rodjendana naseg bez Ace Lukasa. Bez obzira sto smo GIMNAZIJALCI(nije to sad da se nesto uzdizemo u odnosu na druge, nego prosto to nismo nikad slusali). :O 8)
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

3

Srijeda, 05. Novembar 2008

Citirano

Orginalno od ANNA
Sinoc sam na nagovor drugarice otišla na koncert Ace Lukasa i mogu Vam reći da sam se provela fenomenalno!!!Koncert je bio na vrhunskom nivou,svi su igrali i pevali,bilo je prepuno.Ja sam preko mobitela puštala pesme priljateljima i vecini je bilo žao što nisu bili iako nisu njegovi fanovi.

subhanAllah!!!

...sve ti je ravno do dna, u zemlji tulipana... jer sve si dalje od lazhi i demona Balkana...
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

• Poruku poslati

4

Petak, 07. Novembar 2008

Izvini, ali baš nisam razumela šta si mislio ili hteo da mi kazes...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

5

Subota, 08. Novembar 2008

dakle,
kada losha mjuza svira,
izgleda da mushko nema mira...

[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 10. Novembar 2008

UKUSI SU RAZLICITI... :D

Social bookmarks