Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dragulj

Učenik

(10)

• »Dragulj« je žensko
  • »Dragulj« je autor ove teme

Datum registracije: 29.09.2004

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 18. Novembar 2004

Van Gogh

Selam alejkum

na ove dvije stranice http://www.ifilm.com/ifilmdetail/2655656
http://www.genoeg.nu/ )
se moze skinuti film "Submission" zbog kojeg je holandski "umjetnik" van gogh ubijen.

p.s.ali ja sam imala problem nemogu da ga gledam mozetel mi rec kakav mi program fali?...i kako najlakse da dodzem do filma :)...
Vjecna i vrijedna ljubav se moze zadobiti samo ako se probudi spram necim sto je vjecno i trajno,a to su dusa i intelektualno moralni kvaliteti!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Vidi sliku, klikni dje sam markiro strelicom i prati sta ti pise na engleski...

Ili instaliraj kazaa il emule pa downloaduj, ja g aimam na hard disk al je malo prevelik da bi ga nedje stavio za download.

Ako koristih Emule onda koristi ovaj link :

ed2k://|file|Submission%20(Part%20I)-%20Theo%20Van%20Gogh%20-%20Ayaan%20Hirshi%20Ali%20-%20Mpeg2.mpg|
157793204|C9D7D083F73528E84E94F475F5110A74|/
PaZaRaC je dodao/la ovu sliku:
  • sub.gif

Dragulj

Učenik

(10)

• »Dragulj« je žensko
  • »Dragulj« je autor ove teme

Datum registracije: 29.09.2004

• Poruku poslati

3

selam

evo gledam hvala ti....snadzoh se preko media pleyer ...ovo je katastrofa ..Subhanallah ;(

Vjecna i vrijedna ljubav se moze zadobiti samo ako se probudi spram necim sto je vjecno i trajno,a to su dusa i intelektualno moralni kvaliteti!

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

4

Odgledah, i moram priznati da mogu da razumem zašto je neke ljude razbesnela ovolika ''umetnička sloboda'', ali mislim da je red da se kaže da je katastrofa i to što je čovek ubijen zbog toga.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

5

Red je.

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

Social bookmarks