Niste prijavljeni

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

21

Utorak, 15. Novembar 2005

Citirano

Orginalno od Spain
Naravno, Komedija i Psiho-Trileri. :)

Ko bi rekao da ovaj Spain voli Psiho-Trilere :D hm...
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

22

Utorak, 15. Novembar 2005

Pa ja sam ih eto tako nazvao, jer takav jedan zanr postoji, a niko me nije pitao kako bih ja zanrove definisao. :)

Evo reci cu ovako, svidja mi se svaki film u kojem ima ezoterije, tj. sto je veca doza ezotericnosti u filmovima vise me zanima i vise mi se svidja.

Ali eto ljudi su to nazvali Psiho-Trileri, pa sam se ja posluzio tom frazom. :)

Neminovno je da svako ko iole ima zdravu ljudskost sacuvanu uziva u gledanju filmova kojima do izrazaja dolaze lijepe ljudske osobine, zar ne?

Recimo u filmu sa Tom Cruise-om "Posljednji Samuraj", koji je mene ostavio bez daha, je na jedan izvanredan nacin opisano ljudsko dostojantsvo i cast. Takvi filomovi mene zadivljuju. U ovom filmu su takodjer na jedan divan i izvanredan nacin prikazane osobine odanosti i ustrajnosti, a takodjer su jasno prikazane osobine licemjrestva i pohlepe.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

• »The_Massacre« je muško

Datum registracije: 28.11.2005

• Poruku poslati

23

Ponedjeljak, 28. Novembar 2005

ja volim sve filmove koji imaju dosta akcije :D :D
uvek sam u dilemi koji filmski zanr vise da preferiram .... SF ili triler !!!!! Kad god mislim da sam odlucio izadje neki hit protivnickog zanra i ja se obeznanim o| o| o|

Social bookmarks