Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko
  • »inaa« je autor ove teme

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

1

Petak, 29. Septembar 2006

Vas stil oblacenja

kako se vi oblacite?? koje boje, ili bolje receno koja boja, preovladava u vasem ormaru?? u cemu se najudobnije osjecate?..

..da li uvijek mozete da nosite garderobu u kojoj se prijatno osjecate ili mozda kod nekih postoji propis oblacenja koji se mora postovati.. kao na pr. ako se radi u banci treba se elegantno oblaciti.. a vi ste privatno bas sportski tip.. da li je tesko to uskladiti??

itd... :)

mozda su neka pitanja glupa ali nema veze.. nadam se da ce te ih prokomentaristai :)

..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

2

Subota, 30. Septembar 2006

Posao nam zahtijeva da budemo elegantnije obuceni,bez prekratkih suknjica, bratelica, papuca,bosih nogu isl.s cime ja nemam problema 8)

Najcesce nosim sako i suknju,sako+duga kosulja+pantalone i sl. Najprijatnije se u tome osjecam,nisam bas neki sportski tip...Oko boja se ne mucim puno. Ljeti volim svijetle boje, narocito bijelu, a zimi braon, teget,bez...sve u skladu s godisnjim dobima,valjda. :)
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

3

Subota, 30. Septembar 2006

Najvise oblacim farmerke nekako se najudobnije osecam u njima, volim takodje da oblacim kratke suknjice. A sto se tice obuce bilo zimske ili letnje u obzir dolaze samo one sa viskokim stiklama.
Volim da oblacim kratke sakoe bele boje a ispod sakoa cipkane majcice u raznim bojama. Volim da imam tasnice i nakit raznih boja tako da mogu da uskladjujem u zavisnosti kako se obalcim.

Mada opet covek mora ponekad taj stil oblacenja prilagodjavati u zavisnosti od situacije u kojoj se nalazi. ;)

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 04. Februar 2007

Sto se tice boja,slobodno mogu reci da ih volim skoro sve(sve nijanse plave,bela,bordo,crna - posebno).
Sto se tice stila,volim duze tunike (ispod kolena) sa pantalonama ili suknjama koje su meni odgovarajuceg modela :) U zavisnosti od god.doba,sa ili bez sakoica...
Posebnu paznju obracam na obucu(ne volim i ne nosim sa visokim potpeticama) i tasne :O
Volim diskretan,ali originalan stil :]
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 04. Februar 2007

Rapp... :D samo to...
Najvishe volim kombinaciju texaxa i crnih/beih duxeva..volim isto sivu boju...zutu i tako te mahnito-poremecene boje...
Volim da nosim ono shto je udobno...shiroko je najudobnije, stoga shiroko i nosim :D

Pozz
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 05. Februar 2007

Citirano

Orginalno od SuddenDeath

A sta podrazumevas pod Rap nosnjom?Siroke farmerice,majce xxxxxxx,duksevi,patike bez snjira,veliki sat na grudima ili mozda znak W ?Ili se mozda nosis free style ? ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

7

Ja najvishe volim neku casual varijantu. Farmerke, duks, opushteno.. E, naravno, ima dana kada moram i malo elegantnije da se obuchem, ali to nikad nije neshto preterano. Ne umem da hodam na shtiklama :D mada je lepo znati i to. Nikad ne znash kad mozhe da zatreba.
U mom plakaru preovladava roze boja.. :]
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

8

Ah taj stil...
O modi sam već pisala,koliko je pratim ili jok,ali evo da ponovim,dakle ,u svemu tome gledam granice pristojnosti.
Opušteno u kombinaciji sa modernim i pristojnim.Uglavnom to,ali ima dana (veoma retkih),kada izgledam elegantno,mislim,mora se ;)

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

9

Utorak, 06. Februar 2007

Ja volim da nosim haljine ( ali ih bas i nemam puno ). Volim maslinasto zelenu boju, bordo, teget, crno...bez,plavo... sto se obuce tice uglavnom nosim nisku, ravnu. Volim da se oblacim sportski.
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

10

Ponedjeljak, 12. Februar 2007

Citirano

Orginalno od annonimus

Citirano

Orginalno od SuddenDeath

A sta podrazumevas pod Rap nosnjom?Siroke farmerice,majce xxxxxxx,duksevi,patike bez snjira,veliki sat na grudima ili mozda znak W ?Ili se mozda nosis free style ? ;)

xe xe ::) Tako nekako...Wishe idem na freestyle i da budem originalan koliko mogu...Taj sat na grudima neam (a ni W:( ). Ne bih ti umeo hodat u patikama bez shnjira lol....ja na mojim patikama nosim pertle zashnjirane do trece rupice odozdo. Jedna pertla je teget, druga bela :)
Izvinjavam se na ovako kasnom odgovoru, ali nisam video da je ishta upisano u ovoj temi...

pozz

Anonimni, je l' ti na ovo gledash kao neshto fuj,bljak ili shtavec ili ti je to ok?
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

11

Utorak, 13. Februar 2007

moj stil-sve najeftinije sto ima.a sta cu kad nemam para da se obucem ko covek

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

12

Utorak, 13. Februar 2007

Moj stil je moderan,sportski...Ne opterecuje me mnogo to...
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

13

Utorak, 13. Februar 2007

Ja se oblacim na sledeci nacin :
Prvo uguram desnu nogu u desnu nogavicu,pa levu nogu u levu nogavicu ,zatim zakopcam dugmad na slicu ili rajfeslus,whatever.Onda natucem dzemper na glavu,zatim stavim levu ruku u levi rukav,desnu ruku u desni rukav.Ako dzemper ima rajfeslus zakopcam.
Potom ako je hladno stavim levu ruku u levi rukav jakne,a desnu u desni,i zakopcam.
Ako je bas mnogo hladno,onda natucem i kapuljaci.
Carape idu poslednje,mislim da ste skontali kako se one obuvaju.
Patike necu da napominjem.

PS - Redosled ruku i nogu koji se stavljaju u rukav odnosno nogavicu je karakteristican :P
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

14

Utorak, 13. Februar 2007

Volim skoro sve boje,a najvise volim tonove zelene,tonove ljubicaste i narandžastu boju.
Ne pratim modu, oblacim sve sto mi odgovara,imam neki svoj free style, patike(najcesce starke) + duge sarene carape + capry pantalone, ubojane kajiseve, razni šalovi, kapice itd...a kako rece zucky_85 u svemu gledam granice pristojnosti.

Ponekad probam stikle...uzas, ne znam hodati.

@Roneldinho ti to u krug da se ne umaras a :) desna noga-leva noga-leva ruka-desna ruka.
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

15

Srijeda, 14. Februar 2007

Moderno, moderno, moderno... :)

Volim braon boju, crvenu, tirkis, bijelu i u zadnje vreme sam pocela i zlatnu nosit ! :)
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

16

Petak, 16. Februar 2007

Citirano

@Roneldinho ti to u krug da se ne umaras a desna noga-leva noga-leva ruka-desna ruka.

Bravo @ngie,pogodila si u potpunosti.Opisivanje kruga je zapravo ono bez cega se ne moze zamisliti moda. :)
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

sanjiva

Zlatna sredina

(10)

• »sanjiva« je žensko

Datum registracije: 17.03.2007

• Poruku poslati

17

Subota, 17. Mart 2007

Sta oblacim?

Pa u sustini sve pomalo zavisi od situacije u kojoj se nalazim. Medjutim ono u cemu sam najopustenija i sta volim nositi to je sportska odjeca i obuca.

Boja???

Pa vecinom mi je sve na tegetplavo , mada ima i ostalih boja iako ne volim drecave boje.
Ljepota zene mora se vidjeti u njezinim ocima, jer to je ulaz u njezino srce - mjesto gdje stanuje ljubav.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

18

Ponedjeljak, 19. Mart 2007

Citirano

Orginalno od SuddenDeath
Anonimni, je l' ti na ovo gledash kao neshto fuj,bljak ili shtavec ili ti je to ok?

Jok blagos,nosi se ti kako zelis :D
" Bilen alemlere rahmettir "

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

19

Utorak, 20. Mart 2007

Najvise volim kombinaciju majca, jeans, patike. Ako treba da izgledam malo elegantnije, onda se prevarim pa obucem kosulju, stofane pantalone i obavezno ravne cipele. Na petu jednostavno ne znam da hodam. Suknju slabo kad obucem. Imam garderobe za cetu, ali dzaba mi to kad nisam lutka sa naslovne strane. :D
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

• »Pahuljica« je žensko

Datum registracije: 16.12.2005

• Poruku poslati

20

Petak, 29. Juni 2007

Ja najvise volim ko danas sto sam bila obucena,maica,farmerke,patike,cupava kosa,velika torba...a inace:Haljinica krtaka,helakice,baletankice,mala torba...Tregerke moje(kratke),letnje teksas cizme,maica...

Social bookmarks