Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »fahrudin« je muško
  • »fahrudin« je autor ove teme

Datum registracije: 07.08.2003

• Poruku poslati

1

Subota, 29. Mart 2008

Vasa originalna i kreativna ideja

Pa bujrum, ko je kreativan i originalan i pun ideja... siroko mu ovde bijelo/svijetlo plavo polje :]

Ja imam jednu poslovnu ideju... naime zelim da prodajem vazduh, imam planove i za prodaju magle al to moram jos da razradim.. plan za prodaju svezeg vazduha imam razradjen u glavu i samo cekam pogodan trenutak da uletim u trziste 8) naime.. svi se zalimo kako je sve prljaviji vazduh i klima losija itd... e ja za to imam resenje.. svezi planinski vazduh u plasticne kesice ili pakovanja po zelji.. za malu cijenu, imali zainteresovanih?
[SIZE=1]
Gospodaru moj,
Ne dopusti da me zavara uspjeh
Niti poraz baci u ocaj .
Podsjecaj me stalno
Da je neuspjeh iskusenje
Koje predhodi uspjehu.[/SIZE]

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

2

Subota, 29. Mart 2008

Za vreme proslog svetskog prvenstva u fudbalu koje se odrzavalo u Nemackoj u nekoj od azijskih zemalja (ne mogu da se setim tacno kojoj) pojavio se covek koji je prodavao limenka sa vazduhom sa svetskog prvenstva :D Cak je bila pokrenuta i istraga zbog osnovane sumnje da se radi o prevari :)

Tako da ti fahrudine ideja i nije bas skroz orginalna i moraces da se jos potrudis :P
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

• »fahrudin« je muško
  • »fahrudin« je autor ove teme

Datum registracije: 07.08.2003

• Poruku poslati

3

Subota, 29. Mart 2008

ja ovu ideju imam vec poodavno u glavu, a za taj slucaj na fudbalsko prvenstvo nisam zno tako da se to ne racuna :]

skoro je jedan holandski farmer proizveo parfem koji mirise na stale (na balege) i parfem je predvidjen za bivse farmere nostalgicare i proizvod mu ide ko halva kaze :rolleyes:

cudi me da je malo kreativnih genijalaca ovde?
[SIZE=1]
Gospodaru moj,
Ne dopusti da me zavara uspjeh
Niti poraz baci u ocaj .
Podsjecaj me stalno
Da je neuspjeh iskusenje
Koje predhodi uspjehu.[/SIZE]

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

4

Subota, 29. Mart 2008

sta kazete na flasiranu kleku i raso

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

5

Subota, 29. Mart 2008

ja sam flasiranu kleku pila u sarajevu. samo se u bosni drugacije zove, trenutno ne mogu da se setim

Moja ideja je otvaranje aerodruma u bilzini np :]
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

6

Subota, 29. Mart 2008

Citirano

Orginalno od @ngi3

Moja ideja je otvaranje aerodruma u bilzini np :]

pa postoji aerodrom u Sjenici ko je dugo bio vojni a pre nekoliko godina je postao civilni,ali je za to potrebno dosata novca,a i videte da aerodrom u Nisu ne radi dobro i da non-stp imaju nekih problema a gde je Nis a gde Sjenica

Junus

Profesionalac

(10)

• »Junus« je muško
  • »Junus« je zabranjen

Datum registracije: 10.07.2007

• Poruku poslati

7

Nedjelja, 30. Mart 2008

Citirano

Orginalno od fahrudin
skoro je jedan holandski farmer proizveo parfem koji mirise na stale (na balege) i parfem je predvidjen za bivse farmere nostalgicare i proizvod mu ide ko halva kaze :rolleyes:

cudi me da je malo kreativnih genijalaca ovde?

Ova ideja mi se pravo svidje. Mislim da bi to kod nas u Pazaru zakovalo, tj. prodavalo bi se pravo dobro. Ne bi mogo navakšat. Samo kod nas se ne bi niko ovim mirisao javno, već bi to kupovali krijući i kući bi krijući mirisali, a javno bi vjerovatno kritikovali takav jedan proizvod, psovali bi, izražavali bi svoje gađenje. :D
[SIZE=3]Ako u ogledalu vidiš ružnoću svoga lica, razbijanjem ogledala ružnoću otjerati nećeš.[/SIZE]

Social bookmarks