Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško
  • »PaZaRaC« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Petak, 25. Oktobar 2002

Vase misljenje me zanima.

Sad se vratih iz Kancelarije mog sefa, i morao sam da cujem malo kritike zbog rada na firminoj internet prezentaciji.

www.dzogovic.com/commercebay/

Zanimalo bi me vase misljenje, sta kazete na bojama? Firma radi u It-Suppert i E-Business Development, i zbog toga kaze sef da se boja ne slaze time sto mi radimo. Moje ideja je bila da uradim nesto drugacije, ne neke 0815 It-Stranice koje il su plave ili sive.

Zato bi voleo da znam sta vi mislite o ovom dosadasnjem dizajnu, naravno da ima jos puno da se radi, strana je tek 4 sata mlada i imam jos puno posla pred sobom.

Hvala unapred.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

2

Petak, 25. Oktobar 2002

i jos nesto.

Onaj Logo koji se nalazi gore lijevo je samo privremeno tu kao zauzece mesta.

P.S Admin, staje ovo nemogu da editujem moj upis? Aktiviraj to, jer time doprinosis duple nepotrebne upise. :]

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

3

Petak, 25. Oktobar 2002

Evo mog skromnog misljenja.
Ideja je odlicna, izbor boja uglavnom dobar.

Zamerke:
1. Roll-over boja u meniju nekako odskace (svetlo plava). Probaj tamno zutu.
2. Baner na vrhu nema link. Uobicajeno je da treba da vodi na 'Home' i mnogi korisnici to ocekuju.
3. Kad se klikne na opciju iz menija stranica se ponovo ucitava ukljucujuci i meni. Probaj da napravis 2 frame-a (gornji meni, donji sadrzaj) tako da izbegavas ponovno ucitavanje menija.
4. Par piksela crne boje ti prelazi preko onih kockica u vrhu.
5. U baneru sve reci sem Business su lower-case. Trebalo bi mozda da Business bude ili upper-case ili drugacije naglaseno. Dizajnerski savet je da reci budu uniformne sto se tice kapitalizacije. Naglasavanje treba da bude na drugi nacin.

Jos nesto, koliko ocekujes da ti traje prosecna korisnicka sesija ?

Nastavi sa odlicnim radom.
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

4

Petak, 25. Oktobar 2002

Pozdrav,

hvala na konstruktivnoj kritici.

1. Verovatno cu umesto Plave stavit Crnu, a i probacu tvoj primerak.

2. Hmm, nesto nisam primetio po Webstranama da Banner vodi na Home, vecinom je to slucaj kod Foruma ili slicnog. Ali taj problem ce se drugim putem resit, u gornjom delu Sajta ce bit prikazivane Vesti iz IT-predela, vremenske prognoze i slicno, tako da ce gornji deo biti ukrascen drugim funkcijama.

3. Nesto nisam veliki prijatelj od Frejmova, pokusacu to da resim nekim drugim nacinom sa Tabelema ili sa Layerima.

4. aha, sad i ja vidos:)

5. i taj deo cu malo promislit.

A sad na tvoje pitanje, nisam ga razumeo, mislim da znam sta mislis, ali bolej bi bilo da mi to opet objasnis pre nego sto pocnem da ti odgovaram na pogresnom pitanju. Mislis li na Session od posetioca? ?(

Pozdrav

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

5

Subota, 26. Oktobar 2002

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
A sad na tvoje pitanje, nisam ga razumeo, mislim da znam sta mislis, ali bolej bi bilo da mi to opet objasnis pre nego sto pocnem da ti odgovaram na pogresnom pitanju. Mislis li na Session od posetioca? ?(

Pitanje je koliko ocekujes da ce prosecan korisnik da koristi tvoj site dnevno. Ako ce neko ceo dan da ga gleda moraces da primenis neutralnije boje. Ako je do 30 minuta dnevno onda je ok.

Otpozdrav ... :D
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

6

Subota, 26. Oktobar 2002

:)

Aha ok,

pa boje su inace najveci problem o kojem smo diskutirali u Firmi. Nameravamo da sa prosirenim servisom posetioce zadrzimo za duze vreme na Sajtu. mislim da mi ne predostaje nista drugo nego da ubacim neke standardna boje kao Plavu ili Sivu.

Pozdrav.

PaZaRaC

Social bookmarks