Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

21

Subota, 15. April 2006

To da li se sjecamo bivsih,sjecamo se, dajte da se ne lazemo...Pitanje je samo koliko ih se dobro sjecamo a to zavisi od toga koliko nam je veza bila ozbiljna, koliko je trajala i da li je raskid povukao i negativne posljedice. Licno, sjecam se bivseg,mozda jer je raskid jos taze, a najvise zbog posljedice koju je nasa veza iznjedrila- dijete.
Dakle,sjecamo ih se,neko u ruznom neko u lijepom svjetlu,ali dominira ruzno jer...zastobi inace doslo do raskida ako je sve sijalo od ljepote...Najbitnije je ne osjecati krivicu zbog raskida a to moze onaj ko je dao sve da do toga ne dodje ali se onaj drugi nije potrudio.

Po meni,nema svrhe pocinjati sa istom osobom izpocetka jer ko vam garantuje da ce ovog puta biti bolje i da se je druga strana popravila i promijenila. Licno,sa bivsima bih mogla ostati samo u normalnim, prijateljskim, civilizoivanim odnosima, mozda bih se i druzila ponovo, razgovarala kao sa svakim drugim ali nikada zivjela jer... :rolleyes:
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Josephine

Početnik

(10)

• »Josephine« je žensko

Datum registracije: 11.04.2006

• Poruku poslati

22

Nedjelja, 16. April 2006

hm...ne znam shto je ljudima loshe da prichaju o svojim ranijim vezama...
meni to nije frka uopshte...a shto bi bila?! ipak je to jedan deo mog zhivota...
ja sam sa bivshim ostala u super odnosima...sad smo drugovi,koliko-toliko...ja sad imam dechka kojeg volim i s kojim mi je super...on ima devojku...ali chujemo se ponekad telefonom,porukama...
i meni je to bash cool...evo bash danas sam mu chestitala rodjendan... :D
jer,glupo bi bilo da se sad neshto mrzimo,ignorishemo... zar ne? ?(
bilo je lepo dok je trajalo...sad je proshlo i oboje smo nastavili svojim putem...ali to nije razlog da se mi posle svega shto je bilo pretvaramo da se nikad u zhivotu nismo sreli...bezveze... ?(

eto,ja tako razmishljam... ;)
When empires fall and nightmare crawl,from the cradle to enslave...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

23

Nedjelja, 16. April 2006

Citirano

Orginalno od boss_a

Citirano

Orginalno od annonimus

Citirano

Orginalno od ajla
ne mislim nikad na njih.

Da si mi oz OKA kanula LAZES !!!!!

haha kako orginalno kazano.

Nema te normalne osobe koja se ne sjeća bivših ljubavi.
Ja se vrlo rado sjetim svih bivsih.Al nebih da pričam o njima.Može se neka prepoznati pa belaj.
Uglavnom su lijepa sjećanja.Mahanje za sve bivse

ps:sve su se poudale
pss:a i ja odavno oženio

A kako drugacije da joj odgovorim osim ovako ;)

p.s : sve se poudale

:D a ja se jos nisam ozenio ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Emnid

Učenik

(10)

• »Emnid« je zabranjen
  • »Emnid« je autor ove teme

Datum registracije: 24.12.2005

• Poruku poslati

24

Ponedjeljak, 17. April 2006

Citirano

Orginalno od annonimus

Citirano

Orginalno od ajla
ne mislim nikad na njih.

Da si mi oz OKA kanula LAZES !!!!!

Zasto administratore, ne udelis zbog ovog opomenu. Ja sam je vec zbog annonimusa dobila za puno manju stvar. Jedino ako nisi rodjak sa njim.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

25

Ponedjeljak, 17. April 2006

Zbog mene,kada zbog cega i zasto !?

A sa Administratorom nisam u srodstvu.A ti se ne brini za opomenu ima ona svoje vreme trajanje,pa kad joj rok istekne ona ce biti obrisana.I da ti zahvalim sto si SUGERISALA Administratoru da me Opomene.Cudno,post je star 18 dana a nisam dobio Opomenu ;)

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

26

Utorak, 25. April 2006

Bivseg jos nemam, hvala Allahu dz.s.
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

27

Utorak, 25. April 2006

A sta da se radi kad bivse postanu trenutne ?!!!!

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

28

Četvrtak, 25. Januar 2007

Ovih dana mi nekako banuše u život bivši mi i dragi ljudi,pa htela ne htela moram misliti na njih,ali i bez toga,često razmišljam o njima.
Nije to sad nešto-hajem ih ja još,nije ;) ,nego prosto me zanima šta li rade u nekim trenucima,u ovom momentu recimo....

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

29

Zucky_85, da te pitam nesto iskreno.
Nikad to nisam pitao zensku osobu.

Posto rece da ih ne volis vise, al eto, razmisljas sta u tom trenutku rade, da l' to znaci kad bi ti sutra bila sa nekim mojim npr drugarom, ti bi uvece malo razmisljala o njemu i malo o nekom bivsem?

Ovo je sad pitanja za sve!)

Da l' bi te /vas zabolelo kad bi cula da se neki bivsi/a ozenio/la?
Moze li 100% da se zaboravi neka osoba, da vise nikad ne mislis na nju, eto jedino kad je sretnes, ili uvek ostaje bar to pitanje "sta li radi sad, s kim je, gde je" ?
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

• Poruku poslati

30

Citirano

Orginalno od aka EmirAljovic

Posto rece da ih ne volis vise, al eto, razmisljas sta u tom trenutku rade, da l' to znaci kad bi ti sutra bila sa nekim mojim npr drugarom, ti bi uvece malo razmisljala o njemu i malo o nekom bivsem?

Da l' bi te /vas zabolelo kad bi cula da se neki bivsi/a ozenio/la?
Moze li 100% da se zaboravi neka osoba, da vise nikad ne mislis na nju, eto jedino kad je sretnes, ili uvek ostaje bar to pitanje "sta li radi sad, s kim je, gde je" ?

Evo ovako:znaš ja mislim da sećanja idu nekako nekontrolisano,njima ne možeš upravljati,a kad se radi o sećanju na bivše onda ne mora biti uvek uključena ljubav u njih.
Jednostavno se, možeš sećati nekih "bivše-dragih" ljudi ali čisto onako jer postoje negde u tvojoj glavi. Konkretno,kad pomislim na nekog takvog,ne osećam više ljubav prema njemu,jednstavno je to neka čista iskrica radoznalosti,ipak je taj neko činio nekad deo mog života a i ostala sam u fer odnosu sa njim,znaš bez nekakvih verbalnih uvreda,olajavanja i sličnog, što obično usledi nakon raskida.
A što s tiče onoga da li bi ,mi bilo krivo kad bih čula da se ženi ,pa ne verujem,jer kad sam ja već digla ruke od njega-onda neka ga preuzme koja ga god voli,iskreno,samo nek im je s hairom;)

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

31

Petak, 26. Januar 2007

"Sta je sad s njim/njom?" pitala sam se i za osobe koje su u zivotu igrale manje uloge od nekog s kim sam bila spremna sve da delim.
A za bol sve zavisi kako ste raskinuli. Ako ste oboje primetili da tako dalje ne ide onda ti je nekako svejedno ako je za svoj zivot izabrao drugu/drugog. Ako je ljubav prestala samo sa jedne strane, onda je za onog drugog bolno.
Ja pomislim nekad na proslost. I bez obzira kako se osecam kad cujem za nekog da se zeni (ovde je misljeno i na one koji su mi se samo svideli ili sam se ja njima ili su eto nekako prosli kroz moj zivot a nisam bila s njima u vezi) nadam se da ce biti sve kako treba u njihovim zivotima. Ne znam dal sam ikad uopste bila u onoj fazi da bilo kome od njih pozelim sve najgore. Sad kad pomislim, mozda je to posledica moje ravnodusnosti jer mi nije ostalo krivo na nikoga.
Isto tako ne vidim zasto sa bivsim/bivsom ne bi mogli ostati u prijateljskim odnosima.
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

• Poruku poslati

32

Petak, 26. Januar 2007

....i ko zna gde i ko zna kaad...a sad adioooo...

za mene su bivse samo bivse,desi se ponekad da mozda pomislim sta je sa njima,aliiz ciste radoznalosti i nista vise,nista vise,nista vise...

Okrecemo se sadasnjoti i buducnosti....

P.S. Pa ljudi ne mozemo tako u Evropu...
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

abfang

Učenik

(10)

• »abfang« je zabranjen

Datum registracije: 23.06.2006

• Poruku poslati

33

Petak, 26. Januar 2007

Citirano

Orginalno od aka EmirAljovic

Samo bih jos jednom postavio izvsno pitanje od Emir-aAljovic-a. ?

Ja mislim da nije fer prema devojci/momku sa kojim si trenutno da se razmislja od bivsim !
Misljenja sam sve dok nisi rascistio/racistila sa osecanjima nije posteno ici u novu vezu.
Ali me interesuje sta je razlog zasto toliko devojka/momaka srljaju iz jedne veze u drugu. Ima li za to neko objasnjenje?

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

34

Petak, 26. Januar 2007

Ne podnose samoću...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

• Poruku poslati

35

Petak, 26. Januar 2007

Kad se kaže pomisliti, ne misli se odmah na konstantno,nepretsano razmišljanje o tim ljudima.Jednostavno ,čovek ne može biti odgovoran za ono što mu padne na pamet,to jednostavno dođe i gotovo!Ne mora da znači da je ljubav tu,ima mnogo ljudi koji su raščistili sa "bivšima" ali eto opet ponekad ima padnu na pamet,da se ništa ne lažemo;)svima!Barem ponekada;)
Ali to može bez i bez ikavih osećanja,sa hladnom ravnodušnošću,barem što se mene tiče;)

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

36

Subota, 27. Januar 2007

Ne vidim nista lose u tome da se nekad podsetim nekog bivseg...iz nekog razloga provela sam manje ili vise vremena sa tom osobom, ulozila deo sebe...to je deo mog zivota . Ako ne bih nikad pomislila na to, osecala bih kao da je na tom mestu praznina, kao da sam prespavala taj period.

U krajnjem slucaju, ljude uopste pamtimo zbog dobrih ili losih stvari...ne vidim zasto bi to u ovakvim slucajevima bilo drugacije, jednostavno ih pamtimo, hteli ili ne. Osecanja, mada mogu, ne moraju da budu prisutna.

Pa i ako kontrolisemo misli, sta kad te bivse sretnemo? I to je neko podsecanje...
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

37

Nedjelja, 28. Januar 2007

Mogu samo da se pozdravim i to samo ono brzo, usput,nek je to zmaj dobrota od devojke, nema veze.
Najbolje je tako. Ne mogu da budem prijatelj sa nekim s kim nisam mogao da odrzim vezu, pa ljubav je iznad svega prijateljstvo, zar ne??

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

38

Utorak, 30. Januar 2007

Naravno da se secam,ali ne ceznem za tim proslim trenucima nesto posebno,niti cesto mislim o njima...Mislim da je nepravedno i neiskreno,psihicki varati osobu sa kojom si trenutno..
Ne zelim da se tako drugi ponasaju prema meni,pa se i ja trudim da se prema drugima ne ponasam tako.
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

39

Utorak, 30. Januar 2007

Nijedna od vas devojaka ustvari nije odgovorila na pitanje.

Interesantna, kazes da ne ceznes nesto posebno,znaci li da ipak ceznes?Ne razumem vas ni najmanje.

I sutra imas drugog decka, hoces li i dalje da ceznes (za proslim deckom) bar malo,nesto malo, nista posebno?

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

40

Utorak, 30. Januar 2007

Emire,u potpunosti se slazem brate.A da li bih ikad pomislio na bivsu dok sam sa trenutnom,zavisi iskljucivo od trenutne,i nase bliskosti.
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Social bookmarks