Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 20. Januar 2004

Vasi omiljeni pisci

posto svi mi provodimo vreme na ovom forumu, neko malo, neko vise, bas me interesuje ko su vasi omiljeni pisci, koga najradije citate i ne propustate ni jedan njegov post
znam da neki citaju sve (jes jes ima i takija) a vi ostali sigurno imate svoje favorite

evo moje liste, je volim njihove postove jer me nekada bas fino oraspoloze il nesto naucim il eto uvek ih bar pogledam, a ponekad i cele i procitam (zbog duzine)

pink
sans
finger
malo za promenu

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

2

Utorak, 20. Januar 2004

Ma ima ih vise, procitam poneke postove do kraje.

Omiljeni pisac?

Jasno i glasno

Pink (nasa vila) :]
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

3

Utorak, 20. Januar 2004

@ hadalj & @ Dinna_ : Hvala vam... :O

S' obzirom da dosta citam po forumu imam vise omiljenih pisaca :

sans: ( pise uvek nesto pametno)-sve procitala
hadalj : (ukratko uvek kaze na duhovit nacin ono sto misli )-sve procitala
ed : ( pise poucno)
HaNuMa_78 : ( pise spontano, nepristrasno)
hobbes : ( postira najbolje viceve)
fingersbroken : ( pise dobro ali ponekad preopsirno ) -procitala ne bas sve do kraja :O
rifche_golup : ( ima zanimljiv stil pisanja)
hadzied : ( pise poucno-medicina )
Giovanni: ( takodje zanimljivo pise)
DjordjeRD : ( pise taman koliko treba)
... ako nastavim ispisacu pola liste clanova foruma:O
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

4

Utorak, 20. Januar 2004

Kao prvo dodjem da vidim dal` mi je brat posecivao forum i sta je napisao,onda se obicno malo ismejem citajuci njegove postove i idem dalje.
Dakle uvek prvo hadalj. :]
Naravno,uvek pogledam sta su rekle moje kolege i ima li kakvih pitanja u vezi medicine-znaci Hadzied i And_U_Price. :D

Posle vidim sta pisu dame pink i Hanuma i Dinna.
A cesto procitam sta sans pise jer mi se cini da uvek nesto pametno kaze.Hobbes ima interesantne fore,Fingersbroken takodje al` malo preduge postove...

Sto rec pink,kako krenuh sve cu izredjat.
Pazi koju igru igras.

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

5

Utorak, 20. Januar 2004

Manager

Omiljeni pisci :) hehe
Ma Pink i Mikov_sin :))

Najvise volim citat njihove textove :)) uvek interesantni i cesto me zasmeju :)
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

6

Srijeda, 21. Januar 2004

Hm... Ja spadam u grupu onih koji citaju gotovo sve.. mada i tu postoji neki algoritam: postoje neke teme koje nikad ne otvaram (necu reci koje) i postoji par clanova cije postove vrlo retko citam (necu reci koji) i postoji par clanova (jedan da budem precizniji) ciji postovi gotovo uvek slice jedan drugom pa ih nije potrebno citati vec ih samo pogledom 'prelistam'...

Inace 'foto citanje' primenjujem na sve duge postove jer nemam ni vremena ni strpljenja da takve citam (sa manjim izuzetcima). Zato razumem sve koji ne citaju moje. Ja cesto (gotovo uvijek) zanemarim kvalitet, i zapostavim sve, da bih nekom odredjenom odgovorio, tj se sa njim nesto (a sve uprazno) ubedjivao.. nabedjivao.... a sve to lici na dokona posla. Evo obecavam kad navrsim 2000.-i post (kad ostaram :D) necu vise... postacu mudriji :D (sala mala)..

Omiljeni pisci su mi Sans, hadalj, ed (redosled je postavljen po uclanjivanju na forumu). Dragi su mi i svi ostali aktivni clanovi... strucnjaci medicine, a i nasi dragi iskreni clanovi sa svih strana sveta (bjorn, pazarac, elvinov babo, sandzak..) i necu ako ih nabrojim nabrojati polovinu foruma jer polovinu (i vise) foruma cine neaktivni clanovi... Drago mi je da imamo sve pametne dame ;). Kiki je definitivno pojacala ekipu.

Sans je jedan od faktora (njegovi postovi) koji su uzrokovali moje registrovanje na forumu. Nije samo sto govori pametno, vec to govori na dobar nacin (covek ima dobre literarne sposobnosti a zna sta prica ;) ).

Beksa (hadalj) je legenda prava. Covek otvoreno duhovito u dvije recenice onako naravski, narodski sto bi rekli, kaze nesto sto bi meni trebalo pet postova... a i sve kako jeste bez dlake na jeziku ;).

Ed mi dodje kao knjiga koja mi je potrebna kad u nesto nisam siguran. Gotovo uvijek kad se zakomplikuje u nekoj temi (skoro u bilo kojoj) situacija i kada svako iznosi nekakve svoje argumente Ed vrlo jasnim i preciznim odgovorom otkloni (barem meni) sve nedoumice oko date tacke sporenja. Ispravno misljenje izneto na ispravan nacin u pravo vreme i na pravom mestu... to cenim i to mi se najvise svidja :).

Da stanem ja.. vec vidim da ni ovaj nece puno clanova (ako uopste iko) procitati. Da samo kazem da sam zato sebi ja najgori pisac.... nemam vremena da pisem kratke postove.. smijesno al je tako :). Za krace je potrebno da se razmislja malo prije nego se pocne pisat, a ja razmisljam usput :D..

Da ne zaboravim jos admina. Njega bih definitivno ukljucio jer covek govori pametno takodje, al admin nam je vise admin... redje se javlja sa svojim komentarima, a vise sa regulativama. Mada, ukoliko shvatimo da covek ima pune ruke posla i sa uredjivanjem foruma, i sa svojim poslom van foruma, onda i tim sto vodi svakodnevno racuna o tome sta se desava na forumu zavredjuje veliko postovanje od svih nas.

Predugo opet, ja :)
mogu ja da se potpisem i bolje...

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

7

Srijeda, 21. Januar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje i Bosnjaci.

Prema mojim kriterijumima pisanja i shvatanja ima nekih clanova koji solidno pisu, necu ih nabrojavati sve, navest cu samo trojicu: Birdum-Bardum, DreamKiller i naravno moj ljubimac i najjaci pisac Foruma Gerilac. Taj brat je zaista strava. Jak je maximalno. Covjek ubija. :):):)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

8

Srijeda, 21. Januar 2004

Po mom ukusu sans je No 1! Njegovi postovi su veoma dobro koncipirani i uvek potkrepljeni cinjenicama. Hobbes daje ozbiljnost forumu! :) Fingersbroken takodje ima novinarski stil koji mi se jako dopada (ostaje primedba za preopsirnost ;) ). Slede ed , pink , kiki i hadzied ...a mogao bih reci da i Gerilac cesto pise pakmetne stvari ali isto tako cesto promasi temu... ;)

NAPOMENA:

Clanove foruma sam pobrojao na osnovu STILA a to ne znaci da se sa svim njihovim stavovima slazem (naprotiv ;) ) ali to cu reci u odgovarajucim temama! (o) (o) (o)
Sit Hungry Doesn't Believe

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

9

Srijeda, 21. Januar 2004

Pripadam grupi onih koji čitaju sve, ama baš sve postove na forumu ( a poneke i više puta ;) ) Neke čitam zbog prirode moderatorske uloge, ali ipak većinu pročitam upravo zbog toga što me sadržaj zainteresuje.
Različit pristup, različita mišljenja i različit stil različitih autora su upravo ono što forum čini interesantnim.
U postovima Pink, Hanume_78, kiki, angel undercover, Hobbesa, Hadalja ( kome uopšte ne odgovara nick koji je izabrao), tulumbe4all, Dinne, Elvinovog baba, Phikreta,Mikovog sina, Erbakana,Meska, rifćeta golupa provejava onaj vedri duh prijateljstva i ti postovi upravo zrače prijateljskim raspoloženjem, te su u mnogome doprineli i stvaranju ovako prijatne atmosfere na samom forumu.
Da sve ne bude baš tako vedro, već da na forumu imamo i razloga za polemiku i sitne čarke pobrinuli smo se između ostalih i ja, Fingersbroken, Sandžak, brzi, Safet Kurtović, Bananamen, Cogito, Brzi i naravno udarna trojka:Birdum Bardum, Dreamkiller, Gerilac...
Predstavnici onog pravog sarajevskog humora su Giovanni i angel undercover, dok pazarski obraz po pitanju humora za sada uspešno čuva Hobbes uz pomoć Hadalja, Elvinovog baba, Dada...
Edukativni sadržaj foruma je obogaćen zahvaljujući pre svega Administratoru, Hadziedu, Juskosu, And U Price-u, Djordjerd-u, Tulumbi4all, Giovanniju, Babbhi, Pauku a nadam se da će im se ubrzo po učinku priključiti i kiki čiji su postovi iz oblasti medicine vrlo interesantni kao i Irfan od kojeg očekujem da obogati sadržaj foruma u oblasti tehničkih nauka.
Umetnički dojam foruma obogaćen je postovima Babbhe koji zrače iskustvom( e moja deco..., zeleni ste vi još... ;) )
Sportski sadržaj je obogaćen zahvaljujući And U Price-u, Fingersbrokenu, Sandokanu, Rifćetu...
Dolaze i nove snage: borg (na forumu nazvan bajro iz milošte), ale, menager, biribenda ( jesam čuo za firifendu-al ovo mi je prvi put da čujem za biribendu) , a verovatno će ih biti svakim danom i sve više.

Eto, ja pomenuh ipak skoro sva imena aktivnih forumaša, jer ipak mislim da je svako na svoj način ipak doprineo da ovaj forum postane ovako dobar kakav jeste.

Ipak,izdvojio bih par autora čije postove vrlo rado čitam, pre svega zbog objektivnosti a delimično i zbog samog stila pisanja.

Giovanni, And U Price, Fingersbroken, Ed, Pink, Hadalj

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

10

Srijeda, 21. Januar 2004

Volim kratke i jasne postove u koje definitivno spadaju oni od Babbha i DjorjdeRd .
Najpoucnije postove pisu Sans i Ed .
Moji ljubimci su Pink, Dinna_ i Hadalj .
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

11

Subota, 08. Januar 2005

evo kolko da se ozivi ova malo zaboravljena tema, a uzgred posto ima i novih clanova, red bi bilo skrenut paznju na po neke.

Moju paznju i simpatiju u zadnje vreme izaziva Mehdi. Svidja mi se njegova smirenost, steta sam sto ne pise cesce.
malo za promenu

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

12

Subota, 08. Januar 2005

Kad vidoh naziv ove teme počeh da se dvoumim između Kurdić Šefika i Meše Selimovića, ali kad vidoh o čemi se ustvari radi, složila bih se sa PINK ...
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

13

Četvrtak, 13. Oktobar 2005

Moji omeljieni pisci su Umberto Eco,Milan Kundera.Milorad Pavic,Mesa Selimovic,Enver Colakovic,Izet Sarajlic,zuko Dzumhur,...trenutno citam Da Vinchijev kod...jako zanimljiva knjiga-preporucujem je svima :)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

14

Srijeda, 18. Januar 2006

Nije li malo nezgodna ova tema ?! Misilim da koliko god clanova pomenes i prijatno ih iznenadis uvek ce to biti samo manjina a ova vecina sto ostaje ce te zbog toga sto si ih zaboravio i kao neka utehu za sebe, tebe onda smatrati za doljnim nebi li nekako "otrcali" tvoj stav :-).Nasa puka realnost.Opasno je igrati se sa emocijama,ljudi! Kod nas nikad vrag ne spava. Znamo to! Zato mi se cini da ovom temom sam uspeo, novim saznanjem koje izvikoh iz nje, da znatno prosirijem svoj duh :-). Sad ne samo da mislim, kao sto sam juce napisao da je samo direktno uporedjivanje izraz malodusnosti nego vec sad smatram da je isto jednako malodusno izdvajati nekog iz mase i pri tom ga isticati kako najboljim nad ostalim. Zbog toga unapred kazem nije mi cilj odgovoriti potupno na pitanje autoru ove teme,da znate, zelim samo da konstujem, da dok se trudim da citam teme te da pored string lady, sandzackog sina i giovanni-ja i kod drugih nadjem nekih zanimljive priloge ne mogu a da ne primetim da su mi zbog njihovog zajednocog imenilca odnosno tog naseg has pazarskog akcenta, posebno zanimljiva grupa od: pink, hadalja i hanuma_78!

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

15

Srijeda, 18. Januar 2006

Aaaaa,pa ovdje se govori o omiljenim piscima sa foruma :)) e jesam ja promasila temu.
Pa da kazem...omiljeni moj pisac sa foruma je fingersbroken :)) :P
Ipak bit cu iskrena ... dopadaju mi se osobe koje imaju smisla za humor , a inteligencija mi je vec odavno postala dosadna...i onako puno znam :]
Moji omiljeni pisci sa foruma su : sans ,Spain ,ed,Arhitektinja...itd :]
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

16

Četvrtak, 19. Januar 2006

Ovakve teme se meni jako svidjaju jer su prilika da i ja nesto lijepo o sebi napisem i nekako sebe istaknem, onako konkretno, bez uvijanja. :)

Moram priznati da me je spominjanje od strane Galaksije iznenadilo, tako da mi ona ovim njenim spominjanjem "mrsi konce". :)

Zbog toga moram napisati da mi se najvise na forumu svidja pisanje ovog Spain-a, a takodjer mi se svidja pisanje Gerilca, Birdum-Bardum, itd., mada ih u posljednje vrijeme nema, ali se osjeca duh prisustva. :)

Dakle, Spain, smao naprijed, divim se tvojim postovima.

Hvala. (E jes ovo hvala opet leze pravo)
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

17

Utorak, 02. Maj 2006

Omiljeni \'pisci\' ;)

Bez uvoda:
ed, hadalj, nevidljivi, Chonbey, Fahro, hobbes, pink, sans, Tulumbaforol, angel undercover (koju ne zatekoh na Forumu), šišmiš, Giovanni, harunh, moivre (svidja mi se kako povezuje naslov posta i tekst ;)), DjordjeRd, itd. itd.
Zaboravila sam nekoga sigurno, zaboravila... :rolleyes:

Eh, da dodam: HaNuMa_78 (nekako mi je prirodna skroz), Djevrek-pasha (dechko koji pishe malo, ali uvek neku zanimljivu informaciju, btw slusha dobru muziku ;)), i josh jedan koga necu pomenuti ovde da ne ispadne da se 'ufulavam'. ;)

I opet sam nekog zaboravila...... ?(

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Pravnica

Zlatna sredina

(10)

• »Pravnica« je žensko
  • »Pravnica« je zabranjen

Datum registracije: 17.03.2005

• Poruku poslati

18

Utorak, 02. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Sting Lady
Bez uvoda:
ed, hadalj, nevidljivi, Chonbey, Fahro, hobbes, pink, sans, Tulumbaforol, angel undercover (koju ne zatekoh na Forumu), šišmiš, Giovanni, harunh, moivre (svidja mi se kako povezuje naslov posta i tekst ;)), DjordjeRd, itd. itd.
Zaboravila sam nekoga sigurno, zaboravila... :rolleyes:

ed, chonbey,hobbes,sans,Tulumbaforol :D , giovanni,moivre = zajednico im je da se bave tehnickim stvarima, svi su inzenjeri.
Sting Lady toj muz je inzenjer zar ne ? 8) ;)

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

19

Ponedjeljak, 29. Maj 2006

svidjate mi se svi kao jedna kompletna celina.zato mi je tesko da pominjem necija imena jer bi tako izgledalo da izostavljam ostale.ada ne mogu vam rec koliko vas hajem.da nije tako ne bih gubio vreme da ovo sad pisem.ponekad se misljenja nekih forumasa na slazu,ali i to mi se svidja.jedino ne volim kad neko ima nesto da kaze sto je od "najvaznijeg znacaja"i tu istu stvar ponavlja po sto puta u sto razlicitih tema.ali cini mi se da je toga vrlo malo u poslednje vreme,sto je dovelo ovaj forum,kojeg cinite vi pisci,do perfekcije(dobro,dobro,mozda sam ga malo pretero).nemojte mi se vi sad suvise opustit pa da to ima efekta na kvalitet foruma.

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

20

Ponedjeljak, 26. Juni 2006

Od novijih na forumu mi Sting Lady nekako zanimljivo pise. Havijezno. (o)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Social bookmarks