Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

21

Petak, 22. April 2005

Pa neka vam je sa srecom vecerasnje okupljanje,pisite kako vam je bilo,nadam se da ce vam se svidet hor novopazarske medrese koji takodje dolazi(ili je vec dosao :D )
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

22

Petak, 22. April 2005

Neka je hairli to okupljanje. A clanove foruma koji ce ici tamo zamolio bih za jedan lijepo izvjestaj, po mogucstvu popracen slikama i izjavama cijenjenih gostiju.

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

23

Petak, 22. April 2005

Citirano

Orginalno od Tashke
Pa neka vam je sa srecom vecerasnje okupljanje,pisite kako vam je bilo,nadam se da ce vam se svidet hor novopazarske medrese koji takodje dolazi(ili je vec dosao :D )

Naravno, neka je okupljanje sa hajirom, samo jedna mala ispravka - nije u pitanju hor Medrese, već hor Bulbuli iz Novog Pazara. Ipak si donekle bio u pravu jer mi se čini da je jedan medresant član toga hora, dok su ostali učenici ostalih škola.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

24

Petak, 22. April 2005

Ja se malo zbunih kad vidih ovo hor medrese. Al' to je ustvari hor koga sačinjavaju učenici iz srednjih škola u NP-u, te i učenici medrese.( kako je i Sandžački sin rekao)
Samo, nije jedan učenik član hora već dva, ( pitajte mene :D ), oba iz četvrte godine, ali nisam sigurna da su oba otišla...uostalom, nije bitno da li su medresanti u horu, važno je da će biti lijepo, inšallah, a od onih koji budu išli, i ja očekujem fotografije, ( ovo nije naređenje :)) ali ,lijepo bi bilo kad bi ih stavili :D )
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

25

Subota, 23. April 2005

Svima koji su imali prilike da ucestvuju u ovoj veceri zavidim, a ja sam tuzna sto nisam mogla. Pa drugi put.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

26

Subota, 23. April 2005

feedback..:)

BRAVO!!

bilo je baas fino:) bolje nego sam ocekivala (i nego sto sam se nadala)... da Allah dz.s. nagradi sve one koji su sve tako fino organizovali a i prisutne :] :) amin.

selam alejkum
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

27

Subota, 23. April 2005

Halalite,mora da sam pogresno shvatio ovog drugara koji mi je pricao o tome,ali mi se nekako ucinelo da je rekao da su skoro svi iz medrese a provericu jer je i njegov brat bio takodje veceras tamo.
selam
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

28

Nedjelja, 24. April 2005

Bilo je izvanredno! Malo strpljenja, uskoro ce biti i koja rijec vise a i koja fotografija. Valja se prvo malo odmoriti :) .
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

29

Ponedjeljak, 25. April 2005

ODRŽANO VEČE SANDŽAČKE DIJASPORE

FRANKFURT/NOVI PAZAR - U Frankfurtu je proteklog vikenda održano “Veče sandzačke dijaspore”, povodom rodjendana Božijeg poslanika Muhameda A.S. Mešihat IZ Sandžaka saopštio je danas da je, osim predstavnika ove verske zajednice, skupu prisustvovalo i preko 600 gostiju iz Austrije, Nemačke, Francuske, Luksemburga i Danske.

Radio stoplus

Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

30

Ponedjeljak, 25. April 2005

Fotografije sa manifestacije:

http://www.dijaspora.org/foto/album2/
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

31

Srijeda, 27. April 2005

Gosti su sa posebnim zanimanjem ocekivali i obracanje predsjednika Opstine Tutin. Ovo je njegov prvi boravak u dijaspori poslije duzeg vremena. Organizator nije uspio sprijeciti brojne Tutince da mimo protokola pridju stolu i licno pozdrave Semka.
ed je dodao/la ovu sliku:
  • semko.jpg

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

32

Srijeda, 27. April 2005

Lijepe fotografije, nema šta. Vidi se da je imalo puno naroda
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

green

Učenik

(10)

• »green« je žensko

Datum registracije: 19.04.2005

• Poruku poslati

33

Srijeda, 27. April 2005

Hvala za slike, bas mi je drago sto sam ih videla. Bilo vam je lijepo, ha? Pricajte nam sta vam se posebno svidelo
Zatvori oci, zelenooka...

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

34

Srijeda, 27. April 2005

Evo kompletnog izvestaja sa manifestacije "Vecer sandzacke dijaspore" objavljenog u "Dnevnom Avazu":

http://www.dijaspora.org/press/Avaz_25_04_05.pdf
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

• »Dipche_boy« je muško

Datum registracije: 27.04.2005

• Poruku poslati

35

Srijeda, 27. April 2005

cestitamo

cestitam organozatorima ove veceri sandzacke dijaspore koje sam imao prilike upoznati u Frankfurtu.
Posjetio sam sajt fine fotografije nema sta samo cini mi se da ima jos nekih fotografija. Dakle ja sam muzicar hora Bulbul i zamolio bih nekog da ako ima sliku gde se vidi i hor i muzicari jer mi treba slika za licnu arhivu.
Organizacija je bila super.
Pozdrav za administratora foruma sa kojim sam imao prilike da se vidim u nemackoj.
Sellam za sve nemce i bilo bi dobro da ima jos ovakvih manifestacija.
NIJE BITNO STA KAZU LJUDI, BITNO JE DA ZNAS STA TI PRICAS!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

36

Srijeda, 27. April 2005

Dipche, sliku na kojoj se vide i muzicari, doduse slikano iz daljine, sam ubacio u web album sa gornjeg linka.

• »Dipche_boy« je muško

• Poruku poslati

37

Četvrtak, 28. April 2005

...Thanks...

Postovanje za Administratora-Organizatora.
Hvala jos jednom na ijepom doceku u Frankfurtu i na organizovanoj veceri sandzacke dijaspore.
Nadam se insallah da ce to da postane tradicija i da cemo se svake godine vidjati i da ce nas svake godine biti u vecem broju.
Zao mi sto ti neuzeh broj pa da popijemo kahvu :(
Sellam
Dipche_boy je dodao/la ovu sliku:
  • PICT1696 copy.jpg

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

38

Četvrtak, 28. April 2005

Srdacan pozdrav za Dipcheta i ostale iz hora. Mene su jednostavno odusevili. Evo jedna mala fotografija za pocetak.
ed je dodao/la ovu sliku:
  • orkestar.jpg

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

39

Četvrtak, 28. April 2005

Braco nek vas Allah nagradi za ovo. Prelijepo je videt sve ove slike.

Nek ovo bude sam jedan pocetak i dabogda da se nas narod okupi oko ovakve jedne organizacije i oko ovih dobrih ljudi. Ko sto rece presednik treba neko da vodi, da da smernicu. Nek nas narod ima neku osnovu na koju moze da se osloni, od koje moze pomoc kad zatreba da potrazi a i kad hoce da se nasmije, zapeva da zna da ima dje i skim.
malo za promenu

• »Dipche_boy« je muško

• Poruku poslati

40

Petak, 29. April 2005

hvaala

Sellam braco i sestre.
Da se nebih ponavljao samo cu jos jednom da pozdravim organizatoere ove veceri i da se zahvalim na iskrenim cestitkama. Uskoro cu vas obavjestiti o jednoj novini u horu Bulbul za koju cete svi biti radosni.
Sellam i hvala na slikama.
Ako ih ima jos dajte:)

Social bookmarks