Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško
  • »rifche_golup« je autor ove teme

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 26. Septembar 2006

Veliki Brat

Gledanost Velikog Brata raste iz dana u dan. U subotu je izbacivanje Anamarije pratilo preko 1.600.000 TV gledalaca i B92 je ostavio daleko iza sebe RTS i Pink dok je trajao Veliki Brat.

www.velikibrat.co.yu

Veliki brat kao reality show je odavno vec poznat . S' obzirom na toliku gledanost , pomislih da bi bilo ok imati temu posvecenu Big Brotheru .

Vase misljenje o ovom reality show-u ?
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

2

Veliki brat je veliko zlo. Jedan promil umjetnickog, poucnog ili ti korisnog tu nema. Nenadoknadiv gubitak vremena.

Doduse, jedna korist bi se mogla izvuci. Gledanost ovog soua daje sliku mentalnog stanja publike. Nikakva druga anketa ne bi vam dala te podatke.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

3

Veliki Brat je jeftina zabava za siroke narodne mase i obiluje glupostima. Jedino kad naletim na neki govor onog Miroslava zadrzim se, jer je lik zesca provala :) A kad njega nema, prebacim na drugi kanal.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

4

Grupisanje dokolicara i foliranata.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

5

Bljaks...
Ljudi me jos uvek iznenadjuju sta su sve u stanju da urade za pare, mada sam do sad trebala vec da se naviknem. o|
Jedni se ubishe da sacuvaju svoju privatnost, drugi je nude na 'izvolte'...
Ne gledam takve stvari i nemam nameru.
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

6

Srijeda, 27. Septembar 2006

Prvi put sam se sa ovom emisijom upoznao preko nekog njemačkog kanala, preko satelita. To je bila njemačka verzija ove emisije.

Mogu reći da je to zaista jedno zlo, koje ima za namjeru da porazbija i posljednja uporišta čovjekove intime i da sve iznese na ulicu. Kod ljudi to u glavama zaista razbija tabue i oslobađa od osjećaja intime, a ako ništa, barem budi u njima želju za gubljenjem intime, na način na koji to rade osobe u ovoj emisiji.

Zaista je suludo i nevjerovatno šta će neko učiniti za novac, a i šta će neko osmisliti ne bi li podigao gledanost televizije.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

7

Bruka.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

8

Vi svi nesto kukate a ocigledno da svi znate u detalji sta se tamo desava., znaci da ipak pratite VB.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

9

Dobro bi bilo Pazarac da daš svoje mišljenje o toj emisiji, a ne da se osvrćeš na tuđe komentare. Vrlo je moguće da se tebi emisija sviđa, ali ne smiješ to da kažeš. Nemoj se ustručavati nego reci slobodno.

Hvala.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

10

Citirano

Orginalno od Spain
Dobro bi bilo Pazarac da daš svoje mišljenje o toj emisiji, a ne da se osvrćeš na tuđe komentare. Vrlo je moguće da se tebi emisija sviđa, ali ne smiješ to da kažeš. Nemoj se ustručavati nego reci slobodno.

Hvala.

Ne, nikad to nisam gledo nit znam o cemu se u toj seriji radi, doduse citajuci vase postove sad od prilike znam kakva je to serije :)

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

11

Licno nemam nista protiv te emisije.

A slozila bih se ovde sa Pazarcem kog god pitas kaze kao ma bezveze ne gledam ja to nikad a sve do detalja komentarisu o detaljima iz emisije.
Medjutim statistika pokazuje da je ta emisija najgedanija u toku emitovanja tog programa hteli mi to da priznamo ili ne.
Svedski Big Brather sam pratila sto da ne?
Sto neko ovde vec bese napisao Uvek sam gledala sta rade budale al nisam radila ono sto oni rade! ;)

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

• Poruku poslati

12

Pri pokretanju ove gluposti, producent je računao na voajerizam gledalaca... a voajerizam, kao i uhođenje, su u islamu strogo zabranjeni.

Neko će reći, pa oni su sami izabrali da budu posmatrani. Da, ali BB treba da pobudi želju za virkanjem i kada to neko ne dozvoljava. Dakle, u pitanju je skidanje svih barijera prema zabranjenom.

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

13

Citirano

Orginalno od PaZaRaC

Citirano

Orginalno od Spain

Hvala.

Ne, nikad to nisam gledo nit znam o cemu se u toj seriji radi, doduse citajuci vase postove sad od prilike znam kakva je to serije :)

E sad si nas odro ovdje i ispao si najpametniji. Drugim riječima ispao si faca. :) Samo ne znam čemu ti to služi?

Hvala.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

14

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
Vi svi nesto kukate a ocigledno da svi znate u detalji sta se tamo desava., znaci da ipak pratite VB.

Pa normalno je da su oni koji su se javili da komenstarisu Velikog Brata odgledali nesto malo od te gluposti, videli sta je u pitanju i sada ovde iznose svoje misljenje. Ne vidim u cemu je problem? Ja sam rekao da sam malo gledao, Spain je rekao da je video na nekom nemackom kanalu o cemu se radi, niko nista ne krije. Kako bi inace mogli da komentarisemo o cemu se radi ako ga nikada nismo ni malo gledali ili bar nam neko ispricao o cemu se radi?
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

15

Pa dobro, ti si i sam kratko napomenuo da volis ponekad da gledas kad prikazuju tu neku odredjenu licnost ..

meni je vise smijesno kad neko pocne da grdi i da psuje nesto lose a sam zna sve detalje o cemu se radi, znaci da ipak prati tu seriju.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

16

Fenomen medijske prostitucije

Najprije su ga plasirali Holanđani (oni isti kod kojih je legalizovana prostitucija, droga, homoseksualizam) pa je preko SAD-a i Evrope dospio evo i kod nas po staroj definiciji i formuli blud+nasilje+kriminal=šund kao umjetnički krik postmodernističkog doba.

Aleksandar Brkić govoreći o »kulturnoj politici« Velikog brata navodi ilustrativan primjer gledalaca i učesnika ovog šoua:«Podučiš majmuna da dubi na glavi, pa kad mu to pođe za rukom daš mu bananu. Posledica ove »naobrazbe« jeste da će sada svi majmuni početi da oponašaju srećnog dobitnika nadajući se nagradi. Naravno, što možeš da uradiš sa majmunima, možeš i sa gledaocima. Tako, uz trošak samo jedne banane, postaješ majmunski trendseter ili vlasnik urbane televizije.«

Na činjenicu da je novac glavni pokretački motiv za svakog takmičara da učestvuje ukazuju brojni kulturolozi koji ističu da je pomenuti rijaliti šou isključivo zbog novca, te da učesnici svoju privatnost i slobodu nude na uvid svima. Jednom riječju, ukućani, bez ikakvih predrasuda i tabua pristaju, a da vjerovatno toga nisu ni svjesni – na fenomen medijske prostitucije privatnosti i intime putem neprestanog nadgledanja i kontrole neke više volje tj.Velikog brata.

Sto se gledanja ili ne tice,odgledala sam pola jedne emisije da bih skontala o cemu se radi jer sam dobila zadatak od urednika da napisem nesto na ovu temu za novi broj.

A sto se gledanosti tice rijatliti šou »Veliki brat« premašio gledanost čak i drugog dnevnika dostigavši cifru od 1.600.000 gledalaca, najviše u centralnoj Srbiji i sevjernoj Vojvodini sto svjedoci o neprikosnovesnoti srpskog primitivizma.
Sadržaj ove i njoj sličnih popularnih emisija svakako da vrijeđa ukus svakog normalnog čovjeka, građanina ove zemlje i dovodi do masovne proizvodnje idiota svjedočeći o stepenu primitivizma onih koji su u stanju da prate ovu i njoj slične emisije.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

17

Četvrtak, 28. Septembar 2006

nije vredno izgubit ni 1 minut na gledanje Totalne Gluposti....
gledo sam prije neku noc na sufur 2..3 min... ljudi spavaju .. nista posebno..............

Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

18

Ja cuh, Rifche, da si se i ti prijavio? Je l istina? :)
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško
  • »rifche_golup« je autor ove teme

• Poruku poslati

19

hahahah , ma da verovatno ... pa zato se i javljam ovde . . . direktno ukljucenje iz kuce :)

Sta su jos rekli :) da znam :D :D :D :D

Nisam cvijete , ali ono , nisam iznenadjen dobrim fazonom :)

Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

20

Petak, 29. Septembar 2006

Citirano

Orginalno od bux_ludvig_np

gledo sam prije neku noc na sufur 2..3 min... ljudi spavaju .. nista posebno..............

A sta si ti ocekivao,da ustanu na sufur?? :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Social bookmarks