Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Nihad

Urednik foruma

(121)

• »Nihad« je muško
  • »Nihad« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Subota, 24. Mart 2012

Veliki koncert Dina MERLINa u Novom Pazaru

Dino Merlin zakazao je koncert na gradskom trgu u Novom Pazaru za 20. April 2012.

Ovo ce biti prvi koncert ovog velikog muzicara i kompozitora koji ce se odrzati pred novopazarskom publikom.

Koncert ce za posetioce biti besplatan buduci da se odrzava na gradskom trgu.

http://www.dinomerlin.net/tour

Termin u OFNP kalendaru

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

2

Subota, 24. Mart 2012

Dino Merlin zakazao je koncert na gradskom trgu u Novom Pazaru za 20. April 2012.

Cenim da se "sam" zainteresovao za nas grad,pa prolistao malo o istoriji i "sinulo" mu da nam za da dan grada podari koncert.

Koncert ce za posetioce biti besplatan buduci da se odrzava na gradskom trgu.

Platicemo mi ovaj koncert mnogo vise nego sto bi ga platili novcem.

Mnogo bre nesto ljudi postashe merhametli u zadnje vreme,samo neznam da li su to postali iz ljubavi prema Allahu i njegovom Poslaniku A.S ili straha od inspekcije al sve nam nesto dzabe u zadnje vreme...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 26. Mart 2012

Cenim da se "sam" zainteresovao za nas grad,pa prolistao malo o istoriji i "sinulo" mu da nam za da dan grada podari koncert.

Po rijecima Asima Krajica, menadzera Dine Merlina, Novi Pazar je svakako bio u planu ali ih je opstina svojom ponudom preduhitrila.

Citirano

Platicemo mi ovaj koncert mnogo vise nego sto bi ga platili novcem.

?
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Nihad

Urednik foruma

(121)

• »Nihad« je muško

• Poruku poslati

4

"Mnogi nisu bili srećni što sam dolazio u Srbiju"

- Vraćam se svojoj publici u Srbiji pod još uvek živim utiskom beogradskih koncerata. Koncerti u Novom Sadu i Novom Pazaru su posebni, jer se nakon više od 20 godina vraćam u te gradove. Moram priznati da imam i blagu tremu pred susret sa publikom nakon toliko godina, kaže Dino Merlin u ekskluzivnom intervjuu za „Blic“ uoči koncerata 20. aprila u Novom Pazaru na Gradskom trgu i 27. aprila u novosadskom Spensu.

Dino Merlin: Vraćam se...

Hoće li se turneja nastaviti i po ostalim gradovima u Srbiji?

- Kao i do sada, namera mi je da nastupam pred svojom publikom ma gde ona bila. Perfekcionista sam i verujem u zahtevnu produkciju kako bi ljudi imali apsolutni čulni doživljaj na mojim koncertima. Potrebno je da se mnoge kockice sklope u organizaciji koncerta da bih pevao u nekom gradu. Isti je slučaj i sa ostalim izvođačima koji drže do sebe. Srećom, u Srbiji imamo ozbiljne partnere, čestite i vredne organizatore i mislim da je realno očekivati još neki koncert u budućnosti.

Jeste li u kontaktu sa roditeljima beba kojima ste darivali dukate i poželeli da žive, kako rekoste „u boljem svetu, u kojem ljubav nadilazi mržnju“?

- Čuo sam da su bebe dobro i zdravo i da lepo napreduju i zbog toga sam mnogo srećan. Recept za svet u kojem ljubav pobeđuje je da svako pobedi mržnju u sebi. Ako prema nekom nemamo pozitivne emocije, moramo imati poštovanje. Mržnja okupira srce i u njemu ne ostavlja mesta za ljubav. Meša Selimović je lepo napisao: „Niko nema dva srca, jedno za mržnju drugo za ljubav“.

Ulaznice od ponedeljka
Karte za koncert u Novom Sadu koštaju od 1.500 do 5.000 dinara i mogu se kupiti od ponedeljka na blagajni Beogradske arene, u TC „Ušće“ (Beograd), Bilet centru (Beograd), TC „Bazar“ (Novi Sad), knjižarama „Vulkan“ i „Laguna“ u Novom Sadu, blagajni Spensa.

Prošli put ste u Beogradu obišli Skadarliju, česmu Sebilj na Dorćolu, bivše komšije. Kome se u posetu ovog puta spremate?

- Priprema i organizacija koncerata mi ne ostavljaju previše vremena ni koncentracije za bilo šta osim za muziku. Bez obzira na takve okolnosti, siguran sam da ću u Novom Pazaru i Novom Sadu naći vremena za dobre prijatelje i mesta koja su mi u srcu.

Na kakve ste komentare sugrađana naišli kada ste se vratili u Sarajevo?

- Moji prijatelji i ljudi koje sam sretao na ulici su mi čestitali na uspešnim koncertima. Siguran sam da je bilo i onih koji nisu bili srećni zbog mog odlaska u Beograd, ali niko ne može svima ugoditi.

Zbog čega se u Novom Sadu prodaju ulaznice, a u Novom Pazaru pevate besplatno?

- Jedina razlika je u tome što se koncert u Novom Pazaru organizuje povodom dana grada. To je svojevrstan poklon gradske uprave žiteljima Novog Pazara.

Izvor
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

5

Po rijecima Asima Krajica, menadzera Dine Merlina, Novi Pazar je svakako bio u planu ali ih je opstina svojom ponudom preduhitrila.

Ovo me podseti na fudbalera koji na svake 2 godine menja klub(i tako promeni 5-6) a nikako da ode u klub koji ga godinama trazi i zeli,a onda konacno kad dodje u taj klub fudbaler izjavi-pa ja sam oduvek zeleo da predjem u ovaj klub,samo su se tek sad poklopile sve kockice(sad su mi ponudili najvecu sumu u prevodu).

Uzgred,mozes li da nadjes te rijeci Asimove i da ih ovde citiras?Bio bih ti zahvalan.

Al posebno mi je "drag" ovaj deo recenice ...opstina ih preduhitrila...

Drugu recenicu koju si citirao necu objasnjavat,mislim da se moze procitati izmedju redova sta sam time hteo da kazem.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

6

Utorak, 27. Mart 2012

Uzgred,mozes li da nadjes te rijeci Asimove i da ih ovde citiras?Bio bih ti zahvalan.

http://de.justin.tv/rtvnovipazar/b/312800611

Izvjestaj sa press-konferencije ide od 4:18:00 pa sve do 4:20:10

Ne moras da zahvaljujes, dovoljno bi bilo da pojasnis onu drugu recenicu o kojoj sam te pitao. Slabo citam izmedju redova a bas si me zainteresovao kako ce to gradjani N.Pazara da plate taj Dinov koncert.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

sanjin-020

Zlatna sredina

(42)

Datum registracije: 14.05.2009

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 19. April 2012

Jedne prilike pitali Poslanika s.a.w.s:
"Može li vjernik biti kukavica? - Da! – odgovori Poslanik s.a.w.s.
- Može li vjernik biti škrtica? - Može! - odgovori Poslanik s.a.w.s
- A može li vjernik biti lažov? - E to ne može!... – odgovori Božiji Poslanik s.a.w.s.” (hadis biljezi Malik)

Ovaj post je već 1 puta uređen, zadnji put od »Nihad« (19. April 2012, 19:07)

8

Petak, 20. April 2012

Dino je ziva legenda. To znaju podjednako oni koji vole njegovu muziku i oni koji ga ne vole.
Pazarcad moja, zelim vam lijep provod uz njegov glas. Pomalo vam i zavidim, samo da znate.
Sigurna sam da ce taj koncert biti poseban.

Nadam se da ce proci bez i najmanjeg incidenta!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Nihad

Urednik foruma

(121)

• »Nihad« je muško

• Poruku poslati

9

Nedjelja, 22. April 2012

Intervju sa Dinom Merlinom - nakon završetka koncerta:

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

10

Srijeda, 25. April 2012

• »Sandzak Beg« je muško

Datum registracije: 11.10.2007

• Poruku poslati

11

Petak, 27. April 2012

Amira je stvarno jos vise uvelicala ovaj koncert.
"...Allah ändert ja nicht, was mit einem Volk ist, bis sie ändern, was mit ihnen selbst ist..." (Koran: Sure 13, Vers 11)"

Slične teme

Korišteni tagovi

Dino Merlin, gradski trg, koncert, Novi Pazar

Social bookmarks