Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

1

Utorak, 24. Juni 2003

Veliko okupljanje clanova foruma?

[SIZE=3]Nisam bas sigurna da temu pocinjem na pravom mestu ( "forum o dijaspori" ) jer se vise radi o predlogu nego li o nekoj odredjenoj temi, ali nisam pronasla neki drugi kutak koji bi vise odgovarao ovome sto cu reci...

Elem, zasto ja otopoceh temu ovakvog naziva? Jasno je da forum redovno posecuju ljudi shirom sveta sto mi je veoma drago.Ima nas "od Australije, do Amerike". Ovde dolazimo kada zelimo komunicirati sa nasim zemljacima.Novi Pazar je ono sto nam je na ovom forumu zajednicko, ono sto nas spaja i veze, svi ga nosimo u srcima. Zahvaljujuci clanovima koji su u NP , budemo informisani o svim vaznijim dogadjajima i desavanjima u gradu. Zahvaljujuci njima mi se osecamo manje usamljeni. Hvala vam narode od sveg srca! :]
Diskutujuci iz dana u dan, sve vise upoznajemo jedni druge ili barem razmenjujemo nashe stavove i misljenja o najrazlicitijim temama. Razmisljala sam o tome kako bi to izgledalo kada bismo uspeli da uskladimo nase obaveze ( u nasem slucaju odmore) i organizujemo jedno veliko okupljanje svih nas u nasem nam dragom Novom Pazaru?

Sta vi mislite o tome?Da li bi mesec avgust mogao biti odgovarajuce vreme za nase okupljanje? Imam utisak da vecina nas "dijasporasha" (mrzim ovaj naziv! ) bude kuci u avgustu, otuda i ovaj moj moj predlog :O
Sto se mene tice mogli bismo se sresti i na nasem "neukradenom" Bedemu ;)
Naravno zelim cuti i vase predloge mesta i vremena ?

Da. Tema je zapoceta, danas je 24-ti Jun i mislim da imamo dovoljno vremena da razmislimo o tome da li cemo se , kada i gde okupiti.

Ja predlozih pa sta bude :D

Jedan veliki pozdrav svim clanovima foruma

pink
[/SIZE]
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 24. Juni 2003

Bliži se prva godišnjica ovog foruma, a poslednja informacija je da ''Bedem'' treba da proradi sutra!

Sve se slaže, ja sam za i odgovara mi svaki datum jer živim u NP-u. Bravo Pink!
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 24. Juni 2003

Ja bih jako volio upoznati ljude ovoga foruma ali ove godine tesko da ce mi prilike to dozvoliti...
Ideja je odlicna, i ako uspije (u sta se nadam) popijte neku (sok, pivu) za Giovanni-ja.
Zivili
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

4

Utorak, 24. Juni 2003

Ne bi mi bilo prvi put da upoznajem ljude sa neta Ja sam Za 100 %
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

5

Utorak, 24. Juni 2003

Ideja je super ali je njena realizacija za mene izgleda nemoguca :( Ako budem dolazila u Pazar, to ce sigurno biti avgust.

Bilo bi drago da upoznam ovaj narod sa foruma :]
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

6

Srijeda, 25. Juni 2003

Postovanje za predlog Pinki. Hteo sam samo da predlozim teren za beach volley ko idealno mesto za okupljanje. Ja cu donet loptu... :)

7

Srijeda, 25. Juni 2003

Drago mi je da prihvatate moj predlog i jos draze da je vas 10 vec glasalo "ZA" Hvala vam !

@ DordjeRd : Hvala na podrsci. :)

@ Giovanni: vazi, popicemo sok za tebe ;)

@HaNuMa: Bikka ne brini, ja zato i predlozih mesec avgust jer vecina nas ce dole biti u to vreme ;)Nadam se da ce se ostalima odgovarati ovaj termin?(

@PAUK_ : why not?! Samo nemoj da se ljutis kada te pobedim u "loptanju" :D
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

8

Srijeda, 25. Juni 2003

uh belaja, kako da zaboravim tebe Dado? 8o

Ja mnogo volim kolace, samo da te napomenem :P i... hvala za ovih 100%

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

9

Srijeda, 25. Juni 2003

Ko je spomenuo kolače?
Eto i mene...

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

10

Srijeda, 25. Juni 2003

Ja razumjeh da neko zove na cevape kod Beka pa se obradovah.... :D

Sala nastranu, prije svega zelim da se zahvalim nasoj sestri ili gospodjici Pink, na pokrenutoj temi i ideji, ja sam naravno u glasacku kutiju ubacio glasacki listic zaokruzen sa da.

Inace planiram ako Bog da sledece sjedmice putujem ka domovini i ostacu par hefti, ako budem u domovini i ako mi bude odgovarao tremin susreta, rado cu se odazvati.
Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

11

Srijeda, 25. Juni 2003

ideja super...

Samo si mikovce zaboravila ha pinkice, ;(
Dobro nema veze.
Akobogda insh. i ja sam with you all.
Neko pomenu cevape, a ja bi ako more prvo na mantije sa mljijekom pa cemo posle za cevape videt. 8) fafaronu zaboravih :D
A ujedno mi ova tema dobro dodje da se pohvalim:
Od nedavno i ja sam dobio.......... :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja:
al me skupo i koshtaa....
Mikov_sin je dodao/la ovu sliku:
  • Pasos1.jpg
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

12

Srijeda, 25. Juni 2003

E to sto ti od nedavno mikovce imas ja nema, pa zato nemam ni domovinu, pa zato ne mogu ni doc, a i kad bi doso onda bi razmislio! :rolleyes:
malo za promenu

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

13

Srijeda, 25. Juni 2003

Bravo Pink! Prave si stvari setila! Nema nista lepshe od upoznavanja i ja sam uvek za takve stvari! Evo Pauk predlozi odbojku, mada ne mozemo svi stati onde! Mali je teren ;)

Slazem se da je Avgust najbolji termin! Samo ne dajte da ideja zamre

pozdraf
Sit Hungry Doesn't Believe

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

14

Srijeda, 25. Juni 2003

ufff...shto da ne to ti je c00l ideja...mogli bi smo napraviti neki PARTY u bashti gde bismo svi stali i bilo bi nam super...ili da napravimo neku pijanku na terenu za odbojku :)) :klanja:

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

15

Srijeda, 25. Juni 2003

ne more Simeon bez Parija
malo za promenu

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

16

Srijeda, 25. Juni 2003

Ni ja nemam sto mikovce ima a hadalj isto nema ali ipak planiram da idem u Pazar :D
Bice lijepo da nick-ovi dobiju vec jednom ljudski izgled :]

Zivela pink-ina ideja!!!!!!!!
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

17

Četvrtak, 26. Juni 2003

@ Mikov_sin :Cestitam za ove "skupe" knjizice!!! Ugrabi ih ti.
Nisam ja nikoga zaboravila , svi ste vi dobro dosli! BUJRUM :)
Nego vidim na slicici imas tri pass-a ,a tebi je jedan dovoljan, zar ne? Kako bi bilo da HaNuMi i hadalju das ova preostala dva? Onda bismo svi mogli biti na okupu ;)

Pozdrav

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

18

Četvrtak, 26. Juni 2003

Cevapi 8o

od 28.07 - 15.08 me mozete srest kod jonuza, 3-4 put na dan :D

Super ideja Pink, slazem se i naravno da ako dodje do sastanka dolazim obavezno.

Dugujes mi Kakao 8)

19

Četvrtak, 26. Juni 2003

@ PaZaRaC : Ja nikada nikome ne ostajem duzna 8) A sto se "Jonuzovih cevapa" tice , potrudi se da "visis" na terasi( da sednes vani) kako bih te mogla primetit kad prodjem tuda :D

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

20

Četvrtak, 26. Juni 2003

Bravo Pinki, ideja je bez greske!!!!

Sellam raja,

prilicno sam dugo na forumu, dobro priznajem na ovom forumu bas puno vremena provodila nisam, ali ove iste osobe sam srela na Almirovom forumu samo mogu reci da mi je drago zbog toga srecna sam sto sam ih upoznala. Ovim kazem da bih bas volela se s vama srest ja cu insallah ici za Pazar od 15.7 pa izgleda do kraja avgusta, mislim da bi avgust bio idealan termin naseg susreta. Primate me u drustvo?

Idemo na cevape, idemo na kolace ;) :klanja:
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

Social bookmarks