Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

241

Ponedjeljak, 04. August 2003

Zdravo

Zelim da se zahvalim svima vama koji ste podrzali moj predlog o okupljanju i odrzali svoje obecanje te juce dosli na isti :) Moji utisci su divni, drago mi je da sam na ovaj pomalo neuobicajen nacin uspela da upoznam ovako fine i dobre osobe. Likovi sa foruma su konacno dobili izgled.Prijatno sam iznenadjena :)

Bila mi je velika cast sedeti pored vas i onako live razgovarati sa vama.

Sada znam kako ce izgledati osmeh na licu sans-a kada bude pricao o logickim zabludama, ili ozbiljnost kada nam bude delio opomene ( uz obavezno pokazivanje serifske znacke u pravom "vesternskom" stilu) ...a tek deseterac dok bude pisao...
A za salto mu svaka cast!!! Sanse onakav podvig nisam imala prilike cesto uzivo da vidim.
@ sans : Hvala ti sto si ispostovao jedini uslov okupljanja i doneo svoju "znacku" :)

Sada mogu da zamisliim kako hobbes smireno seta forumom i prati sve sto se tamo desava i bude uvek na pravom mestu u pravo vreme. Cestitam na 1000-tom postu i zelim ti da ih bude jos 10 000 :]
Slike su super, hvala ti.
@ hobbes : Hvala i tebi sto si sa sobom poneo bedz. :)

Mogu da "vidim" DordjaRD-a kada se nasmeje nekom postu i u dzepu uvek ima spreman odgovor. Hvala ti za pokusaj spasavanja od suncanog udara :)

Jedan veliki "uceni" covek koji je pored toga veoma poslovan i zauzet je dosao i poklonio nam dva sata svog dragocenog vremena. Sada znam da on i nije onako mrtvo ozbiljan dok se ljuti na forumu :)
@ Babbha : Hvala na slikama.

A Dada vala mogu i da nacrtam :D Dadulje moraces jos malo da vezbas onaj dupli salto ;)
Bio je nas fotograf ! :)
@ Dado : HVALA!

Moram priznati da mi je posebno drago sto sam upoznala i dve predivne devojke maleccku i Dinn_u. Maleccka je nasa najpametnija "zenska" glava na forumu, a Dinn_a je nasa lepotica.
@ maleccka & Dinn_a : Veliki pozdrav za vas dve.

Kada je rec o sportu onda cu vam ispricati kako je prosao odbojkaski mec izmedju And_U_Price & PAUK_-a i maleccke & mene ;)

@ And_U_Price : Ko bi rekao da smo isli zajedno u Gim 8)

@PAUK_ : Naspava li se decko? :D

Bilo je pravih gentleman-a medju kojima je i Bux koji mi je ustupio mesto u hladu, a sam se je "przio" na suncu. Zahvaljujuci njemu nisam dobila bronzanu boju na vratu.
@ Bux_ludvig : Hvala ti Buco. :)

Pokusavam da zamislim kako izgleda Babov Elvin , jer je babo bogami pravi snagator , kako And_U_Price rece vec dobi i angazmane za telohranitelja.
@ Elvinov babo : Hvala ti sto si nam dosao cak iz Stokholma. :)

Ja se bas raspricala jutros, oprostite...

Zelela bih da se zahvalim jos HaNuMi_78 i juskos-u koji su bar telefonskim putem nakratko prisustvovali nasem susretu, fingersbrokenu koji je takodje bio uz nas iako se nalazio miljama daleko od nas :)

Zahvaljujem se naravno i administratoru koji je praveci ovaj site i otvarajuci forum na njemu, omogucio da razmenjujemo svoja misljenja, ucimo jedni od drugih, upoznamo se. Admine juce si nam nedostajao barem da odrzis jedan kraci govor :(
Nadam se da cemo sledece godine biti brojniji i da ces ti biti tu.

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

242

Da, bio je tu i rifce_golup :) Samo da znate on nije GLUH ;)

Medju nama se nasao i jedan novinar-pisac , Nedzib Vucelj , koji je najavio svoj dolazak na nas forum.

oni koji nisu dosli, a obecali su da ce doci.... nista ...pozdrav i njima.

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »Sestovoboy« je muško

Datum registracije: 05.11.2002

• Poruku poslati

243

Lepo!

Slike su super samo ni na jednoj na stolu ne vidim PIVO covece!
Nije valjda bio zabranjen alkohol!

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

244

Ma bilo je lepo i bez piva.
A ako treba da se bira između piva i društva ja sam uvek za društvo.
A ti?

Inače po kafićima je teško smestiti veći broj ljudi tako da nam je bedem što se toga tiče bio odličan izbor.

Ne bi ti ništa falilo da si došao malo.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

245

Pink mislim da cemo ti i ja vec danas nastaviti kao do sad :) svadjom naravno :) mene si se setila naknadno i nisam u bold izdanju :) ok jesam ja slim pack ali :) o| lol Ocekivano opusteno,nasmijano i suncano vrijeme .... i za faceta naravno mahsus pozdrav sa slikom na nekoj od lokalnih TV-a uz Harija i idi,idi :D
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

246

Hi Rifce :) Bas mi je drago da si se javio, ziv si dakle :D
Ne verujem da cemo nastaviti da se svadjamo :)
a sto se naknade tice hmm... Da, bio je tu i rifce_golup Samo da znate on nije GLUH
Sada je bolje?

Nesto sam razmisljala o odbojci veceras, ko bese igra u mom timu? :O

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

247

Pročitavši kratak opis susreta i svakog od nas- u kratkim crtama, koji vam je predočila Pink, primetih da fali jedan opis, i to njen...

Pink - spoj lepote i pameti, uz dodatak skromnosti i velikih organizatorskih sposobnosti. Društvena i uvek nasmejana, što bi reko naš narod - osoba vedrog duha, koja ima sluha

@Pink: Hvala ti što si sve ovo organizovala, i zajedno sa nama sprovela u delo
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

248

Citirano

Ako Bog da , nastavice se...
If the God say:yes, to be continued ...
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

249

pinki pa ne znam sta i kako ... ali mislim da me morate obavijestit malo i samo malo ranije ... kako bih se naravno isplanirao :) vremesnki naravno :)) pozdrav :D
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Starlight

Početnik

(10)

• »Starlight« je žensko

• Poruku poslati

250

..

slike su vam super, nema sta!! znaci ako ovo postane tradicija, treba se vec sad zabiljezit odmor na kalendar za sledecu godinu.. :D :D pa da vam se i ja pridruzim!

Be like a postage stamp. Stick to one thing until you get there... (Josh Billings) ;)

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

251

eee ne bi bila losha ideja da se urade kalendari sahi bi bilo cool ono da bude forum np 2004 :P
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

252

e kad smo kod odbojke jes da nisam neki odbojkas al samo bih voleo da sam protiv Dada da ga malo slomim--ima srece da ne igramo fudbal pa netrebaju mu kostobrani :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :PPPPP :klanja:
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

253

nek ostane zabeleženo da se i Fingersbroken pojavio na okupljanju putem SMS poruke koja je stigla na moj mobilni telefon, putem Mobtela, moje mreže ;) :

Citirano

Prijatno druženje vam želim ;)
pozdravi sanse sve ljude koji su sa tobom od mene
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

254

Utorak, 05. August 2003

Ljudi ako mi verujete jedva sam zadrzao suzu dok sam čitao ove poslednje postove! Smrtno sam ozbiljan. Baš me je dirnulo...posle godinu dana virtualnog imali smo priliku voditi i live razgovor i to u vrlo prijatnoj atmosferi! Jos jednom HVALA SVIMA a posebno tebi Pink za sve lijepe trenutke od juče!!! Vidimo se svi na odbojci danas (ne sutra kako sam napisao maločas jer nisam na vrijeme skonto da je ponoć prošla) ;)
Sit Hungry Doesn't Believe

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

255

Utorak, 05. August 2003

SUPER!

Upravo stigoh s puta, a tamo gdje sam bio je Internet misaona imenica, tako da znam da sam zakasnio, pa sam brze bolje poletio da vidim kako je sve proslo i bas mi je drago da je bilo dobro a opet mi je zao sto nisam makar online mogao podijeliti tu radost s Vama...
Hvala "slikarima" na ovjekovjecenju prvog susreta u nadi da ce na sljedecem biti malo vise raje (a i ja medju njima je li...)

Imate veliki pozdrav od Giovanni-ja
Zivili!

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

256

Utorak, 05. August 2003

evo povodom okupljanja na inicijativu hadzied-a sinoc smo bili U parlament :P:P:P:P:P
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

257

Utorak, 05. August 2003

Citirano

Orginalno od sans
nek ostane zabeleženo da se i Fingersbroken pojavio na okupljanju putem SMS poruke koja je stigla na moj mobilni telefon, putem ******* , moje mreže ;) :

Intervenisao sam zbog klasicne zloupotrebe polozaja. Znas da je zabranjeno reklamiranje :D

[SIZE=1]Ovaj prilog je obradio ed u 05.08.2003, 15:20 [/SIZE]
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

258

Nedjelja, 10. August 2003

nek ide sve u qrc...bio sam kod devojke za BGD pa na Kop sa burazerom na pripreme FK NP(Kadeti) Ludilo...majke mi najvishe mi je bilo zhao shto necu doc na okupljanje a promenio sam boju kose c c c c c :( :( :( :( :( :( :(

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

259

Nedjelja, 10. August 2003

E sad josh kad vidim ove slike stvarno se nalozhim...:(
fotke su vam "do Jaja"(u mom stilu)...e sad shto ja nisam bio tu da se umesham medju vas punoljetne druga stvar...:) donecu ja moje slike sa curom iz bgd-a da vidite kako sam ljep...hehehe da nadoknadim shto nisam bio tamo...p.s. Pinki chekam te na Stadionu 17-og avgusta(FK NP-RAD)da rezhemo zajedno...?:)
And_U_Price:Najvishe sam haj`o tebe da vidim al nije problem videcemo se na stadionu...Sad jedva chekam danas dodjoh sa tija priprema...burazer mi dao gol obilicu i radu...:) chast je bilA biti tamo...sad chekam samo da mi mobilni neprestano zvoni kao protiv Slobode...:) p.s. ako `oces kachket U.A. pozhuri polako!

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

260

Srijeda, 13. August 2003

Najzad se javljam iako sa malim zakasnjenom.Htela sam samo reci da mi je vrlo drago sto sam vas svija upoznala, mislim da ovo okupljanje je steklo nekog znacaja.Posebno bih se htela zahvaliti nasoj dragoj Pink koja je sama dosla na ovu divnu ideju, sve je ovo fino uspela da organizuje, vrlo mi je drago sto sam upoznala jos jednu finu drugaricu.
Maleccka- Ostani kakva jesi! Takvih osoba je malo.
Sans- Odusevljena sam „desetercom“ i tvojim smislom za humor.Uvijek cu se secati „zejtina“.
Dado- Samo mogu reci jedno: „Daduljie you are the best“.
Bux_ludvix_np- Drago mi je sto sam te upoznala, delujes fino, ne obaziri paznju na ostale.
Hobbes-Odlican fotograf, zaista Sandzak ima da se ponosi cime.
Babbha-Jos jedan odlican fotograf, zahvalujuci njemu su ove fine slicice.Hvala ti Babbha.
Pauk- Steta sto nisam mogla videti kako igras odbojku.
Elvinov babo-Pravi si prijatelj, zasluzujes najlepse u zivotu.
And_U_Price- Zapamti „nista nas nije vredno“ i zato nemoj se nervirati zbog jednog promasenog ispita.Zelim ti svaku srecu u zivotu.
Djordje-Bas ti fino stoji novi friz :)
Nedzib Vucelj- Hvala ti za knjigu!Procitala sam je, imas moju podrsku. Samo tako dalje.
Senada-Puno sellama sa nasu dragu sestru.
Rifce- Ostale su mu u secanju tvoje naocare.

Jos jednom kazem vrlo mi je drago sto sam vas svija upoznala, ovim bih takodje htela da pozdravim nasu dragu HaNuMa_78 koja nije mogla prisustovati, Bikki bice prilika!!!

[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

Social bookmarks