Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

261

Četvrtak, 14. August 2003

oj haaa Eve i mene rasturaju se forumashi Dinche Zakone :P ... Dobro je ima nas josh malo pink nam je josh tu ... pa su sad okupljanja u manjem krugu ...
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

262

Četvrtak, 14. August 2003

Ako Bog da i dogodine ćemo ponoviti okupljanje! Samo da bude zdravlja! a do tada ćemo prepričavati ovogodišnja iskustva...
Sit Hungry Doesn't Believe

263

Utorak, 19. August 2003

Citirano

Originalno od Dado
" pink nam je josh tu ... "

...vala sam i ja samo jos malo tu :( ;(

Da niste raspolozeni za jos jedno okupljanje? :D

Pozdrav
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »DreamKiller« je muško
  • »DreamKiller« je zabranjen

Datum registracije: 03.10.2003

• Poruku poslati

264

Ponedjeljak, 06. Oktobar 2003

Selam alejkum Bošnjakinje i Bošnjaci. Baš mi je žao da nisam dolazio na Forum u razdoblju kada se ovo sve dješavalo. Ja bih se potrudio na sve načine da do okupljanja ne dodje, time bi sigruno mnogo više ljudi došlo na okupljanje. :) Allahimanet.
Onaj koji nema Dostojanstva nema ni Imana.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

265

Ponedjeljak, 06. Oktobar 2003

Citirano

Orginalno od DreamKiller
Selam alejkum Bošnjakinje i Bošnjaci. Baš mi je žao da nisam dolazio na Forum u razdoblju kada se ovo sve dješavalo. Ja bih se potrudio na sve načine da do okupljanja ne dodje , time bi sigruno mnogo više ljudi došlo na okupljanje. :) Allahimanet.

Ja tebe Gerilac uopste ne kontam, sta ti ovim hoces da kazes, da nije fino da se ljudi upoznaju, druze,
sto to ti ne bi zeleo

i jos nesto, znas smeta mi ovo sto se ti prestavljas kao neki jaki musliman, te nesto selam alejkum te Allahimanet, cemu to kad tvoje reci govore ko si i sta si
brate meni te zao, al smeta mi to, jel ti si los primer Muslimana, ne volim da me neko sudi, citajuci tvoje gluposti. Ti Gerilac nisi dobar momak, ti imas nekih problema, reko ti zao mi te, jer mi smo ovde da pomognemo jedni drugima, a ti brate bolje trazi pomoc od nekog dobrog, bolje da si i ti doso tamo na skup, da vidis finija ljudi, da se malo druzis, pa bi mozda drugacije mislio. Kako ti koji toliko posezes za Islamom, mozes da se ponasas tako. Nisi li ti od onih sto zele da daju losu sliku o Islamu, da ljudi pomisle da je lose bit musliman.
Gerilac, brate, budi dobar, voli ljude pa ce i oni tebe volet. Nije bitno ko je pametniji, nije bitno dal ce tvoja il moja bit poslednja, bitno je da smo mi zajedno, da pomognemo jedni druge, da se volimo i cenimo, pa bili mi i losiji od tebe il bolji. Bitno je Gerilac da cenis ljude, da ako ima neko ko je pametniji poslusas, a neko kom si potreban posavetujes, i pomognes, a ne prepucavas i budes kontra svih.
Nije li to Islam, bit dobar sa svima.
Pozdrav brate, i zelim ti pravi ibadet
malo za promenu

• »DreamKiller« je muško

• Poruku poslati

266

Utorak, 07. Oktobar 2003

Selam alejkum Bošnjakinje i Bošnjaci. Prije svega ti si izdvojio jedan isječak iz mojeg posta a onda si se obraćao Gerilcu, ja koliko vidim taj član Foruma je banovan i više pristup nema ovom Forumu. Tako da on ovu kritiku upućenu njemu može pročitati ali nemože odgovoriti. A što se tiče, tvoje zamjerke Gerilcu mogu ti reći svoj komentar, a on je sadržan u mojem NICKU. Ja sam DreamKiller. Idile nevolim nikako, draža mi je realnost, i volim da sam u njoj, jer najkasnije će se u realnost ući sa smrću, pa ja nebih da se probudim tek tad. Mozda ovo djeluje surovo, ali tako je. Žao mi je, mašti ne dajem na volju. Divno je to okupljanje sa idilske perspektive, a kada se pogleda sa realne onda totalno drugačije izgleda. Allahimanet.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

267

Utorak, 07. Oktobar 2003

dreamkiller mora da imas tezak zivot :D cuj ziveti bez snova hahhadobar si :D
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

268

Utorak, 07. Oktobar 2003

Ja bih zamolio sve članove foruma da svoje upise u ovom delu foruma ograniče na samu temu, bez osvrtanja na pojedince i bez psihoanalize istih.

Siguran sam da će okupljanja na bazi ovog foruma biti još, pa stoga ova tema i nije zatvorena, ali je kao i svaka druga tema zatvorena za sve upadice koje veze nemaju sa samom temom.

P.S. Jedno (omanje) interkontinentalno okupljanje članova bi trebalo- ako Bog da -da se dogodi za neki dan. ;)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

• »DreamKiller« je muško

• Poruku poslati

269

Utorak, 07. Oktobar 2003

Selam alejkum Bošnjakinje i Bošnjaci. Naravna stvar je što kaže Mister Sans, da se moramo držati teme. I koliko ja vidim svi su se fino držali teme, koja govori o okupljanju Forumaša. Dobri smo ha? I dalje sam protiv okupljanja Forumaša. Neka mi navede neko razloge zašto bi to neko radio?. A što se tiče življenja, naravno više volim da sam u realnosti, jer kad se snovi sruše bolno je, a ja taj bol nebih da osježam, bolje biti prizeman vazda i nemaš kud. To je naravno povezano usko i sa okupljanjem Forumaša, jer je to jedna od mašti i dogadjaja idiličnih. Allahimanet.

vagabundo

Početnik

(10)

• »vagabundo« je muško

Datum registracije: 28.08.2002

• Poruku poslati

270

Utorak, 07. Oktobar 2003

Selam i dobar dan svima sto vas ovde na forumu djuture ima, na zalost nisam se davno ulogovao na forumu, tako da sam tek sada mogao doznati za ovu sjajnu ideju g-djice PINK, hvala!
dreamkiller imam samo jedno da ti dodam na tvoje dosta tristne i "realne" komentare, bas si sebi dao nick koji cestito komentarima zastupas i potvrdjujes, nego brate nemo se bre toliko sekiras nece grom u koprive.... pozdrav vas vagabundo ;)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

271

Utorak, 07. Oktobar 2003

Citirano

Orginalno od sans
P.S. Jedno (omanje) interkontinentalno okupljanje članova bi trebalo- ako Bog da -da se dogodi za neki dan. ;)

Ti ne odstupas od svojih principoa - ostati zagonetan i zagolicati mastu ostalih (smrtnika ;) ) na forumu. Dakle...Ko? Gde? Kad? :)) :)) :))
Sit Hungry Doesn't Believe

272

Utorak, 07. Oktobar 2003

Citirano

Originalno od sans :

P.S. Jedno (omanje) interkontinentalno okupljanje članova bi trebalo- ako Bog da -da se dogodi za neki dan

Samo dok tica sleti i bmw se parkira ... :D
Neka vam bude hairli ovo okupljanje i fino da se druzite. Mozete se i javnut , pa mozda i neku slicicu napravit ? Bice nam drago ;) 8) :]

Have a lot of fun people!!!

Pozdrav svima
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

273

Srijeda, 08. Oktobar 2003

Tica je sletela Vala :]
Pa se vidimo ako Bog da ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

• »DreamKiller« je muško

• Poruku poslati

274

Selam alejkum Boshnjakinje i Boshnjaci. Ispade ko da se ja sjekiram. ;) ma jok brate ni najmanje heheheh. Ja samo pishem, a drugi chitaju i reaguju. :) A vajke i snove nevolim nikako, najdraza mi je realnost. A ljudi su skloni da se za svoje snove bore i toga sam svjestan, ali shta chesh, mora i to neko da radi. Uaaa okupljanje Forumasha. Allahimanet.

Dva priloga spojena u jedan

Selam alejkum Boshnjakinje i Boshnjaci.

A naravno ako bi se vech i djesilo to ja bih naravno doshao na okupljanje, da vidim to djeshavanje i da doprinesem koliko mogu. :)

Allahimanet.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

275

Svakako da treba da dođeš, a znaš i gde...(što bi reko Dr. Jusko, ništa bez Reška) ...samo još da se utanači termin.
Još da se BMW parkira, pa onda možemo i o detaljima...

P.S. Opcija radi za sve članove, pa ne vidim razlog da se pišu po dva priloga za redom.
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

• »DreamKiller« je muško

• Poruku poslati

276

Selam alejkum Boshnjakinje i Boshnjaci. Ooooo pravdeni, jedan od razloga je eto i da mi je malo vechi broj postova napisanih heheheh. Allahimanet.

• »Sestovoboy« je muško

Datum registracije: 05.11.2002

• Poruku poslati

277

Pozdrav!

Pomaze bog brate dreamkilleru!
Mislim da si 100 % u krivu kada kazes da si protiv okupljanja. To je jako dobra stvar zato sto je ipak mnogo lepse kada se ljudi sretnu, pogledaju jedni druge u oci i popricaju o svemu sto imaju.

Zakazite termin potrudit cu se da dodjem i upoznam se sa vama!

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

278

Selam svima!!!

E bas fino sto pripremate jos jedno okupljanje.
Mislim da je to i trebalo uraditi za one koji nisu bili u mogucnosti da dodju u avgustu,hmm... ima razlicitih reakcija zbog okupljanja forumasa,mozda promene misljenje ako odluce da dodju.Jedan tips za njih:TO NIJE NISTA STRASNO!!! :)) :P :))
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

279

Meni bi vrlo drago bilo da organizujemo jedno okupljanje koje ce makar malo izgledati kao ono koje je vecina forumasa vec imala sanse da uziva. Svi koji zele da dodju su vise nego dobrodosli... samo opusteno treba da bude. Ko ne zeli, i misli da ne treba da se okupljamo, to je njegova licna stvar (problem) i treba mu dati sansu da ubedi sve da je on uprav.... samo nesto sumjam da ima ovuda njemu slicnih.,, al ko zna... mozda nekog i ubedi. Ko god ne zeli da dodje ne treba, niti mora da dolazi.
U svakom slucau susretanja i okupljanja ce biti. Nije mi ni pala na pamet prije bila ideja da bi mogli da to malo i 'formlaizujemo' i isplaniramo da bi doslo sto vise ljudi, ali ako ima mogucnosti zasto ne.
P.S. Sestovo decko dobro dosao si, kao i svi ostali... drago bi mi bilo da upoznam sve one koje ne znam. Sve sa foruma..

Pozdrav i Selam.
mogu ja da se potpisem i bolje...

280

Pozdrav okupljacima :)

Samo htedoh da se umesam na kratko da pozdravim Jaska, sans-a, admina i sve ostale koji ce se okupiti. Zelim vam lepo druzenje.

P.S. Malo organizacije vam nece biti na odmet. 8)

Social bookmarks