Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

281

Srijeda, 08. Oktobar 2003

Pa pinki mogla bi nam malo pomoc. Vec si dokazala da ti je organizaciona strana jaka ;).
Ponovi 70% prosle organizacije ja sam ti zahvalan :).
mogu ja da se potpisem i bolje...

282

@ fingersbroken : Ti to ozbiljno? :O Ovaj...hvala na komplimentu :) Ako zaista zelite da se ja umesam onda cu razmisliti o tome :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Selmica

Učenik

(10)

• »Selmica« je žensko

Datum registracije: 24.09.2003

• Poruku poslati

283

Licno nisam ucestovala vasem susretu u avgustu, nisam tada jos bila clan ovog foruma, ali kao sto je rekao fingersbrocken, fino bi bilo da upoznamo sve one sto neznamo...

Sto se mene tice ja sam 100% za tu ideju...

284

Nedjelja, 12. Oktobar 2003

Koliko cujem ( a cujem prilicno dobro ;) ) okupljanja su vec pocela.
Cujem i da se fino druzite.
Cujem da veceras forumska elita kruzi carsijom.
Cujem....ali ne vidim! ;(

Verovacu u to tek onda kada budem videla dokaze :]

Fotose molim!

Hvala! :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

285

Ponedjeljak, 13. Oktobar 2003

Bilo malo okupljanja i veceras. I bilo fino opet (normalno).
Danas, kao sto vec rekoh bili su tu admin, sans, babbha i ja, a nocas: sans ponovo bio tu, admin je bio sprecen, a bio malo tu (na pocetku veceri) i Dado (dadulje :) ), a posle je dosao i Dordje(rd).. i super je opet bilo, jedino eto fotke fale. Ja bih tu odgovornost da prebacim na Djordja sto nije bas nocas imao aparat (:D) ali sam i sam kriv prilicno, pa ako se budemo skupljali u malo vecem broju (pa i ako ne) obecavam ih za neki naredni put (fotke) ;).

286

okupljanje na sportskim terenima

Danas je doslo do ekipnog 'okrsaja' u bilijaru izmedju okupljenih clanova foruma. Ekipe su bile PUSACI i NEPUSACI :D. Skor je: pocetna postava NEPUSACA 2 : PUSACI 2, i onda nakon toga izmenjena postava NEPUSACA 2 : PUSACI 1. Sve u svemu:
NEPUSACI 4 : 3 PUSACI :D.

PUSACI: sans, admin..

NEPUSACI: fingersbroken, irfan (od rezultata 2:2, na scenu je stupio dobro raspolozeni djordjerd :D).

I u ovom aspektu zivota/igre se pokazalo da je pusanje stetno :D (iako je mene i irfana sans na pocetku pojedinacno poceo da razbija (al to bilo samo zagrejavanje :D).

Sve u svemu lepo druzenje i danas ;)... al opet niko aparat nije poneo ;( .. pa neki sledeci put ako Bog da :]

287

Drago mi je da se i sportom bavite ... ali za te slike...ada necu vas ja terati da ih zorom pravite, nije to ni toliko bitno, bitno je da se vi super druzite :D

Citirano

NEPUSACI: fingersbroken, irfan

@ fingersbroken : Sto nesto ne mogu da se setim ko bese cenjeni Irfan? :O Milo mi je sto je nepusac :)

Pozdrav

288

Utorak, 14. Oktobar 2003

A da zaboravih da kazem ko je Irfan :).

Irfan je moj dobar drug (jos iz odeljenja u gimnaziji), a i clan foruma (samo neaktvian malo). Kao clana foruma mozes da ga nadjes u pretrazi po korisnickom imenu (irfan :) ). A sliku mu mozes videti tamo u djaci generacije (koju sam ja postovao) :]

A bice i slika nasih sa izlazaka ako Bog da ;)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

289

Utorak, 14. Oktobar 2003

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Danas je doslo do ekipnog 'okrsaja' u bilijaru izmedju okupljenih clanova foruma. Ekipe su bile PUSACI i NEPUSACI :D...
Sve u svemu:
NEPUSACI 4 : 3 PUSACI :D.

PUSACI: sans, admin..

NEPUSACI: fingersbroken, irfan (od rezultata 2:2, na scenu je stupio dobro raspolozeni djordjerd :D).

I u ovom aspektu zivota/igre se pokazalo da je pusanje stetno :D ...

Pokazalo se da je pušenje štetno prvenstveno za onog ko ga konzumira, jer od četiri poraza koliko su doživeli PUŠAČI - tri puta su sami sebe pobedili. Verovatno je to zbog toga što pušači i inače, da bi postali nepušači moraju sami sebe pobediti ;) pa im to prešlo u naviku i u ostalim sferama života/igre...
Mogao bi se na osnovu Fingersovog posta zaključiti još mnogo štošta... recimo da Pušači imaju više kondicije :] (nisu vršili izmene), ili pak da i pivo pozitivno utiče na konačni ishod (ulaskom "pivopije" ekipa Nepušača je znatno pojačana), ali ovo je ipak bio premalen uzorak partija da bi se bilo kakvi konačni zaključci mogli doneti sa određenom dozom sigurnosti u njihovu tačnost... ;)
U svakom slučaju... očekuje se nastavak, a naći će se sigurno i poneki izveštač da vam prenese deo atmosfere iz bilijar kluba i trenutni rezultat meča ;)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

290

Utorak, 14. Oktobar 2003

Bice nastavka al ja u nastavku ne igram protiv sansa (ne smijem) pa makar neko morao da menja naviku (pusacku)... haj sanse ti a jok ja :)...

Bila to saljiva analiza... a ja ugrabio dok jos mogao... da sam sacekao nastavak bojim se ne bi me palo da se hvalim pobedom.. :). A ipak ekipno nismo bili losi... :) Al opet bolje da izmesamo ekipe :O

Sto jes jes, sans nam odrza kratak kurs bilijara... bobedi nas sa srednjom, i to potezom za pamcenje.. ko je video, imao je cast da vidi ;)

Al moramo sve to da uslikamo... ako Bog da. Naredna dva dana, ja biti cu malkice odsutan, a posle toga igre mogu da se nastave. .. :]

291

Subota, 18. Oktobar 2003

Ko je bolji bolji je. Nocas mi sans odrzao lekciju u bilijaru. I te moje malecne dve pobede su obe se desile njegovom greskom.... Supermoderator odrzao lekciju clanu :D.

Ja samo sa sansom u ekipu kad se igraju parovi ubuduce 8)

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

292

Subota, 18. Oktobar 2003

Puglje Pisova poganija niko da pomene ta bilijar cccc. a ovo ono okupljanje haj kuji ste....
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

293

Nedjelja, 19. Oktobar 2003

Daka bilijar je spominjan jos ranije a ti se nidje ne javi.. isto kao i okupljanje. Ja to kontam cim se niko ne javlja, nikog ni ne zanima... A vrata za sve sirom otvorena.
Bit ce jos svega ako Bog da, pa za sve ima bujrum ;)

Djuturum

Početnik

(10)

• »Djuturum« je muško

Datum registracije: 17.10.2003

• Poruku poslati

294

Ponedjeljak, 20. Oktobar 2003

mogli bi ode da se okupimo kod mene da dodjete vi u austriu ako vi nije mucno i ako vi nije nesto hatar a mene bi bas bilo milo i mojoj zeni jer mi nemamo mnogo prilika da se cujemo dole sa nasim ljudima!
djuturum se vratio

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

295

Utorak, 28. Oktobar 2003

Jel' mogu i ja?Jel' mogu i ja? :))
Ima ovde par osoba,a posebno jedna koju bi stvarno veoomaa voleo upoznati...pa ako se negde sretnete i meni jadnom ne javite ja cu vam se naljutit'.

I jestel' odlucili gde i kad?
Frankfurt?u Februar?

U FFM u FEB.04

296

Utorak, 28. Oktobar 2003

Ja ne znam kada ce biti sledece okupljanje, ali kada ga, insallah, bude ocekujem da budem obavestena kako bih mogla dalje da obavestim :D

Pozdrav svima!

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

297

Utorak, 28. Oktobar 2003

chini mi se da je ovo forum novi pazar ?? dakle opet bi trebalo da je okupljanje u Novi Pazar
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• »Prolazzznica« je žensko

Datum registracije: 16.10.2003

• Poruku poslati

298

Utorak, 28. Oktobar 2003

Pa nemora uvjek da se sastajete u pazaru :D
zasto se nebi skupili sledeci put u Crnoj Gori 8o :)) 8o
salim se

Ovo je super ideja, ja licno nisam nikog ovdje sa foruma upoznala :(

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

299

Utorak, 28. Oktobar 2003

evo izazivam sans-a i da odabere jos jednog forumasa na sparing u bilijaru u Delfin u nedelju posle Teravih-namaza

ja u ekipu uzimam starog ASA bilijara Daduljeta jes da smo ga bili oko toga kad smo bili deca jeo je cuteka iza lucne redovno :D :D :D :D
bux_ludvig_np je dodao/la ovu sliku:
  • biljijar.jpg
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

300

Utorak, 28. Oktobar 2003

Vallha me nadraziste sa tim bilijarom...a nekad sam bas uhar znao da igram.

Ako Bog da kad bude sledece okupljanje mogli bi smo da organizujemo jedan forumski bilijar turnir 2004. :]

Sellam svima!!!
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks