Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško

Datum registracije: 01.01.2004

• Poruku poslati

341

Četvrtak, 19. Februar 2004

za pink

ja sam clan od pre mesec i po dana i voleo bih upoznati neke ljude sa ovog foruma...
voleo bih tebe da upoznam pink i hanumu78
takodje bih voleo upoznati i fingersa i sansa
i jos mnoge likove koji mi deluju jako zanimljivi...
.....nadam se da nije problem sto sam ja mladji od vecine...? :)
Pravda, ponekad spava, ali nikad ne umire...

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

342

diste bre vi igrali ovo bilijara?u maleziji :D 8) (o) ???

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

343

Citirano

Orginalno od Tulumba4All

Citirano

Orginalno od sans
A evo i tabele rezultata sa okupljanja forumaša-remijaša :D

Na zalost ne mogadoh prisustvovati ovom okupljanju ;( .

Nego imam napismeno od izvesnog clana ovog foruma da on ne zna da igra REMI !!!

Sanse, podseti ga na to s obzirom da ga ne vidjam na forumu, a ti se maltene svaki dan vidjas s njim. 8)

Ako negira, skeniracu izjavu i postovacu na forum !!!

Sve priznajem, oladi malo to skeniranje!
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

344

Citirano

Orginalno od DjordjeRd

Sve priznajem, oladi malo to skeniranje!

@ DordjeRD : Ko priznaje pola mu se prasta, a sve sto se ne zna moze se nauciti. Ne mogu se pohvaliti svojim znanjem o remiju, jeste da me nekad zapanu dobre karte, al sam daleko od profesionalnog remi igraca. Dobrodosao u klub :). ( naucicemo i mi, nekad :D )

@ ernad : Pozdrav za tebe, bice mi drago ako budemo imali prilike da se okupimo svi na jednom mestu.

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

345

Petak, 20. Februar 2004

Haj nek bude Jun ove godine, da se ne ceka do avgusta ko prosle.... Ovo ja cisto onako.. bez razloga... ni slucajno zato sto cu ako Bog da u Junu bit dole :D...
mogu ja da se potpisem i bolje...

346

Petak, 20. Februar 2004

@ fingersbroken : Bravo za Jun. (o) Ja tendiram ka drugoj polovini Juna :O
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

347

Petak, 20. Februar 2004

Samo nek je Jun (i da nisu bas bas zadnji dani Juna jer cu tad vec ako Bog da da se pakujem za nazad (ako uopste i dodjem ) :)

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

348

Petak, 20. Februar 2004

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Haj nek bude Jun ove godine, da se ne ceka do avgusta ko prosle.... Ovo ja cisto onako.. bez razloga... ni slucajno zato sto cu ako Bog da u Junu bit dole :D...

Takodje! Samo jos uvek ne znam kojeg Juna :rolleyes: Mislim da ce to biti negde krajem meseca, al' prepustam vama da odaberete mesto za okupljanje. I jos nesto! Zanima me da li jos neko osim fingersbroken-a boravi u Maleziji, od likova koji su igrali bilijara, ili su baska dosli samo zbog par partija? Nikako mi ne ide u glavu :D
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

349

Petak, 20. Februar 2004

Citirano

Orginalno od pink
@ fingersbroken : Bravo za Jun. (o) Ja tendiram ka drugoj polovini Juna :O
e ljudi mislim................Koncert metallice kao prvo...a kao drugo pripreme za exit koje kod mene trajuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :] :] :] :] :] :] na metallicu idem sa drugaricom,to je neshto kao dogovor iako ne slusham metall puno ali cenim hetfielda i ekipu a exit zna se zashto... :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: chuo sam takodje da ce doci chris liebing pa mojoj radosti nema kraja!!!!!!!!!2004 najbolja godinaaaaaaaaaaaaaaaaaa a voleo bih josh jedno okupljanje na prethodno nisam bio zbog X( X( X( pozdrav miss ruzichasta :)

350

Petak, 20. Februar 2004

Izgleda da je jun bas pravi mesec za druzenje ;) .

@ simke_np : Pozdrav za tebe :) Bilo nam je zao sto si proslog puta bio sprecen da dodjes, ali te zato ovoga puta ocekujemo! Nema izgovora :).

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

351

Petak, 20. Februar 2004

Citirano

Orginalno od pink
Izgleda da je jun bas pravi mesec za druzenje ;) .

@ simke_np : Pozdrav za tebe :) Bilo nam je zao sto si proslog puta bio sprecen da dodjes, ali te zato ovoga puta ocekujemo! Nema izgovora :).

ma docicu ja,samo opushteno!poz :D

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

352

Subota, 21. Februar 2004

Prvi glas protiv!

Nemojte ljudi jun! Tad je ispitni rok i ja necu moci da svojim prisustvom uvelicam okupljanje :)

Znam da je fingersu preche da se ugodi jer mu je malo teze da doputuje, te cu se povinovati krajnjoj odluc,i ali me savest obavezuje da izrazim neslaganje sa predlogom :)

Pozdrav
Sit Hungry Doesn't Believe

353

Subota, 21. Februar 2004

Dobro onda.. znaci 20. jun ako Bog da :)

354

Subota, 21. Februar 2004

20-ti ? :rolleyes:
Ja jos ne znam kad tacno stizem u NP... ?(

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

355

Subota, 21. Februar 2004

pozdrav svima

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Nemojte ljudi jun! Tad je ispitni rok i ja necu moci da svojim prisustvom uvelicam okupljanje :)
Znam da je fingersu preche da se ugodi jer mu je malo teze da doputuje, te cu se povinovati krajnjoj odluc,i ali me savest obavezuje da izrazim neslaganje sa predlogom :)
Pozdrav

Moja situacija je ko kod And_U_Price, ja dolazim tek 2 jula ;( a imam veliku zelju da upoznam nase forumase a posebno Pink, Hanumu i REMIJASE 8)

Bila sam 10 dana kuci, uh sto bese hladno. Videla sam Sansa ali me on nije prepoznao, htedoh da ga zovem al prımetih da nekud zuri nisam htela da ga zadrzavam, te ga sad sellamim kao i sve ostale.
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

356

Nedjelja, 22. Februar 2004

Ako se Pinki opet javlja ko neko ko ce odrediti tacan datum onda pristajem da budem tu .:) (o) pi (o) n (o) ki (o) (o) (o)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

357

@ reef : Okupljanja su moja stvar ;).

Danas se desilo jedno InterCity okupljanje par forumasa u dijaspori. Nije bilo remija, ali zato je rucak bio odlican. Bilo razgovora,pravog druzenja i puno smeha. Dan je bio zasta divan i nezaboravan.
Moja vila fenomenalno kuva, a jos bolje vozi! 8)
Da je pravi gentleman i drugar pokazao je Mikov_sin. :)

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

358

pinki ovu tvoju zagonetku ja ne mogu da reshim...aj malo preciznije,KO je to bio na tom kvazi-inter-satro-gistro-forum okupljanju(U jEEEEEE) :D :D :D poz

evo resih da dopunim ovaj post poshto na drugom topicu vidoh ovo:

Citirano

Orginalno od pink

Citirano

Orginalno od Administrator
Evo nesto sam vec uradio i postavio online. Zanimalo bi me kako vam se to dopada?

Svidja nam se novi izgled strane, samo jos tu sirinu sredi ;)

Mikov_sin,HaNuMa_78 & pink :D

sad mi je malkice jasnije pinki...pomenula si Mikov_Sin,ali nisam znao ko je 'vila' pa mi bila malo frka :))

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

359

Ponedjeljak, 23. Februar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje i Bosnjaci.

Ja sam ipak za Avgust, jer tada odgovara najvecem broju clanova iz dijaspore, barem mi se tako cini, po posljednjem okupljanju, na kojeg nisam bio iz meni poznatih razloga.

Na ovo okupljanje mozda i dodjem da vam okupljanje ne bi bilo bas tako lijepo i veselo.

Dakle, AVGUST, ako moze???

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

360

Ponedjeljak, 23. Februar 2004

gerilac ti si legenda ;)
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks