Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

361

Utorak, 24. Februar 2004

Sto bi ogranicili na samo jedno? U junu koliko nas bude, pa u avgustu koliko vas bude... sto vise to bolje. U svakom slucaju susreta uvek ima vise, ali samo po jedno dva mogu bit ona okupljanja na koja ce svi koji su u Pazaru prisustvovati. Da bi svima bilo po volji i po meraku kazem ko u junu bude tu moze na junsko, a ko u julu, avgustu ili nekom trecem mesecu moze tad. Bitno je da bude lijepo i da se druzimo :). U svakom slucaju snaci cemo se ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

362

Utorak, 24. Februar 2004

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Nemojte ljudi jun! Tad je ispitni rok i ja necu moci da svojim prisustvom uvelicam okupljanje :)

Znam da je fingersu preche da se ugodi jer mu je malo teze da doputuje, te cu se povinovati krajnjoj odluc,i ali me savest obavezuje da izrazim neslaganje sa predlogom :)

Pozdrav

Ih pa ti svakog meseca imas po jedan rok ;)
Ma samo recite,nije Beograd toliko daleko,evo ubedicu ja And_U_Price,pa cemo mi istim busom doc i brzo nazad.
Pazi koju igru igras.

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

363

Utorak, 24. Februar 2004

Mozda na ovaj nacin ubedim par ljudi koji se lome oko toga da li da dodju ili ne... Sve sa dobrom namerom ;)

Okupljanje nekog, datuma u junu, hocemo da napunimo, prostoriju punu, jos ne znamo gde, al’ to nije frka, tu je rifche_golup, i onda nastaje trka, ko ce prvi stici, s puta mi se mici, pakujem kofere, da se nadjem u prici, ljudi iz inostranstva, rezervisu karte, ako hoces i ti, onda pozuri b’ate, svi onda ce da svrate, u jos neodabrano mesto, neka dodje ljudi, dvesta, trista, petsto, upoznavanja i party, nadji Pazar na karti, sedni na avion, al’ vidi pa zakasni, vicevi koji nisu, i vicevi masni, copy sa foruma, pa ih pricaj u masi, Muki pesnik, pravi atmosferu bolju, jun mu dobro dodje, jer ne ide u skolu, i fingersu i finki, jun dobro pada, kol’ko ljudi ce da dodje, moze samo covek da se nada...

P0zdrav! :O
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

364

Utorak, 24. Februar 2004

@kiki: Evo nema problema, putujemo za NP, osim ako okupljanje ne bude tri dana prije ispita :) Uostalom daleko je jun a i ko zna sta cu ja ucit' tad' (ako uopste budem ucio nesto kako sam krenuo) :)

@Muki: Pozdravaljam tvoje pesnicke kvalitete.
Sit Hungry Doesn't Believe

365

Utorak, 02. Mart 2004

Izgleda da one noci u bilijar klubu kad je nestalo struje nismo bili samo mi prisutni tu :D Nastala je dobra fotka zbog nestnka struje, a zipa sta ja 'nadjoh'.. nekog nismo videli u mraku :D
fingersbroken je dodao/la ovu sliku:
  • gg.jpg

366

Srijeda, 10. Mart 2004

Nesto sam razmisljala o proslogodisnjem okpuljanju forumasa u NP...Po nekima ono nije bilo "zvanicno" ni "oficijelno" ?(

Jedan od razloga za ovakvo misljenje jesto sigurno odusustvo glavnog i odgovornog urednika Otvorenog foruma NP tj. naseg Administratora.

@ Admine : Sad imas vremena da se izjasnis o narednom okupljanju :).

@ ed : Ja se prepadoh kad ugledah ovu sliku koju fingersbroken postira 8o . Prvo sto uradih jeste da proverih opet sliku na kojoj je prazna stolica do mene.Laknu mi, bese jos uvek prazna. :D

Pozdrav
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

367

Četvrtak, 11. Mart 2004

Sta mislite o prvom julu? :O
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

368

Petak, 02. April 2004

Citirano

Orginalno od pink
Nesto sam razmisljala o proslogodisnjem okpuljanju forumasa u NP...Po nekima ono nije bilo "zvanicno" ni "oficijelno" ?(

Jedan od razloga za ovakvo misljenje jesto sigurno odusustvo glavnog i odgovornog urednika Otvorenog foruma NP tj. naseg Administratora.

@ Admine : Sad imas vremena da se izjasnis o narednom okupljanju :).

Tokom celog Juna planiram boraviti u Pazaru tako da mi bilo koji termin tokom tog meseca odgovara.
Svakako ce mi biti drago da se okupimo u sto vecem broju.

P.S: Da li treba da spremam neki govor, da bi okupljanje bilo sto "oficijelnije"? :D
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

369

Petak, 02. April 2004

vala i ja bi se potrudio sahi da dodjem bar na par dana, inace Admine, ti ako budes dole pa budes imo vremena mos u isto vreme i organizovat 10 godina mature, vidim basta te
malo za promenu

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

370

Petak, 02. April 2004

Važi, vala, mislim da je vreme da se ponovo okupimo, mada ja nisam mogao da dođem na okupljanje prošlog puta, al ovo nebih propusti ni zašta na svetu...

Pozdrav

371

Petak, 02. April 2004

Ja taman htedoh opet da prozivam admina kad ono se on javio :D Admine govor ti ne gine, nespreman nemoj da si dosao.

A kakvo okupljanje sad?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

372

Subota, 03. April 2004

Pinky tebe bi trebalo izabrat za maskotu foruma. Cim se ti pojavis u NP eto i okupljanja (o)
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

373

Nedjelja, 04. April 2004

:O

al...ovaj...sam ti play + pink floyd + shah ... ;)

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

• Poruku poslati

374

Petak, 16. April 2004

Citirano

Orginalno od hadalj
vala i ja bi se potrudio sahi da dodjem bar na par dana, inace Admine, ti ako budes dole pa budes imo vremena mos u isto vreme i organizovat 10 godina mature, vidim basta te

Sretoh Miljana pre neki dan, rece da vam je 10 godina od mature sad negde u maju, raspitajte se.
Pazi koju igru igras.

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

375

Subota, 17. April 2004

O vidim gledala si Kaspareva u akciji. Postovanje pinky... A kako ti se svideo koncert Pink Floyda? Razbija a???
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

376

Ponedjeljak, 19. April 2004

Hocemol se 'skupljat' il necemo? Il cemo se na vrijeme dogovorit oko datuma, da sto vise ljudi na vrijeme bude upoznato sa 'planovima' pa da moze da planira, il cemo u poslednjim casovima na vrat na nos...
Ako Bog da ja let rirektno za Pazar (i slecem na pesterski aerodrom :D) hvatam 15.og maja... I doma sam do 25. juna... A cini mi se da se vise clanova, a i admin sam, vec izjasnilo da im je jun povoljan za takvo nesto.. Pa nek bude jun.. Hocemo li da 'lupimo' neki datum u junu ili da se izjasnjavamo svako ponaosob. Ja predlazem da studenti (avicena, kiki.. ) izaberu neki dan kad im zbog ispita odgovara.. A mi ostali koji cemo biti/boraviti u pazaru cemo gledati da se tog dana pojavimo na dogovoreno mesto... PINKI POMAGAJJJJJJJJJJ!!! :)

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

• Poruku poslati

377

Meni samo ne odgovara 20. jun, tad mi je apsolventsko vece :] , a pre toga bi bilo ok. Ipak, mislim da trebamo videti kad je vecina vas ovde pa da tako organizujemo. Predlazem da se svi koji planiraju dolazak izjasne o vremenu i duzini boravka u Np, pa na osnovu toga da nadjemo neki datum. ;)
Pazi koju igru igras.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

378

Evo, ja opet da naglasim da bi prednost u izboru termina trebali imati clanovi Foruma iz inostranstva, a mi cemo se vec nekako uklopit'. Uostalom, nikad se ne mozemo svi skupit, jer ce svako naci neki razlog ili obavezu da se ne pojavi, ali u svakom slucaju slozili smo se da bi to trebali biti jun ili jul ( a najbolje avgust ;) ).

Poz
Sit Hungry Doesn't Believe

Germanicus

Početnik

(10)

• »Germanicus« je muško

Datum registracije: 17.04.2004

• Poruku poslati

379

Utorak, 20. April 2004

ja predlazem da se skupimo tamo negdje posle 16. avgusta u pazar, jer tu imam odmor. nikako ranije.
ali molim bez administratora, jer onda prijeti opasnost da se neki clanovi istjeraju sa skupa. moram onda pazit sta pricam:)

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

380

Utorak, 20. April 2004

Eto ja se javno suzdrzavam od predlaganja datuma, vi odlucite kad,pa koo bude tu bice ... ko ne bude nece bit ...
Fakat je da nema sanse da svi budemo tu,zato postoje slike ljudi koji ce biti tu,za pocetak dosta ... Ko hoce vise nek trazi broj telefona i da smo zdravo ....zdravo, kako si ....??
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Social bookmarks