Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

21

Četvrtak, 26. Juni 2003

Hajde Bujrum Bedem Velik mesto kolko hoj
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

22

Petak, 27. Juni 2003

pita rileta hocel da nam bude sponzor
Novi Pazar Forum 2003
i pita u ekran dal bi mogli to da prenose
malo za promenu

23

Petak, 27. Juni 2003

@ hadalj : Tvoja ideja mi zvuci simpaticno, ali sam ja to okupljanje zamislila malo privatnije :D

Ali ako Rile i Ekran imaju volje onda cemo naci nesto i za njih, ti bi im mogao ispricat san dok budes jeo cevape i postao bi nasa prva medijska licnost na forumu 8)

P.S. Nemoj posle dignut glavu i pravit se da nas ne poznajes! Trazicu tvoj autogram :D
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

24

Petak, 27. Juni 2003

Kakav bre Ekran, da ne tafrenisite se, pa nismo na vasar o|

25

Petak, 27. Juni 2003

:D Nismo na vasar, ali smo iz Pazara koliko da se ne zaboravi :D

Sada malo ozbiljnije, atmosfera ne bi trebala da bude tako napeta i pretrpana , necemo da pravimo spektakl godine, vec jednostavno da se okupimo i razmenimo koju rec, a da pritom ne moramo da tipkamo po tastaturi. :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

26

Petak, 27. Juni 2003

Pozdrav

Mozemo se okupiti samo ne zaboravite kahvu sa kiselom.
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

27

Petak, 27. Juni 2003

joooooo0000j....

joj vi matorci ne znate da se zabavljate...:)
to ne mozhe proc bez alcosa i chistog tech-house zvuka...teren za odbojku mi je idealan...ja sam ochekivao malo vishe kreativnosti sa vashe strane al izgleda da je vama najbitniji stomak a samim tim i cevapcici zajedno sa krastavcicima...Ljudi bre to je jedan jedini nash zajednichki dan i nemojmo ga protraciti sa glupim cevapima i sa Jonuzom Rahmelji :)
..........................................................................................
Party!!!!!!!!!!! bree... bilo bi nam super...hteo bih da se moja ideja pojavi na anketi ako tako mogu da se izrazim...!?!?!?:) o|

Novosadska policija najavila je danas da će policijske kontrole tokom festivala biti pojačane i upozorila učesnike i posetioce Exita da su kazne za posedovanje i preprodaju narkotika znatno uvećane. Predstavnik novosadske kriminalističke policije Milan Aleksić precizirao je, na konferenciji za novinare Exita da je za posedovanje droge predviđena novčana kazna, ili kazna zatvora do tri godine, dok je minimalna kazna za preprodavce droge pet godina zatvora. Aleksić je objasnio da su ove kazne stupile na snagu izmenama Krivičnog zakonika Srbije, u aprilu ove godine. On je rekao da će policija učiniti sve da ne dozvoli da se tokom festivala ponove izgredi od pre četiri dana, kada su grupe huligana demolirale centar Novog Sada.

28

Petak, 27. Juni 2003

@ simke_np : Ti se, koliko vidim, pojavljujes u pogresnoj sceni pravog filma :D
Mi bismo zeleli da se sastanemo , upoznamo i malo razgovaramo jedni sa drugima :) Ko je gladan moze jesti, ko je zedan moze piti, ko hoce party moze je sigurno naci negde u gradu ( ili je sam organizovati ;) )
Ja ipak verujem da je za jedno upoznavenje mnogo lepsa mirnija atmosfera od neke lude zurke na kojoj bi mi "otisle" glasne zice dozivajuci ostale svaki put kada bi im nesto zelela reci :D:D:D

P.S.Da smo matori, i nismo bre bas toliko. :P Cini ti se samo ;)

29

Petak, 27. Juni 2003

@ simke_np : Zaboravih jos ovo : Sto se droge i Exita tice, a sto ti u ovoj temi pomenu, smatram za nepotrebno skretanje sa teme!Kakve veze nas suster ima sa time?! Pa nismo mi dileri droge koji se planiraju sastati radi ugovaranja novih "poslova" !!!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

30

Petak, 27. Juni 2003

Ma bezi bre Simke,batali party! 8) Ko sto ti rece mi 'matorci' vise volimo tisinu! Daj brate, raspalis rostilj, tiha muzika, trebe (kao alternativa) a ni odbojkaski turnir nije losa ideja! Evo ja cu da rezervisem Pauk-a za ekipu posto znam da dobro igra! Hehe! Ma nije bitno gde! Bitno je da se druzimo... ;)

Napred Pink!!!!
Sit Hungry Doesn't Believe

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

31

Petak, 27. Juni 2003

Mene samo odvedite negde gde ima da se jede i ja cu sutet i bit dobra :)) :)) (salim se....)

EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

32

Subota, 28. Juni 2003

Vazi Facje, pustam te da mi budes saigrac :) Salim se, cast mi je da igras uz mene :klanja: :klanja:
Samo strah me od pinky, prica joj se da ima ubitacan skok servis. Moracemo da se spremimo malo za taj derbi...

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

33

Subota, 28. Juni 2003

Hanumo, zif ti ja promeni taj potpis presecem se svaki put kad citam tvoje postove...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

34

Subota, 28. Juni 2003

Citirano

Orginalno od PAUK_
Vazi Facje, pustam te da mi budes saigrac :) Salim se, cast mi je da igras uz mene
Samo strah me od pinky, prica joj se da ima ubitacan skok servis. Moracemo da se spremimo malo za taj derbi...

Hehe i meni je cast takodje! A sto se tiche Pink-inog smech servisa snaci cemo se vec nekako! Pa covece ja sam primao servise i od Miljkovica pa sam preziveo! No, u takvim situacijama rezultat je u drugom planu! Zar ne? Sto bi reko je dan moj prijatelj... VAZNO JE DA SE MI DRUZIMO!!! ;)

P.S. Ali nista ako ne bude rostilja...

Sit Hungry Doesn't Believe

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

35

Subota, 28. Juni 2003

Ideja je za 10-tku

Ideja je sjajna,bravo PINK-eta!!!
Nemam nista protiv bedema,ali ja imam jedan dobar predlog!!!
Mada za ovo treba malo vise organizacije,ali mozda i vredi.
Posto svi imamo za toliko da svi ili oni koji imaju mogucnosti daju mali novcani prilog i da se od tih para kupi jedno jagnje i pice i svi ovako kucilje odemo na pazariste i okrenemo to jagnje!!
E uz to moze da dodje i lopta i sve ostalo(kolaci,mantije itd.)
A za vreme slazem se moze avgust bilo koji dan.
Eto ako ste za to,ja mislim da je predlog dobar a vi ako se slazete...!!
Selam svima!!!
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

• »Safet Kurtovic« je muško

Datum registracije: 22.06.2003

• Poruku poslati

36

Subota, 28. Juni 2003

Sellam

Ima li bujruma za mene ;)
8) Ako me prije toga ne zaustave o|
na putu 8)
Domorodci :(

We Sellam

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

37

Subota, 28. Juni 2003

opppp...

ef pauke...:) to je bila moja greshchica sa kopiranjem i nishta drugo...a shto se partija tiche pa dobro nemojte tako oshtro hehehehe...:)
dajte onda da svi mi lepo odemo na zenBa i iskupamo se i bice cool bez jemeka,bez alkohola bez svih sranja kojih smo puni...:)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

38

Subota, 28. Juni 2003

@Pauk_ : Svi cemo se po malo rostiljat u dzehennem. Istina boli, znam ;(
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

39

Subota, 28. Juni 2003

ovo je nekad bio ozbiljan forum.......
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

40

Subota, 28. Juni 2003

...

@ PAUK_ & @ And_U_Price : Sta se bre to prica iza mojih ledja?! Ko ima ubitacan skok servis?! Ono jeste, volim ja odbojku i tu nema sta da se diskutuje, ali nikad ne verujte u nesto sto ste culi dok to isto svojim ocima ne vidite ;) Nego …ovaj …vi vec napraviste tim, a ko ce igrati u mojoj ekipi, ima li doborovoljaca ?
And_U_Price slazem se sa tim tvojim drugom, najvaznije je da se mi “dobro” druzimo, a ostalo je manje bitno…

@ Elvinov babo : Hvala na podrsci babo :) Kazes kucile svi da odemo na Pazariste, to jagnje da skolite, pa da se loptamo i sladimo slatkisima… Nemam nista protiv ( dokle god bude slatkisa za mene i dokle god ne budem morala jame da kopam ;) )
Sada malo ozbiljnije ( neko se zalio na nasu neozbiljnost ovde na forumu :( ) tvoju ideju smatram dobrom i ukoliko je ostali takodje smatraju boljom od Bedema bice mi drago da se sretnemo na Pazaristu ( bas dobro te se i simke_np moze okupat ;) )
Drago mi je da i tebi odgovara mesec avgust.

Pozdrav svima :)

Social bookmarks