Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Germanicus

Početnik

(10)

• »Germanicus« je muško

Datum registracije: 17.04.2004

• Poruku poslati

381

Utorak, 20. April 2004

ja predlazem da se sastave vishe grupa na vishe mjesta i onda preko videokonferencije da diskutujemo.

ali molim odvojeni po politickim pravcima, nebih volio da me neki clan istuce.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

382

Utorak, 20. April 2004

Germanicus, cilj okupljanja nije diskutovanje vec druzenje i upoznavanje. Diskusije cemo ostavit za forum :)
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Germanicus

Početnik

(10)

• »Germanicus« je muško

• Poruku poslati

383

Utorak, 20. April 2004

tu se potpuno slazem. tako i treba. zasto to nebih odmah poceli. da organizujemo sastanke na najblizim mjestima. to bi bilo mnogo korisno za nash narod i za forum naravno.

384

Utorak, 20. April 2004

Besel ovo onaj germanicus koji postavi pitanje 'imal ovde ko pametan kao ja pa da diskutujem sa njim'? I onaj sto rece da mu smeta arogancija...

10 jun.. Aviceno ne prosiruje nam termine (mesecima).. meseci su krupna stvar za nas koji dolazimo sa strane. Krenes sa ostavljanjem predloga nama, pa onda predlazes.. ah kUji si :D..

A za vise skupova vec sam predlozio da oni kojima drugi datumi odgovaraju sacine grupe i nadju se.. ako hoce zvanicno.. ako hoce nezvanicno.

Admin ce biti tu u junu ako Bog da, i najzvanicnije, a i najprikladnije, bi bilo da se okupljanje forumasa obavi tad kad je i sam admin tu.. Tu ce bit svi oni iz Pazara koji su u mogucnosti da dodju, a i naravno svi oni koji se zadese u tom mesecu tu... Cini mi se da ce i beksa mozda bit tu, sto bi mi posebno, al bas posebno drago bilo..

Recimo negde oko 10. Juna (aviceno rekoh da idem pre kraja juna tako da ja ne mogu da predlazem jul :) ). Nek bude u toj sedmici.. pa birajmo dan i vrijeme.. Ja rekoh da to bude 10 Jun, cetvrtak da bi smo imali mesta gde da svi zajedno sednemo.. Subotom mesta nema :)

A germanicus, ko sto ti velis 'bez losih namera', pusti da se mi sa malo vecim stazom oko toga dogovaramo.. Ti dotad trazi ko ti je dovoljno pametan da mozes sa njim da pricas.. Pa posle te pametne pozovi da se okupis sa njima.. Da ti olaksam: ja od tih ti nisam..
mogu ja da se potpisem i bolje...

Germanicus

Početnik

(10)

• »Germanicus« je muško

• Poruku poslati

385

Utorak, 20. April 2004

pa sta je sad? nemoze avgust?

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

386

Utorak, 20. April 2004

Neko rece da bi trebali da se izjasnimo ko je kad u NP pa da se prema tome planira okupljanje...
Meni je ispitni rok poslednja sedmica juna i pocetak jula. Tako da sam u NP-u Jul, Avgust i polovina septembra. Meni ce odgovarati bilo koji datum u toku ova 2 1/2 meseca.

Pozdrav svima!
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

387

Utorak, 20. April 2004

Citirano

Orginalno od fingersbroken
A mi ostali koji cemo biti/boraviti u pazaru cemo gledati da se tog dana pojavimo na dogovoreno mesto... PINKI POMAGAJJJJJJJJJJ!!! :)

@ figersbroken : fingerU ovde ti nazalost ni ja ne mogu pomoci jer kako mi se trenutno cini ja u junu jedino 30-og ( eventualno 29-og) mogu doci na okupljanje , bilo bi mi merak da vas sve vidim posebno brata hadalja i tebe.

P.S. Ja tek dosla iz Pozara...

P.P.S Mos li ti ikako produzit odmor za jednu heftu? Samo jednu jedinu hefticu? RekNi Him pink ve zamolila :O Vidi pokusaj, tako ti Boga.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

388

Utorak, 20. April 2004

@fingers: Nema problema, i dalje stojim pri stavu da "stranci" odluce o terminu, a ono na kraju pokusah onako, da protnem :)

Sto rece rifche, mala je verovatnoca da svakom odgovara termin (bilo koji) tako da ce biti opravdano odsutnih. Meni recimo jun i ne odgovara najbolje, ali cu se u svakom slucaju potruditi da budem na pravom mestu u pravu vrijeme...
Sit Hungry Doesn't Believe

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

389

Utorak, 20. April 2004

Pozdrav za sve prijatelje foruma...

InsAllah, ovo okupljanje propustit neću, pa makar morao doć iz Niša na jedan dan...

Što se mene tiče, slobodno birajte mesto, vreme i datum, ja ću da se uklopim, a i moram se iskupiti za prošli minus, mnogi su mi zamerili, al s'razlogom, što nisam došao...

Pozdrav

P.S.

Možel da povedemo i naslednike na okupljanje...? ;)

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško

Datum registracije: 01.01.2004

• Poruku poslati

390

Utorak, 20. April 2004

Imal bujrum za mene??? :O :O
Pravda, ponekad spava, ali nikad ne umire...

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

391

Utorak, 20. April 2004

za tebe Ernade svakat, sam makni to sa ociju, necemo te pôznat
sto se tice mene ja ne mogu nista rec, ja zivim od danas do sutra tako sam znam da sutra ne mogu a za mesec, sam Allah zna
malo za promenu

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

392

Utorak, 20. April 2004

Ma ja sam u Pazaru uvijek i odgovara mi kad god se dogovorite meni odgovara i jedva cekam da vas sve upoznam :) Puno selama za sve i daj da se potrudimo da nas bude sto vise :)
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

393

Utorak, 20. April 2004

Taman se zapitah, nije valjda da treba od ljudi sa foruma da saznam da mi brat hadalj dolazi u junu? ?(
Insallah, to bi mene posebno obradovalao,a i majku mi i baba.
Eh sad ovaj moze, pa ovaj ne moze... najbolje da Admin kaze kad je on tu, ipak je on administrator i ima prednost da odredi datum pa kako se kome zadesi, a ko dodje kasnije nek se sam angazuje oko ponovnog okupljanja.
Pazi koju igru igras.

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

394

Petak, 14. Maj 2004

Pa koji sad mjesec? Juni, juli ili august?
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

395

Subota, 15. Maj 2004

E a sta mislite vi da mi organizujemo jednu revoluciju. Voznja rolerima u sorc i perione jakne, ili da hakamo sitove po ulici. A mogli bi i da gadjamo smokijem prolaznike da vidimo kako ce da reaguju. xx( Sto sta bi nam falilooo ;)
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

396

Subota, 15. Maj 2004

dolazimmmmmmmmmmmmmmm :) :rolleyes: :rolleyes: 8) 8) 8)

• »pustinjar« je muško

Datum registracije: 11.01.2003

• Poruku poslati

397

Subota, 15. Maj 2004

hmm

a kakvih prijedloga za mjesto okupljanja????

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

398

Subota, 15. Maj 2004

Moj je predlo K2 iliti brvnara.
Nema gužve preko dana a prijatan je prostor.
A i blizu mi je kuće ;)

399

Subota, 15. Maj 2004

Ja sam vec na putu, i javljam se usput :).. Evo iz Tajlanda najavljujem da ce bit okupljanja.. a koliko ce nas biti javicu vam posto vidim koliko je ljudi doslo.. Znam za neke koji ce doci.. Makar to bilo (ponovno) neformalno (bilijar) okupljanje ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

400

Nedjelja, 16. Maj 2004

O rece mi Muamer da dolazis u ponedeljak... posalji jedan mail iz aviona, potrosi se malo :) Sve u svemu, srecan comeback Jare...
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

Social bookmarks